Uçmanın Keyfini Uygun Fiyatlarla Çıkarın
 1. Anasayfa
 2. Genel

Uçmanın Keyfini Uygun Fiyatlarla Çıkarın

0

Her insan yapacağı seyahatin konforlu, güvenli olmasını ister. Buna ek olarak ilk cevabını bulmak istediğimiz şey de keyifle yapılan seyahatin uygun fiyatları da içermesi olacaktır. Seyahat şirketlerinin kampanyaları, mil fırsatları sunduğu bu zamanlarda fazladan para ödemek istemeyiz. En uygun uçak biletini araştırarak işe başlarız. Uçak bileti almadan önce ilk sorduğumuz soru en uygun uçak bileti ne kadar sorusu bizim için en önemli kriterlerden biri. En uygun uçak bileti bulmak için araştırma yapıyoruz. Ve uçakla yolculuk yapmanın en önemli noktalarından uygun fiyatlı bir uçak bileti bulmak olduğunu biliyoruz. Bir uçak bileti ararken genellikle en uygun uçak biletinin ne kadar olduğunu merak ederiz. Bununla birlikte online bilet alımında güvenli bir alışveriş çok önemlidir.

Neden online kanallardan bilet almalıyız?

Özellikle uçak şirketlerinin kendi online kanallarından aldığınız uçak biletleri hem en uygun fiyatla hem de en güvenli yol olacaktır. Size en uygun uçak bileti için destinasyonu sunarak en uygun fiyatı saniyeler içinde sunacaktır. Bununla birlikte kampanya ve fırsatlardan yararlanma imkânı sunulur. Mobil biniş kartı oluşturarak havaalanında ekstra zaman kazandırır. Ayrıca fiyat koruması sağlayacak online check-in kolaylığıyla sıra beklemezsiniz. Ani değişen gelişmelerde online bilgilendirilirsiniz. En uygun uçak biletinizi alarak seyahatinizi beklerken kahvenizi sakince yudumlayabilirisiniz.

Ayrıca uçak şirketlerinin sizlere sunduğu mil kartları ve fırsatları olacaktır. Bu uygulamalara üye olarak yapacağınız uçuşlarda bir sonraki uçuşlarınız için size avantaj sağlayacaktır. Topladığınız miller size sonraki uçuşlarınız bedava bilet olanağı verebilir. Böylelikle sizin en uygun uçak bileti fırsatını sunar. Örneğin Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles & Smiles mil biriktirme opsiyonu sayesinde yaptığınız her uçuştan mil kazanabilir, kazandığınız millerle başka bir seyahatinizi neredeyse bedavaya getirebilirsiniz.

Bazı zamanlar hazırladığımız bavul beklediğimizden daha ağır olabiliyor. Uçak şirketlerinin belirlediği kilogram sınırını aşabiliyoruz. Bunun için online kanallardan ekstra bagaj hakkı satın alabiliriz. Seyahatinizi daha rahat yapabilmek adına size otomatik atanan koltuk seçimini değiştirebilirsiniz.

Başımıza gelebilecek beklenmedik durumlarda uçuşumuzu iptal etmek zorunda kalabiliriz. Online kanallar size en kolay yolu sunarak iptal veya diğer işlemleri sizleri rahat ettirecektir.

Uçak şirketlerinin online uygulamalarını kullanarak rahatlıkla uçak biletinizi alabilirsiniz.

En uygun uçak bileti ne zaman bulunur?

Uçak bileti ne kadar? Uçak biletini ne kadara aldın? En uygun uçak biletini nasıl bulabilirim? Bu sorularımızın cevabı ilk adımımızı belirlemekle beraber en uygun uçak bileti bulmak için merak ettiğimiz konulardan biri olmuştur. Programlamamızı en uygun uçak bileti fiyatına göre yapmak isteriz. Son zamanlarda yapılan araştırmalar pazartesi günü saat öğleden sonra 3’te alınacak uçak biletinin en uygun uçak bileti olduğunu göstermektedir. Ek olarak Uçuşunuzdan 3 hafta veya 4 ay önce en uygun uçak bileti bulabileceğinizi göstermektedir.

Bayram ve tatil günlerinde artan uçak bilet fiyatlarına karşılık Salı ve Çarşamba günleri en uygun uçak bileti bulabileceğiniz günler olarak öne çıkıyor. Bu günlerde sabah erken saatlerde veya gece geç saatlerde yapılacak seçimler uygun bilet bulmanızı sağlayacaktır.

Aktarmalı uçuş olarak alacağınız uçak biletleri de size en uygun uçak bileti fiyatlarını sunacaktır. Örneğin, İstanbul aktarmalı yapacağınız bazı uçuşlarda en uygun uçak bileti fiyatını bulabilirsiniz.

Ayrıca vizesiz gidilebilecek ülkelere vize ücreti ödemeden uçuşunuzu daha uygun fiyatlara çekebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir