Samsun Bungalov Evleri Denize Sıfır – 2021 Ücretleri
 1. Anasayfa
 2. Gezilecek Yerler

Samsun Bungalov Evleri Denize Sıfır – 2021 Ücretleri

0

Samsun bungalov evleri denize sıfır olduğu ve otantik bir yapı sunması sebebiyle, insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Karadeniz bölgesinde yer alan Samsun, doğayla iç içe bir tatil yapmak isteyenlere güzel fırsatlar sunmaktadır. 

Bu konuda tercih edebileceğiniz çok sayıda işletme olup, her biri size farklı bir tatil deneyimi katmaya yardımcı olur. Aralarından bir bölümü şöyledir;

 1. Saklı Tatil Köyü
 2. Deniz Tatil Evleri
 3. Samsun Taşkonak Dağ Evleri

Her ne kadar bu işletmeler temel olarak aynı hizmeti sunsa da, farklı ayrıntılar sahiptir. Eğer tatilinizi uzun yıllar hatırlamak istiyorsanız bunların hepsini değerlendirip, sizin için en uygun olanı tercih etmeniz önerilir.

 

Samsun Bungalov Evleri Denize Sıfır – 2021 Ücretleri 1

Saklı Tatil Köyü

Saklı Tatil Köyü denize sıfır bungalov evleri için yapabileceğiniz ilk tercihtir. Akçay Mevkii, Çavuşoğlu Dinlenme Tesisi Arkası, Terme/Samsun adresinde olup, bungalov tipinde 11 tane 4 kişilik, 10 tane 6 kişilik ve 1 tane 8 kişilik evleri vardır. Bunların hepsinde,

 1. Çanak anten,
 2. Televizyon,
 3. Mini buzdolabı,
 4. Ocak-tüp,
 5. Elektrikli şofben,
 6. Mutfak malzemeleri yer almaktadır.

Denize sıfır bir alanda olan Saklı Tatil Köyü, sessiz bir alanda kuruludur. Böylece gerek size, gerekse ailenize gürültüden uzak bir şekilde rahat tatil yapmanıza imkân tanır. Kavak ve çam ağaçlarının arasında sizi karşılamakta olup fiyat politikası şöyledir;

 1. 1 kişilik evler: Gecelik 300 Türk Lirası
 2. 2 kişilik evler: Gecelik 300 Türk Lirası
 3. 3 kişilik evler: Gecelik 450 Türk Lirası
 4. 4 kişilik evler: Gecelik 450 Türk Lirası
 5. 5 kişilik evler: Gecelik 550 Türk Lirası
 6. 6 kişilik evler: Gecelik 550 Türk Lirası
 7. 6 kişilik evler –  Müstakil: Gecelik 700 Türk Lirası

Eğer tatilinizi burada geçirmek istiyorsanız ya da sorularınız varsa https://www.unyetatil.com/iletisim.html adresinden işletmeye ulaşabilirsiniz.

Samsun Bungalov Evleri Denize Sıfır – 2021 Ücretleri 2

 

Deniz Tatil Evleri

Denize sıfır bir diğer tatil yeri olan Deniz Tatil Evleri, Sakarlı Mahallesi, Sahil Evler Caddesi No: 113 Terme/Samsun adresinde yer almaktadır. Google Maps üzerinden bulmanız mümkün olup, kolayca ulaşabileceğiniz bir konumdadır.

İşletme 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik evlere sahiptir. Bungalov ev fiyatları hepsinde farklılaşmakta olup şu şekildedir;

 1. 2 kişilik evler: Gecelik 200 Türk Lirası
 2. 3 kişilik evler: Gecelik 300 Türk Lirası
 3. 4 kişilik evler: Gecelik 300 Türk Lirası
 4. 5 kişilik evler: Gecelik 400 Türk Lirası
 5. 6 kişilik evler: Gecelik 400 Türk Lirası

Terme ve Ünye şehir merkezine oldukça yakın olup iş ve turistik seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz bir yapısı vardır. Sessiz bir bölgede yer almakta olup, böylece sakin bir tatil geçirmenize yardımcı olur.

Eğer iletişime geçmek istiyorsanız, http://www.deniztatilevleri.com/karadeniz-unye-tatil-evleri-bungalov-sahile-denize-sifir-konumda-termesamsunordugiresun-tatil-karadeniz-tatil-unye-konaklalama-unye-otel-terme-samsun-otel-karadeniz-otel/ adresinden ulaşmanız mümkündür.

 

Samsun Bungalov Evleri Denize Sıfır – 2021 Ücretleri 3

Samsun Taşkonak Dağ Evleri

Otantik ve büyüleyici bir yapısı olan Samsun Taşkonak Dağ Evleri, sessiz bir tatile ek olarak eğlenceli aktiviteler de isteyen kişiler için fırsat oluşturmaktadır. Bu bakıdan otelde size şu gibi imkânlar sunulmaktadır;

 1. Kır – Doğa Yürüyüşü
 2. Bisiklet, Satranç ve Tavla
 3. Kayak

Bu aktivitelere katılarak ister doğayı keşfedebilir, isterse bembeyaz bir örtüyle kaplı dağlarda kayak yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Buna ek olarak çevre gezileri de mevcut olup Şahin Kanyonu, Kunduz Ormanları ve Havza Kaplıcalarına gidilebilmektedir.

16 bungalov odası mevcut olup, farklı oda ve yatak seçenekleri vardır. Fiyat politikası kendi sitesinde bulunmamakla birlikte http://samsuntaskonak.com/#!/page_LOCATION adresine giderek işletme ile iletişime geçebilir, istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 5
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir