Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

PAYLAŞ


Ölüdeniz Yamaç Paraşütü aktivitesi bu güne dek ülkemizde yapabileceğiniz en güzel tatil aktivitelerinden birisidir. Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları bakımında da yapılabilecek aktiviteler arasındadır. Bu macera dolu aktiviteye katılanlar, daha önce katılmadıkları için üzülmektedirler. Son derece güvenilir pilotlar ile yapılan tandem uçuşlarında Ölüdeniz Plajının muhteşem manzarasını izlemeye doyamayacaksınız.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü En Uygun Fiyat

Sizler muhteşem bir deneyim olarak anılarınız arasında yer edindirecek Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları bakımından da bir çok Ekstrem Aktivitelere nazaran uygun konumdadır. Fiyatları 2018 yılı itibariyle sezon içerisinde 220 – 280 TL aralığında olması öngörülmektedir. Yine de biletinizi alırken fiyat konusunda küçük pazarlıklar yapmayı unutmayınız. 🙂

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ile Muhteşem Uçuş Keyfi

Pist özelliği itibariyle dünyanın başka hiç bir yerinde 2000 metre yükselikten Yamaç Paraşütü ile atlayarak plaja inme şansınız yoktur. Bu özelliği sayesinde aktiviteye katılanlara eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Ortalama bir atlama gerçekleştirdiğinizde 30 – 45 dakika aralığında havada kalacaksınız. Bu süre zaman zaman sizin isteğinize ve hava koşullarına göre artış gösterebilir.

Havada kaldığınız süre boyunca muhteşem manzaranın tadına doyacaksınız. İnişiniz gerçekleştikten sonra ise soranlara anlatılacak mükemmel bir deneyiminiz olacaktır. Çekilen birbirinden güzel fotoğraf ve videolarınızı dijital ortamlarda alarak ömür boyu saklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Eşsiz Gün Batımı Manzarasıyla, Çalış Plajı

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Tehlikeli Bir Aktivitemi?

Bu aktivite dünya genelinde tehlikeli sporlar listesinde 22. sırada bulunurken, tehlikesiz olarak görülen futbol bile 7. sıradadır. Bu sebeptendir ki endişeye mahal vermeden, güvenle uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sizde Ölüdeniz’de Yamaç paraşütü yapmak istiyorsanız sezon süresince 08:30 – 10:30 – 13:00 – 15:00 ve 17:00 saatlerinde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yamaç paraşütü ile ilgili uçuş saatinizden bir saat kadar önce buluşma noktasına gitmelisiniz. Bazı acentalar ise sizi konakladığınız otelden kendi aracı ile alıp uçuş pistine götürmektedir.

Etiketler :


Ölüdeniz Yamaç Paraşütü” için 2 yorum yapılmış

  1. elif dedi ki:

    Yamaç paraşütü yaparken hava şartlarını bence dikkate alınmalı ben bir kere yaptım gerçekten güzel bir andrelin yapmayanları yapmalarını tercih ederim

    1. admin dedi ki:

      Hava şartları konusunda haklısınız zira rüzgarlı havalarda yamaç paraşütü yapmak mümkün olmayabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

06 Eki, 2017     0

Fethiye Koyları ve Plajları

12 Eyl, 2017     0

Fethiye Su Sporları

09 Eyl, 2017     0

Yeşil Vadi

04 Eyl, 2017     0

Yakapark

26 Ağu, 2017     0

Fethiye Atv Turları