Babadağ Teleferik İletişim Bilgileri
 1. Anasayfa
 2. Fethiye

Babadağ Teleferik İletişim Bilgileri

0

Babadağ teleferik projesi, 25 yılı aşkın süreç sonunda yakın zamanda tamamlanmış ve hem turizm hem de turizm için büyük bir rol oynayan bir teleferik hattıdır. Kısa bir süre sonra açılacağı duyurulan bu tesisi ile ilgili en çok araştırılan konuların başında Babadağ teleferik iletişim bilgileri yer almaktadır.

Babadağ Teleferik İletişim Bilgileri

Babadağ teleferik hattı, Skywalk Fethiye ismi ile markalaşarak hizmet vermeye hazırlanmaktadır. Bu süre zarfında firma ile iletişime geçmek isteyen bireyler, Skywalk Fethiye resmi web sitesi üzerinden bilgi alabilmektedir. Skywalk Fethiye sitesinde tesis ile ilgili pek çok bilgi bulunmaktadır. Bu bilgilere ek olarak direkt firmayla iletişime geçmek isteyen bireylerin tercih edebileceği yöntemler şu şekildedir:

 1. Tesisin sabit telefon numarasını (+90 (252) 614 11 15) arayarak direkt olarak yetkililere bağlanabilmeniz mümkündür.
 2. +90 (549) 796 43 70 numarasını kullanarak da yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz.

Yukarıdaki iletişim yöntemlerini kullanarak yetkililere ulaşabilir ve hizmet, ücret, açılış, çalışma saatleri, iş ilanları gibi pek çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Babadağ Teleferik Açıldı Mı?

Babadağ teleferik hattı tesisi ile ilgili en sık yönlendirilen sorulardan biri de Babadağ teleferik açıldı mı olmaktadır. Babadağ teleferik, günümüzde Skywalk Fethiye ismini almıştır. Yarım kalan projenin başkalarına devredilmesi ve pandemi sürecinin araya girmesi nedeniyle açılışı ertelenen Babadağ teleferik hattı, bulunduğumuz yılın Haziran ayında hizmet vermeye başlayacaktır.

Pandemi sürecinde yaşanan yasakların azaltılması ve Haziran ayıyla birlikte normalleşmenin başlaması ile birlikte tesis yetkilileri Haziran ayında hizmet vermeye başlayacağını bildirmiştir. Bu sayede hem yerli hem de yabancı turistler, Babadağ teleferik hattı olarak da bilinen Skywalk Fethiye tesisindeki hizmetlerden faydalanmaya kısa bir süre sonra başlayabilecektir.

Babadağ Teleferik İletişim Bilgileri
Fethiye Babadağ Teleferik İletişim Bilgileri

Babadağ Teleferik Aktiviteler

Babadağ teleferik hattı, tesis haline getirilmiştir. Bu nedenle tesiste teleferiğe binme aktivitesine ek olarak pek çok hizmet sunulmaya başlanacaktır. Bu bağlamda Skywalk Fethiye ziyaretçilerinin tercih edebileceği aktiviteler aşağıdaki listede belirtilmektedir.

 1. Herhangi bir aktivite yapmayacak da olsanız teleferiği kullanarak tüm Fethiye manzarasını yukarıdan görebilirsiniz.
 2. Teleferiğin üst noktasına çıkarak yamaç paraşütü yaparak aksiyon dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 3. Yelken kanat aktivitesini deneyerek uzmanlar eşliğinde aktivite yapabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.
 4. Seyir tepesine çıkarak doğa gözlemi yapabilirsiniz.
 5. Tesisin içerisinde yer alan kafe ve restoranlarda mola verebilir ve manzara eşliğinde yeme içme hizmeti alabilirsiniz.

Tüm bu hizmetler için ödenmesi gereken ücret de merak edilmektedir. Babadağ teleferik ücreti konusunu araştıran bireyler, henüz net bir bilgi olmamakla birlikte teleferiği kullanma bedelinin 80 TL civarında olacağını bilmelidir. Diğer aktivite ve hizmetlerin fiyat tarifesi hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştır.

Ölüdeniz Plajı & Kumburnu Plajı
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir