Eşsiz Gün Batımı Manzarasıyla, Çalış Plajı

PAYLAŞ


Güneşe nazır bir sahilde, kulağınızda kulaklık, radyoda en sevdiğiniz şarkı tesadüfen çalıyor ve mutlusunuz. Çünkü Çalış Plajı bütün berraklığı, muazzamlığı eşliğinde üstüne üstlük radyoda en sevilen müzik çalıyorken sizi karşılamaktadır.

Çalış Plajı yaz-kış insanların en uğrak mekânları arasına girmeyi başarmıştır. Tatilcilerin gelmekten büyük keyif duyduğu yerlerin başında gelmektedir. Plajın sonlarına doğru gidildiğinde bulunan ağaçlık ve pikniğe fırsat veren alanlarda insanlar rahatlıkla hem karınlarını doyurmakta hem de eğlenmektedir. Eskiden beri süregelen bir gelenek olan Çalış Plajı’nda eğlenmek ve tatil yapmak çoğu insanın arayıp ta bulamadığı bir şanstır.

Çalış Plajı

Çalış Plajı’nda tatil yapmak ve zaman geçirmek isteyenlerin kafasını kurcalayan soruların başında “Çalış Plajında ne yenir, Çalış Plajında ne yapılır, Çalış Plajına nasıl ve nereden gidilir” gelir. Bu sorulara cevap verip, meraklılarını aydınlatmak gerekirse; Çalış Plajı; Muğla’nın Fethiye ilçe merkezine çok yakın bir mesafede yer almaktadır. Bir çok farklı kültüre ve tarza hitap eden konseptte otel ve yemek merkezleriyle hem lezzeti hem de konforu bir arada sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Telmessos Antik Kenti

Çalış Plajı

Zengin kesimden tutulup orta gelirli kesime kadar insanların rahatlıkla, bütçelerini sarsmayacak şekilde tatil yapmalarına fırsat verilmektedir. Çalış Plajında ne yenir sorusuna verilebilecek en net cevap “balıktır” şüphesiz. Çünkü Çalış Plajı balık açısından oldukça zengin bir beldedir. Gündüz güneşin, denizin tadını çıkaran insanlar gece olduğunda da aynı tempodan hiçbir şey kaybetmeyerek eğlence mekânlarında (club, cafe) müzik ve dans ile buluşacaktır.

Çalış Plajı; müşterilerine teknolojiyi ve lüksü eksiksiz bir şekilde sunar. Sadece bununla kalmayıp nostaljiden hoşlanan müşterileri içinde farklı bir konsept uygulayarak geçmiş ve geleceği harmanlar.

Çalış Plajı’na geldiğiniz zaman muhteşem çalış gün batımı manzarasını izlemeden gününüzü noktalamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca dünyanın hiçbir yerinden göremeyeceğiniz bu eşsiz manzarayı ölümsüzleştirebilirsiniz. Aşıklar mekanı olan bu plajı boylu boyunca yürüyebilirsiniz. ayrıca yürürken gün batımı manzarası ile kırmızının her tonunun üzerinize dokunduğunu hissedeceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Likya Yolu

Su sporları açısından oldukça elverişli olan bu plajı su sporuyla ilgilenen tatilcilerde özellikle tercih etmektedir. Bu plaj aileniz ile Fethiye Tatili’ne geldiğinizde mutlaka gidilmesi gereken bir yerdir. Bu plajın etrafında bulunan restoranlarda fiyat bakımından oldukça uygundur.Eşsiz Gün Batımı Manzarasıyla, Çalış Plajı” için 1 yorum yapılmış

  1. Iboo dedi ki:

    Çalış plajında gün batımı bir harika. kumsalda uzanıp deniz sesi eşliğinde gün batımını seyretmenizi tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

03 Ara, 2017     2

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

06 Eki, 2017     0

Fethiye Koyları ve Plajları

12 Eyl, 2017     0

Fethiye Su Sporları

09 Eyl, 2017     0

Yeşil Vadi

04 Eyl, 2017     0

Yakapark