Fethiye Skywalk Teleferik Ne Zaman Açılacak
 1. Anasayfa
 2. Fethiye

Fethiye Skywalk Teleferik Ne Zaman Açılacak

0

Fethiye Skywalk Teleferik Ne Zaman Açılacak sorusu son zamanlarda en çok cevap arayan sorulardandır. Muğla’nın Fethiye beldesine bağlı olan Babadağ teleferik hattı, uzun yıllar boyunca yapımı planlanan ancak hizmet vermeye bazı sorunlar nedeniyle başlayamayan bir tesistir. Son dönemde el değiştiren ve yeni ismi Skywalk Fethiye olan teleferik hattı, pek çok insanda merak uyandırmaktadır. Bu bağlamda sıkça araştırılan konulardan bir tanesi de tesisin ne zaman hizmet vermeye başlayacağı ile ilgilidir.

Skywalk Fethiye, uzun yıllar boyunca hizmete açılmayı planlayan ancak pandemi sürecinin de araya girmesi sebebiyle açılışı ertelenen bir tesistir. Ancak normalleşme dönemine girilmesiyle birlikte 2021 yılının Haziran ayında açılması planlanmaktadır. Açılışında devlet insanlarının da yer alacağı bu tesis, hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak noktaları arasında yer alacaktır.

Babadağ Teleferik Açıldı Mı?

Son dönemlerde sıkça yöneltilen sorulardan bir tanesi de Babadağ teleferik açıldı mı olmaktadır. Bu noktada bilinmesi gerekir ki, Babadağ teleferik hattı kısa bir süre sonra hizmete açılacak ve ziyaretçilerini ağırlayacaktır. Bu süreçte tesis yönetimi tarafından açıklama yapılmış ve Haziran ayı içerisinde teleferiğin hizmete açılacağı belirtilmiştir.

Babadağ Teleferik Son Durum

Babadağ teleferik hattı hakkında sıkça yapılan araştırmalardan bir tanesi de Babadağ teleferik son durum olmaktadır. Babadağ teleferik hattının son durumunu merak eden bireyler, bu noktada tesisin hizmet vermeye hazır olduğunu bilmelidir. Tesiste güncel olarak son kontroller devam etmekte ve oldukça yakın bir süre içerisinde ziyaretçi girişine izin verilecektir.

Babadağ teleferik hattı yalnızca teleferik değil, buna ek olarak pek çok farklı hizmet vermeyi planlamaktadır. Bu nedenle açılış için kontroller devam etmekte ve son düzenlemeler yapılmaktadır. Tesisin yaptığı açıklamalar ise hizmetin büyük bir açılış ile başlayacağı yönündedir.

Fethiye Skywalk Teleferik Ne Zaman Açılacak
Fethiye Skywalk Teleferik Ne Zaman Açılacak | Son Durumu

Babadağ Teleferik Ücreti

Babadağ teleferik hattının Skywalk Fethiye olarak isim değiştirmesiyle birlikte gündeme gelen konulardan biri de Babadağ teleferik ücreti olmuştur. Tesisin açılmasına az bir zaman kala pek çok insan teleferiği kullanma ücretinin ne kadar olduğunu merak etmeye başlamıştır. Bu noktada bilinmesi gerekir ki, henüz tesis hizmet vermeye başlamadığı için net bir fiyat tarifesi yayını yapılmamıştır. Ancak tesisi yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre teleferiğe binme ücretinin kişi başı 80 TL olması planlanmaktadır.

Babadağ Teleferik İletişim

Haziran ayında hizmete açılması beklenen Skywalk Fethiye hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler tarafından sık sık araştırılan Babadağ teleferik iletişim için tercih edilebilecek birden fazla yöntem bulunmaktadır. Tesis ile iletişime geçerek teleferik hattı ve hizmetler ile alakalı detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür.

Babadağ teleferik tesisi ile iletişime geçmek isteyen bireyler, Skywalk Fethiye resmi internet sitesine erişerek iletişim formunu doldurabilmektedir. Buna ek olarak Babadağ teleferik iletişim numarası; +90 (252) 614 11 15 ve +90 (549) 796 43 70 numaralarını kullanabilmeniz mümkündür.

Ölüdeniz Plajı: Mavi Bayrak Ödüllü Enfes Güzellik
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
Fethiye at turu 1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir