Şile Kalınacak Yerler ve Fiyatları
 1. Anasayfa
 2. Gezilecek Yerler

Şile Kalınacak Yerler ve Fiyatları

0

Konu Başlıkları

Şile kalınacak yerler ve fiyatları şeklinde yapacağınız bir araştırmada karşınızda pek çok yer çıkacaktır. İlk olarak Şile nerede diye soracak olursanız, Marmara Bölgesi’nin Kuzey doğusunda yer alan Şile İstanbul iline bağlı olan son derece şirin bir ilçedir. Kocaeli yarımadasının Karadeniz’e doğru olan bir kısmına denk düşen bu şirin ilçe, sakin bir tatil yapmak isteyen pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Üstelik gezilecek ve görülecek yerler olarak da son derece zengin olması bakımından oldukça turist çeken Şile için çok fazla doğal güzellik ve tarihi yapıdan bahsetmek de mümkün olacaktır.

Şile Kalınacak Yerler ve Fiyatları
Şile Kalınacak Yerler ve Fiyatları

Şile’de Gezilecek Yerler

Şile’de gezilecek yerler diye soracak olursanız Osmanlı Hamamı, vaftiz yeri, kilise kalıntısı, şile feneri, şile çarşısı, şile mağaraları ve Şile tarihi evleri Şile’de gezilecek tarihi ve turistik yerler olarak karşınıza çıkar. Bunun yanı sıra bir de Şile konaklama açısından da bir araştırma yapmanız gerekli olacaktır.

Şile’de Nerede Kalınır?

Oldukça doğal güzelliklere sahip olan Şile’de nerede kalınır konusu da Şile’de bir tatil yapmak isteyen kişiler için son derece büyük bir önem taşır. Doğayla iç içe olmak istiyorsanız Şile’de manzarası en güzel olan bir yerde kalmayı takip edebilirsiniz.

Phellos Suites

Hem plajda çok yakın olması bakımından hem de Otel içerisinde havuzda sahip olması bakımından Şile’nin en çok tercih edilen otellerinden biri olan Phellos Suites Şile otel fiyatları açısından bakacak olursanız 450-650 TL arasında değişmektedir. Ancak bu fiyat aralığı her zaman için net bir fiyat aralığı olamaz. Çünkü sezona göre değişen fiyatlar uygulanmaktadır. Bu otelin tercih edilme sebeplerinden biri de şehir merkezine yürüme mesafesinde oluşudur. Ayrıca bu otel Şile yat limanının hemen yanında bulunmaktadır.

Fener Motel

Şile’de pansiyon fiyatları ya da Şile’de uygun bir otel şeklinde soracağınız sorulara en güzel yanıt olacak olan otellerden biri Fener Motel olacaktır. Şile’de yer alan oteller içerisinde en uygun fiyatlı otellerden biri olan Fener Motel, deniz manzarası olan odalara sahiptir. Bu açıdan bakıldığında rüya gibi bir tatil geçirmenizi sağlayacak olan bir yerdir. Şile’nin ünlü plajlarından biri olan ağlayan kaya Plajına çok yakın olması da bu otelin tercih edilme sebeplerinden biri olmaktadır.

Violet Park Otel

Violet park otel, Şile’de en ucuz otel şeklinde yapmış olduğunuz aramalarda ilk olarak karşınıza çıkacak olan otellerden biridir. Doğa ile iç içe ve yeşil bir manzarada huzurlu ve sakin bir tatil yapmak istiyorsanız bu oteli tercih edebilirsiniz.

Şile Kalınacak Yerler ve Fiyatları
Şile Kalınacak Yerler ve Fiyatları

Şile Butik Otel

Şile’de kalınacak butik oteller şeklinde yapacağınız bir aramada Şile Butik Otel ilk sıralarda yer alacaktır. Şehrin gürültüsünü geride bırakmak amacıyla yapmış olduğunuz bir tatil için son derece ideal olan Şile Butik Otel, Karadeniz manzaralı olup son derece huzurlu bir tatil yapmanıza olanak tanır. Plaja 10 dakikalık bir yürüme mesafesine sahip olan bu otel pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yaz kış gidilebilecek olan bir tatil yeri olan Şile için son derece sıcak ve samimi bir ortam sunar.

Şile Pansiyon

Şile Pansiyon ile için en çok tercih edilen kalınacak yerler arasında yer alır. Son derece şirin bir pansiyon olan Şile pansiyon, Şile’de küçük bir tatil yapmak için son derece ideal bir konaklama yeridir. Yaz kış tatil yapılabilecek olan bu pansiyon son derece sıcak ve samimi bir ortam sağlar.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir