Babadağı Yamaç Paraşütü

PAYLAŞ

Maceraperestlerin Fethiye Tatili’nde yapmaktan büyük keyif aldığı ve merak ettikleri aktivite şüphesiz ki Babadağı Yamaç Paraşütü olarak karşımıza. Fethiye’de yer alan Babadağı, sağlamış olduğu imkânları ve konforu ile bu lüksü fazlasıyla yansıtmaktadır. Yamaç paraşütü severler için oldukça geniş imkânlar tanımaktadır. Babadağ Yamaç Paraşütü için kışın yaza kadar para biriktirip, sonra da bu hazzı sonuna kadar yaşamaktadırlar. İnsanlar tüm işlerini güçlerini yoluna koyarak hareket etmekte olup, paraşüt yapmaktan geri kalmamışlardır.

Babadağ Yamaç Paraşütü, macera tutkunu müşterileri için sağlamış olduğu imkanlarıyla onlara unutulmaz bir zaman yaşatmaktadır. Teknoloji harikası olarak nitelendirilen yamaç paraşütü için özel bir ekip yıllarca eğitim almaktadır. Özel olarak getirilen kumaş iplerden bu paraşüt imal edilmektedir.

Babadağı Yamaç Paraşütü

Aksi zaten mümkün olmayan bu olayda Babadağı Yamaç Paraşütü işine adını yazdırmış ve büyük çaplı bir üne kavuşmuş insanlar hizmet etmektedir. Kontrollü bir uçuşa fırsat vererek herhangi bir kırılma, kopma gibi olası olayların önüne geçmeyi amaçlamaktadırlar. Babadağ Yamaç Paraşütü ustaları modern kanatlar ve kolonlar ile de dengeyi sağlamayı planlamaktadır.

Yurt dışından gelen müşterilerine konaklama imkânını sınırsız bir şekilde icra eden Muğla ili Fethiye ilçesi’ne bağlı belediyeler bu durumun vermiş olduğu yoğunluktan fazlasıyla memnundurlar. Bu aşamada yoğun bir talep evresiyle karşılaştıklarını dile getirmektedirler.

Babadağ Yamaç Paraşütü kimi insanlar için bir spor aktivitesi olarak görülse de çoğu insan için bir yaşam tarzıdır. Adeta kendinden bir kesit bulmayı umut eden ve bu gaye ile yola koyulan insanlar Babadağ’a ulaşmak için sabırsızlanmaktadırlar. Gündelik yaşamın vermiş olduğu sıkıcı etkiden kurtulduklarına son derece memnun olarak hareket etmektedir.

Yamaç paraşütü yapmak isteyen ancak korkularına engel olamayan tatilciler bir şekilde korkularını bastırıp paraşütle atladıkları zaman o güne kadar ki korkularının yersiz olduğunu ve bu muhteşem aktiviteyi daha önce neden yapmadıklarını kendilerine sormaktadırlar. Atladıktan sonra adeta televizyon izler gibi Ölüdeniz’in eşsiz manzarasını izlemektedirler. Ayrıca hayatları boyunca unutamayacakları bu anı doyasıya yaşamanın zevkine varmaktadırlar. Uzman pilotlar eşliğinde sorunsuz olarak bu sporu yapabilmektedirler. Bu aktiviteyi yapan tatilcilere tavsiyemiz bu anları ölümsüzleştirmek adına birbirinden güzel fotoğraf ve videolar çekmeleridir.

PAYLAŞ


Babadağı Yamaç Paraşütü” için 2 yorum yapılmış

  1. cankuş dedi ki:

    Çok istiyorum yamaç paraşütü ama korkularım var. korkularımı yenip atlamak istiyorum. Fethiye’ye geldiğimde sözü olan arkadaşıma duyurulur 🙂

  2. Aydan Çallı dedi ki:

    Yamaç paraşütü eşi benzeri olmayan bir tutku, bir macera, büyük bir cesaret örneği. Herkesi yaşaması gereken bir tecrübe Fethiye Yamaç Paraşütü konusunda kendini ispatlamış bir tatil beldesi bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

12 Eyl, 2017     0

Fethiye Su Sporları

09 Eyl, 2017     0

Yeşil Vadi

04 Eyl, 2017     0

Yakapark