Fethiye Otelleri

Yaz Tatili geldiği zaman herkesin tek düşüncesi neredeyse deniz kum ve güneş olmaktadır. Fethiye Otelleri konusunu inceleyeceğimiz bu yazımızda da Akdenizin kızgın kumlarının, uçsuz bucaksız plajlarının yer aldığı Fethiye ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Fethiye Otelleri

Fethiye diğer tatil bölgelerinin aksine birçok aktivite seçeneği ve koylarıyla dünyada eşi benzeri bulunmayacak bir tatil bölgesidir. Tatil rotanızı Akdenizin bu cennet köşesine çevirdiğinizde bu dediklerimize muhakkak sizlerde hak vereceksiniz. Genelde Butik Oteller bulunan bölgede sınırlı sayıda olsa da 5 yıldızlı tatil köyleri bulunmaktadır. Fethiye Balayı Otelleri olarak da mutluluğa atılan ilk adımlarda tercih edilen çok sayıda otel bulunmaktadır.

Fethiye Otelleri

Konsept olarak da her kesime hitap edecek oteller bulunan bölgede son yıllarda trend haline gelen İslami Konsept Oteller de yer almaktadır. Kısaca bakmak gerekirse; Fethiye Balayı Otelleri, Fethiye Aile Otelleri, Fethiye Herşey Dahil Oteller, Fethiye İslami Oteller, Fethiye Butik Oteller, Fethiye Alkolsüz Aile Otelleri kategorilerinde yüzlerce otel hakkında tanıtım bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz.

Bölgede her bütçeden tatilciye hitap edebilecek otel alternatifleri vardır. Bu nedenle yazları nüfus yoğunluğu neredeyse 2 – 3 katına çıkmaktadır. Son yıllarda yerli turizm gözdesi haline de gelen bölge adeta mavinin yeşil ile dans ettiği şehir olarak tabir edilmektedir. Bölge ile ilgili diğer tüm detaylı tanıtım yazılarımızı Fethiye başlığımız altında bulabilirsiniz.

Fethiye Otelleri” için 2 yorum

 • Haziran 24, 2018 tarihinde, saat 9:39 am
  Permalink

  Merhaba balayi icin fethiye bölgesinde 5 yildizli jakuzili özel havuzlu otel ariorum

  Yanıtla
  • Haziran 25, 2018 tarihinde, saat 7:19 am
   Permalink

   Merhabalar efendim Fethiye Bölgesinde balayı oteli olarak tercih edebileceğiniz otel sayısı azdır. Ancak belirttiğiniz kriterlerde jakuzili balayı odası bulunan oteller mevcuttur. info@yaz-tatili.com mail adresine iletişim bilgilerinizi yazabilirseniz detaylı bilgi verebiliriz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir