Bolu Kartalkaya Kayak Turları
 1. Anasayfa
 2. Gezilecek Yerler

Bolu Kartalkaya Kayak Turları

0

Bolu Kartalkaya kayak turları, Türkiye’de kayak yapmak isteyenlerin tercihlerinden bir tanesidir. Buraya girebilmek için iki farklı seçeneğiniz vardır. Bunlardan birini kişisel imkanlar ile gitmektir. Bunun yanı sıra turlar da vardır.

Turlar toplu olarak Kartalkaya’ya gitmek isteyenlere çözümler sunmaktadır. Bu kapsamda farklı seçenekler yer almaktadır ve her birinin imkanları da değişkenlik arz eder. Bunların her birini inceleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanlarını keşfedebilirsiniz.

Bolu Kartalkaya turları tarih olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Yılın farklı zamanlarında da yapılabilir. Sık sık kontrol ederek tümünü inceleyebilirsiniz. Fiyatlarına da bakarak, aralarından size en uygun olanlarını keşfedebilirsiniz.

Bolu Kartalkaya Kayak Turları
Bolu Kartalkaya Kayak Turları

Kartalkaya Nerede?

Bolu Kartalkaya, il merkezinin 38 kilometre güneydoğu tarafında, Köroğlu dağlarında yer almaktadır. Türkiye’nin önemli ve bilinmiş kayak merkezlerinden bir tanesidir. Buraya ulaşım yapmak oldukça kolaydır. Tatilin yanı sıra eğlence ve spor olanaklarını da sunmaktadır.

Özellikle kar sporlarını ve kayağı sevenlerin tercihlerinden bir tanesidir. Uzun çam ağaçları ve mis gibi doğasıyla oldukça ilgi toplamaktadır. Kar derinliği 3 metreyi bulabilmektedir. Bunun yanı sıra iklimi de seçilme nedenlerinden bir tanesidir.

Yarı ılıman olması sebebiyle dondurucu bir hava değil, yumuşak bir kış ve kar havasını sunmaktadır. Bolu Kartalkaya bu bakımdan verimli bir şekilde tatil yapmanıza yardımcı olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra kar sporlarını eğitmenleri mevcut olup eğitimler vermektedir.

Bolu Kartalkaya Kayak Turları
Bolu Kartalkaya Kayak Turları

Kayak pistleri modern donanımlara sahip olduğu için eğlenceli bir şekilde zaman geçirmenize yardımcı olmaktadır.

Bolu Kartalkaya Konaklama İmkanları

Bolu Kartalkaya sadece günübirlik hizmetler vermemektedir. Eğer talep ederseniz konaklamak için farklı oteller de yer almaktadır. Farklı konaklama seçeneklerini değerlendirerek, aralarından size en uygun olanlarını bulabilirsiniz.

Eğer turlar ile giderseniz, günübirlik olduğu gibi konaklama olanağı sunanlar da vardır. Her tur bu kapsamda farklı bir otele götürebilir. Dolayısıyla iletişim kurarak, nerede konaklama olduğuna bakabilirsiniz.

Bir tatile çıkmayı planlıyorsanız, Bolu Kartalkaya turları size en uygun çözümleri sunmaktadır. Tek başınıza ya da sevdiklerinize buna katılmanız mümkündür.

Oteller Neler Sunar?

Konaklama imkanı olan bir Bolu Kartalkaya turuna karar vermişseniz, otellerin farklı seçeneklerin sunduğunu bilmeniz gerekir. Her biri değişse de şu gibi olanaklar görülebilir;

 1. ATV, Snowboard ve kayak dışında farklı kar aktivitelerine katılım sağlanabilir.
 2. Yayla, dağ sporları, paraşütçülük ve rehber eşliğine doğa yürüyüşü gibi imkanlar olabilir.
 3. Otellerin partilerine ve diğer etkinliklerine katılım sağlanabilir.
 4. Kışları otelde kalarak şömine başında zaman geçirmek düşünülebilir.
 5. Hediyelik eşya dükkanlarından yöreye özel şeyler görülebilir ve hatıra olarak alınabilir.

Bunların yanı sıra Kartepe, Mudurnu, Sapanca ve Safranbolu gibi yerler de Bolu’ya tatile geldiğiniz de ziyaret edilebilir. Eğer yaz ayında gelmişseniz yeşillik alanları ziyaret etmeyi, görmeyi de düşünebilirsiniz.

Bolu Kartalkaya Kayak Turları
Bolu Kartalkaya Kayak Turları

Kartalkaya’da Hangi Oteller Mevcut?

Bolu Kartalkaya içerisinde çok sayıda otel vardır. Bunlar da turlara katılmadan önce kişiler tarafından merak edilebilmektedir:

 1. Kaya Palazzo Ski Mountain Resort
 2. Golden Key Kartalkaya
 3. Kaya Palazzo Luxury Chalets
 4. Grand Kartal Hotel
 5. Dorukkaya Otel Ski Mountain Resort
 6. Kartal Otel
 7. Kartaltepe Butik Otel
 8. Lagoon Palace Spa & Activities
 9. Grand Baysal Hotel
 10. Poi Oberj Kartal Butik Otel

Bunların yanı sıra farklı oteller de yer almaktadır. Her biri özel imkanlar sunduğu için kişiler tarafından tercih edilebilir. Ancak öncesinde incelemek tavsiye edilir. Bolu Kartalkaya kayak turları bunlardan bir tanesi veya farklı biriyle anlaşma yaparak konaklama imkanı sunabilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir