İğneada Karavan Kamp
 1. Anasayfa
 2. Karavan Tatili

İğneada Karavan Kamp

0

İğneada karavan kamp için tercih edilen alanlardan bir tanesidir. Sahip olduğu geniş koyu, Istranca Dağlarının yeşil doğası ve Karadeniz’in maviliği eşsiz bir tatil olanağı sunmaktadır. Bu bakımdan kampçıların tercih ettiği yerlerden bir tanesidir. Ücretsiz olanlarından bazıları şöyledir:

 1. Beğendik Plajı Kamp Alanı
 2. Limanköy Bakırdere Kanyonu Kamp Alanı
 3. Aşıklar Plajı Kamp Alanı

Tüm bunları ayrıntılı olarak inceleyerek, sizin için en uygun olanlarını bulabilirsiniz.

İğneada Karavan Kamp
İğneada Karavan Kamp

Beğendik Plajı Kamp Alanı

Beğendik Plajı Kamp Alanı, İğneada kamp alanları arasında yer almaktadır. Buraya İğneada’dan 14 kilometre kuzeye ilerleyerek, Beğendik Köyü tabelalarını inceleyerek ulaşabilirsiniz. Köy merkezinde bakkal olduğu için gereksinimlerinizi buradan karşılayabilirsiniz. Ayrıca yöresel ürünleri de satın alabilirsiniz.

Kamp alanına geldiğiniz zaman kendinizi suya bırakarak güzel bir şekilde eğlenebilirsiniz.  Alan ateş yakmaya müsait olsa da dikkatli ve kontrollü hareket edilmesi gerekir. Sakinlik ve huzur arıyorsanız, iki seçeneği bir arada size sunmaktadır.

İğneada kamp alanları arasında sahil kenarında olan bu kamp alanı, size güzel bir şekilde zaman geçirme olanağı sunmaktadır.

Limanköy Bakırdere Kanyonu Kamp Alanı

Limanköy Bakırdere Kanyonu kamp alanı, İğneada kamp alanları arasında yapabileceğiniz bir diğer tercihtir. Ulaşım zor olsa da güzel bir manzarası ve eşsiz bir yapısı bulunmaktadır.

İğneada Karavan Kamp
İğneada Karavan Kamp

Doğada bir maceraya çıkmak istiyorsanız, bu sizin için harika bir deneyim teklif etmektedir. Alanda ateş yakmak mümkün olsa da dikkatli olmak, kontrollü davranmak önerilir. Sahil yürüme mesafesinde olduğu için bundan yararlanmanız mümkündür.

Aşıklar Plajı Kamp Alanı

Aşıklar Plajı Kamp Alanı, İğneada kamp alanları arasında kişilerin yapabileceği tercihlerden bir tanesidir. Sessiz yapısıyla güzel bir şekilde zaman geçirmenize olanak tanır. Plaja ulaşımı oldukça kolay olduğu için güzel bir şekilde zaman geçirme fırsatı sunmaktadır.

İğneliada Ücretli Kamp Alanları

İğneada ücretli kamp alanları da yer almaktadır. Bunlar içerisinde elektrik, yiyecek-içecek, çeşme gibi imkanlar da yer almaktadır. Bu kapsamda,

 1. İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı Kamp Alanı,
 2. Mert Gölü Kamp Alanı,
 3. Pedina Gölü Kamp Alanı,
 4. Hamam Gölü Kamp Alanı,
 5. Saka Gölü Kamp Alanı,
 6. Aypoloz Gölü Bulanık Deresi Kamp Alanı
 7. Demirköy Balaban Mesire ve Kamp Alanı,
 8. Bay Edi İğneada Çadır ve Karavan Kamp Alanı,
 9. Enver Kara Piknik ve Kamp Alanı,
İğneada Karavan Kamp
İğneada Karavan Kamp

Gibidir. Her birinin sunduğu imkanlar farklılık gösterebilmektedir. Tümünü inceleyerek, aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı Kamp Alanı

İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı Kamp Alanı, İğneada ücretli kamp alanları arasında yer almaktadır. Burası Longoz Ormanları, Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlıdır. Trakya’nın Karadeniz sahili’nde yer almaktadır.

İl merkezine 100 kilometre uzaklıkta olup ilçeye ise 26 kilometredir. Orman içinde 1000 üzeri canlı vardır. Burada aynı zamanda trekking yapmanız, kano ile gezmeniz de mümkündür.

Mert Gölü Kamp Alanı

Mert Gölü Kamp Alanı, İğneada ücretli kamp alanları seçenekleri arasında yer almaktadır. Göl kenarında yer almakta olup güzel bir şekilde tatil yapmanıza olanak tanımaktadır. İl merkezine 100 kilometre, ilçeye ise 26 kilometredir.

İğneada Karavan Kamp
İğneada Karavan Kamp

Mert Gölü’nde kano yapmanız da mümkündür. Bu bakımdan kampçılara birçok olanak sunmaktadır.

Pedina Gölü Kamp Alanı

Pedina Gölü Kamp Alanı, İğneada ücretli kamp alanları içerisinde yer alan seçeneklerden bir tanesidir. Şehir merkezine 100 kilometre olup ilçeye ise 26 kilometredir. Ulaşım oldukça kolay olup düzlük alanları oldukça güzeldir.

Bunların dışında diğer kamp alanları da güzel imkanlar sunmaktadır. Tümünü inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir