Fethiye Koyları ve Plajları

PAYLAŞ


Paraşüt denince akla ilk gelen yerlerden olan Fethiye çok farklı plajlar ile de tatilcileri ağırlıyor. Bu konuda çok fazla alternatifin bulunduğu Fethiye Koyları ve Plajları ile çok farklı bir tatil beldesi olmakta. Yeşil ve mavinin her tonunun bulunduğu beldede yer alan fethiye kıdrak koyu merkezin sadece 20 kilometre uzağında yer alıyor.

Fethiye Koyları ve Plajları

Çam ormanlarıyla çevrili olan plaj her türlü hizmeti sunabiliyor. Fethiye kabak koyu ise deniz tutkunları için başka güzel bir alternatif. Kelebekler Vadisi’ne ev sahipliği yapan bu enfes koy çok doğal bir alan. El değmemiş tabiatı ile kampçılar için de çok farklı alternatifler sunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Fethiye Sualtı Dalış Aktiviteleri

Fethiye Koyları ve Plajları ile Deniz Keyfi

Tertemiz suların ve enfes kumların bulunduğu Fethiye koyları ve plajları çok fazla beğenildiğinden yazın boş yer bulmak zor. Fethiye plajları tatil yerleri içinde çok özel bir yere sahip. Çoğu neredeyse el değmemiş çok bakir yerler. Bu sebeple kara yolundan değil deniz yolundan tekneyle erişim sağlanan bu plajlar her türlü konfor unsurunu da barındırıyor.

Fethiye’nin en güzel plajı hangisidir diye soracak olursanız cevap vermek çok zor. Fethiye ücretsiz plajlar bakımından da çok zengin bir tatil ilçesi. Fethiye’nin en sakin koylar için de sunacağı pek çok alternatifi var. Tüm bunları deneyebileceğiniz bir tatil planı yaparak Fethiye yollarına düşmek lazım.

İlginizi Çekebilir:  Fethiye Kabak Koyu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

12 Eyl, 2017     0

Fethiye Su Sporları

09 Eyl, 2017     0

Yeşil Vadi

04 Eyl, 2017     0

Yakapark

26 Ağu, 2017     0

Fethiye Atv Turları