Azerbaycan Telefon Fiyatları 2022 Güncel
 1. Anasayfa
 2. Genel

Azerbaycan Telefon Fiyatları 2022 Güncel

0

Azerbaycan telefon fiyatları 2022 güncel hakkında bilgi vereceğiz. Yurtdışından telefon almak Türkiye’ye kıyasla çok uygun fiyatlıdır. Azerbaycan’daki telefon fiyatları da diğer ülkelerde olduğu gibi uygundur. Günümüzde hayatımızın bir parçası haline gelen cep telefonları yüksek fiyatlarıyla cep yakmaktadır. O nedenle çoğu kişi yurt dışından almaya yönelmektedir. Azerbaycan’da satışı gerçekleşen cep telefonları ve elektronik aletlerin fiyatlarını aşağıda detaylı şekilde sıraladık.

Azerbaycan Telefon Fiyatları

Azerbaycan telefon fiyatları Türkiye’ye kıyasla %20 ile 30 arasında daha düşük olduğunu söyleyebiliriz. Azerbaycan’a gitme gibi bir durumunuz varsa oradan cep telefonu almanız daha mantıklıdır. Azerbaycan’da sadece cep telefonu değil pek çok elektronik cihazın fiyatı da çok uygundur.

Azerbaycan Telefon Fiyatları 2022 Güncel
Azerbaycan Telefon Fiyatları 2022 Güncel

Azerbaycan’ın Bakü kentinde elektronik eşya satan çok mağaza vardır. Oralarda uygun fiyata cep telefonu gibi elektronik cihazlardan satın alabilirsiniz. Aynı zamanda internetten de bütçenize uygun şekilde cep telefonu getirtebilirsiniz. Azerbaycan’da birçok markaya ait cep telefonu satılmaktadır. Onların içinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Azerbaycan’dan cep telefonu almayı düşünüyorsanız öncelikle ürün hakkında detaylı araştırma yapmanız gerekiyor. Markaların modellerini araştırırken özellikleri ve fiyatlarını çok iyi inceleyiniz. Azerbaycan cep telefonu satın alırken online alışveriş sitelerini kullanacaksanız onları da herhangi bir olumsuz duruma karşı çok iyi araştırmalısınız. Azerbaycan’dan cep telefonu ihtiyacınızı çok rahat karşılayabilirsiniz.

Azerbaycan’da Cep Telefonu Alabileceğiniz Uygun Fiyatlı Yerler

Azerbaycan’da cep telefonu alabileceğiniz uygun fiyatlı yerler sıralamasını aşağıda detaylı şekilde yaptık. İşte Azerbaycan’da bütçenize göre cep telefonu diğer elektronik cihazları satın alabileceğiniz yerler;

Baku Electronics

Baku Electronics’ten istediğiniz fiyata Xiaomi başta olmak üzere pek çok markanın telefonunu ve elektronik ürünlerini satın alabilirsiniz.

Kontakt. az

Kontakt. az; kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Özellikle 12 ay faizsiz taksit imkanlarıyla pek çok tüketiciyi kendine çekiyor. Azerbaycan’da düşük fiyatlı elektronik cihazları, Kontakt.az’den satın alabilirsiniz.

Smarton.az

Azerbaycan elektronik market siteleri arasında Smarton.az düşük fiyatlarla satış gerçekleştiriyor. Dilediğiniz cep telefonunu Türkiye’den daha uygun fiyata Smarton.az’den satın alabilirsiniz.

Mobilmall.az

Azerbaycan’da cep telefonu denildiğinde öne çıkan platformlardandır. Mobilmall.az fiyat bakımından avantajlı olması yanında ürün yelpazesinin geniş olmasıyla da Azerbaycan ve Türkiye’de çok tercih ediliyor.

Mihome.az

Mihome.az üzerinden birçok Mi ürününü bulabilirsiniz. Azerbaycan’daki local mağazalar bu web sitesi içerisinde yer alıyor. Düşük maliyetli pek çok cep telefonu modeli bu web sitesi üzerinden satılıyor.

Qiymeti.net

Qiymeti.net web sitesi üzerinden cep telefonu çoğunlukla satılmaktadır. Qiymeti.net; elektronik eşya ve cep telefonlarındaki düşük fiyatları sebebiyle ülkede çok tercih edilmektedir.

Almastore.az

Azerbaycan cep telefon fiyatları konusunda diğer önereceğimiz siteyse, Almastore.az olduğunu söyleyebiliriz. Apple ürünlerini Almastore.az üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Almastore.az üzerinde sadece Apple ürünleri değil aynı zamanda bilgisayarda satın alabilirsiniz. TV ürünleri de aynı şekilde Almastore.az web sitesinde ucuzdur.

Superfon.az

Superfon.az; Azerbaycan’da telefon ve elektronik market siteleri arasında sunduğu fırsatlarla öne çıkıyor. Müşteriler yaptıkları alışverişlerden sonra çekilişlere katılabilirler. Katıldıkları çekilişlerden sonra harika ödüller kazanma şansına sahip olacaklar.

Megamart.az

Megamart.az Azerbaycan’ın en büyük online marketlerindendir. Elektronik ürünlerin olduğu kategoride çok sayıda cep telefonu çeşidi bulunuyor.

Azerbaycan Telefon Fiyatları 2022 Güncel
Azerbaycan Telefon Fiyatları 2022 Güncel

Azerbaycan Online Mağazaları

Azerbaycan online mağazaları uygun fiyattan cep telefonları sunuyor. Fakat bu durum çoğu tüketicinin aklında bazı soru işaretlerine sebep oluyor. Azerbaycan’daki yukarıda saydığımız online mağazaların özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

 • Uygun rakamlarla satış yapıyorlar,
 • Faturalı şekilde ürünü satın alabilirsiniz,
 • Satışı gerçekleşen ürünlerin garantileri vardır,

Azerbaycan’dan cep telefonu almayı düşünüyorsanız, alacağınız yeri çok iyi araştırınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir