İstanbul’a Yakın Bungalov Evler
 1. Anasayfa
 2. Genel

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler

0

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler – İstanbul’un yoğun hayatı her İstanbullu tarafından sıkıcı ve yorucu bulunur. Eğer tatile daha çok varsa ve şehre yakın tatil seçeneklerine göz arıyorsanız, bungalov evler tatil açısından güzel fırsatlar sunar. Böylece rahat ve doğayla iç içe sakinleşebilirsiniz.

Bunun için yapabileceğiniz çok sayıda tercih vardır. Aralarından bazıları şu şekilde sıralanabilir;

 1. Koza Bungalov
 2. Bungalov Köyü
 3. Nefes Mekân
 4. Palivor Çiftliği
 5. Ortanca Evleri

Eğer tatil zamanı gelmemişse şehirden çok uzaklaşmak çok büyük sorunlara neden olabilir. Ancak bu listede verdiğimiz yerler İstanbul’a konum olarak oldukça yakındır. Bunları değerlendirirseniz 1-2 günlük bile olsa şehrin gürültülü yaşamından uzaklaşabilir, kendinizi dinleyebilirsiniz.

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler 4

Koza Bungalov

Koza Bungalov, İstanbul’a yakın dağ evleri arasında olmasa da eşsiz ve denizle iç içe bir yapısıyla sizi mükemmel şekilde ağırlayacaktır. Şile’de bulunduğu için kısa sürede ulaşmanız mümkünüdür.  Tam adresi Sahilköy Köyü PK: 34980 – Şile / İstanbul şeklindedir.

Büyüleyici bir manzara sunan mekânın bungalovları çadır şeklindedir. İçerisinde bulunan banyo, lavabo ve buzdolabı gibi eşyalar misafirlere özel hazırlanmıştır. Eğer aracınızla gelmişseniz endişelenmeniz gerekmez. Zira otoparkı da vardır. İçerisinde marketler olduğu için gereksinimleriniz sorunsuz biçimde karşılanabilir.

Deniz kenarında olan Koza Bungalov, kamp alanlarına da sahiptir. Bu nedenle farklı kamp yerleri arıyorsanız tercih edilebilir. İletişim kurmak istiyorsanız numarası 0530 049 17 90’dır.

Bungalov Köyü

Eğer Şile’de farklı seçenekleri de değerlendiriyorsanız, tercihlerinizden bir diğeri de 1989’dan bu yana hizmet veren Bungalov Köyü’dür. Bungalov evleri tatil için erişimi oldukça kolay olduğu için hafta sonu için bile tercih edebileceğiniz yapıdadır.

Şile’nin Akçakese köyünde yer almakta olup, 19 bungalov vardır. Ancak siz kamp yapmak istiyorsanız kendi çadırlarınızı da getirebilirsiniz. Denize sıfır olup plajı da vardır. Üstelik şemsiye ve şezlong ücretsizdir.

Mütevazi ve sessiz bir tatil geçirmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir yapısı vardır. Ara sıra eğlenmek istiyorsanız canlı müzikleri de vardır. Bunun haricinde oda servisi, açık büfe ve otopark da yer alır. Numarası 0216 727 72 23 olup ayrıntılı bilgi alınabilir.

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler 5

Nefes Mekân

Eğer İstanbul’un içerisinden çıkmak istiyorsanız ancak çok da uzaklaşmayı düşünmüyorsanız Nefes Mekân tercihleriniz arasında olabilir. Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı olan Kışlacık köyünde yer alan bu mekân sessiz bir yapıya sahiptir.

Böylece kendinizi rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Doğa yürüyüşleri ve doğada egzersiz için mükemmel bir yapısı vardır. Kalabalık bir yapısı olmadığı için insanlardan biraz da olsa uzak kalabileceğiniz bir yerdir. İletişim kurmak istiyorsanız, telefon numarası 0532 134 11 39’dur.

Palivor Çiftliği

Eğer İstanbul’dan uzaklaşmak istiyorsanız, bungalov evleri tatil seçenekleriniz arasında olan Palivor Çiftliği ormanın içerisinde bir tatil fırsatı sunar. Avcılar Köyü, Palivor Mahallesi, Demirköy PK: 39500 Demirköy / Kırklareli adresinde olup mutfağı Amerikan tarzdadır.

Kalabalık bir ailenin tercih edebileceği yapıda olup, masallardan çıkmış bir yapısıyla İstanbul’un tüm yorgunluğunu atmanıza yardım edecektir. İletişim kurmak istiyorsanız telefon numarası 0530 879 76 78’dir.

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler 6

Ortanca Evleri

Ortanca evleri bungalov tatili için tercih edebileceğiniz bir diğer lokasyondur. Bungalov ev Sapanca seçenekleri arasında büyüleyici bir manzarası olup, etrafı ağaçlarla çevrili bir alanda, nehrin yamacında uzanmaktadır.

Ailenizle ve sevdiklerinizle mükemmel bir tatil geçirmenize imkân sunmakta olan Ortanca Evleri Sapanca’nın Arifiye bölgesinde yer almaktadır. Gerek buraya, gerekse tatiliniz ardından İstanbul’a rahatlıkla dönebileceğiniz bir yerdedir. Telefonu 0532 426 61 07 olup, iletişim kurarak ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir