Antalya Aktur Lunapark

Antalya’nın en büyük lunaparkı olan Antalya Aktur Lunapark sayesinde ailenizle birlikte keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Mevcut Lunapark 1997 yılında açıldı. Ve gelişen şartlara uyarak kendisini geliştirdi. Her geçen yılda büyümeye devam etti. Bugünkü halini aldıktan sonra ise her gün binlerce insanı eğlendirir hale gelmiştir. Lunapark içinde yer alan yemek tesisi sayesinde ailelerin çocuklarını bekleyebilecekleri rahat bir ortam oluşturulmuştur.

Aynı zamanda içinde yer alan 5D sinema ile harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Lunaparkın içinde küçük de olsa bir hız treni vardır. İlk etapta hız treni size etkileyici gelmeyebilir ancak içine girdiğinizde kalbiniz sürekli yerinden oynayacak. Lunaparkın içinde dönme dolap, ahtapot, çarpışan araba, gondol, atlıkarınca ve trambolin gibi bilinen lunapark alanları vardır. Bunların yanı sıra diğerlerinden pek çok farklı seçeneği de mevcuttur.

Antalya Aktur Lunapark

Antalya Aktur Lunapark, Antalya’nın gözde eğlence merkezlerinin en başında gelmektedir. Aktur Park ailenizle ve sevdiklerinizle dolu dolu vakit geçirmek için Antalya’nın en önemli eğlence merkezi olmaya devam ediyor. Yetişkinler için gerçekten heyecanlı bir yer olan lunaparkta, adrenalin, macera ve korkuyu bir araya yaşayabilirsiniz. Bu yer çeşitli üniteleriyle de eğlence merkezlerinin önde gelen yerlerinden biri olmaya devam ediyor.

Antalya Aktur Lunapark Üniteleri

Loop Zone: 360 derece dönebilen ve 30 metre yükseliğe çıkabilen bu alette gerçek adrenalini göreceğiniz kesin bir gerçek.

Captain Barbossa: Gondol keyfinin en eğlenceli ve en şekilli hali olan Captain Barbossa ile tanışın.

Adrenalin Maxx: Aynı anda yatay ve dikey olarak 360 derece dönüş yapabilen bu alet gidip görmeniz gereken en güzel aletlerden birisi. Adından da anlaşılacağı gibi gerçekten de Adrenalin en yüksek derecede.

Çarpışan Oto: 7’den 70’e herkesin sevdiği çarpışan otomobiller geniş pisti ve şekilli arabaları ile keyif dolu dakikalar sunuyor.

Crazy Dance: Bu araca binen müşterileri çılgın bir dans bekliyor. Bu araca binen ziyaretçiler tur başladığı anda pist etrafında dönmeye başlar. Maksimum güvenlik ile yapılan bu dans ile sizleri eğlenceli anlar bekliyor.

Twister Coaster: Sadece bir hız treni değil bize daha fazlasını sunan bir tren olan Twister Coaster, binildiğinde yolun yarısına gelindiğince farkını gösterir. Yolun yarısında  biniciler kabinleri çılgınca dönen ve binicinin kendisini ağırlıksız hissetmesine yol açan tarafa doğru itilirler. Bu sayede korku, heyecan ve adrenalin 3’ü bir arada yaşanır.

Antalya ziyaretinizde mutlaka gitmeniz gereken Antalya Aktur Lunapark’ın sizlere en güzel dakikaları yaşatacağından şüpheniz olmasın. Antalya aktur park jeton fiyatları da gayet uygun fiyatlara satılmaktadır. Aktur park korku tüneli içerisinde korkmaya var mısınız?. Cevabınız evet ise Türkiye’nin turizm şehri, Akdeniz’in incisi Antalya’da yapılacak çok fazla alternatif aktivite mevcut. Ancak bazıları bu şehre gelip yapmadan gideceğinizde tatilinizi eksik bırakacak cinstendir. Antalya Aktur Lunapark da bu tarz bir aktivitedir. Tatil için seçiminizi Antalya’dan yana yaparsanız bu etkinliği mutlaka gerçekleştirin. Bu sayede şehirden çok daha fazla güzel anıyla ayrılın.

Antalya Aktur Lunapark” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir