İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Kış Tatili
 3. En İyi Kayak Merkezleri

En İyi Kayak Merkezleri

featured

Rüya gibi bir kış tatili için Türkiye’de bulunan en iyi kayak merkezleri bilindiğinden çok daha fazladır. Bursa ve Erzurum Türkiye’nin baş tacıyken, komşu ülkelerde de güzel zaman geçirebileceğiniz kayak merkezlerini listenize alabilirsiniz. Festivaller, kayak eğitimleri ve sıcak otel manzaralarıyla keyifli tatil geçirirken, spa, sauna, sıcak havuz ve masaj hizmetlerinden de yararlanabileceğiniz envai çeşit otel bulunmaktadır.

En İyi Kayak Merkezleri 2

Türkiye’nin En İyi Kayak Merkezleri

Uludağ Kayak Merkezi

En iyi kayak merkezleri içerisinde partiler, canlı performanslar ve winterfest etkinlikleriyle bir araya gelen Uludağ kayak merkezini listenizin başına alabilirsiniz. Buz pateni, kızak ve kar motosiklet yarışlarının da yer aldığı özel bir hizmet sunmaktadır. Kapalı havuz ve spa keyfinizi de es geçmeyen Uludağ otelleri, Bursa’nın en güzel ve geniş manzarasının bulunduğu yerlerden birinde bulunmaktadır.

 • ATV safari eğlencesine katılabilirsiniz.
 • Big foot ve Kar motosikletinin zirvesi Uludağ kayak merkezidir.
 • Kapalı havuz, sıcak havuz ve sauna hizmetlerini Uludağ otellerinde bulabilirsiniz.
 • Geniş otel ve konaklama alanlarına sahiptir.
 • Masaj, kızak ve buz pateni keyfi Uludağ’da yaşanmalıdır.

Palandöken Kayak Merkezi

Spa ve wellness hizmetlerini bulabileceğiniz en iyi kayak merkezleri arasında Erzurum palandöken ilk sıralamada yer alır. DJ, canlı performans ve kar yağma manzaralarını görebileceğiniz özel bir alana sahiptir. Geniş kayak pisti bulunan palandöken Türkiye’de yamaç paraşütü, şehirde snowboard etkinlikleri ve dağcılık gibi eğlenceli zaman geçireceğiniz özel bir tatil planı için idealdir.

 • Sıcak havuz hizmetiyle, eğlenceli zaman geçirebileceğiniz geniş bir alana sahiptir.
 • Beş yıldızlı oteller ve eğlenceli zaman geçireceğiniz parti etkinlikleri palandöken için idealdir.
 • Dağcılık, snowtube, şehirde snowboard ve painball aktiviteleri için aileniz ya da sevdiklerinizle unutamayacağınız bir tatil yaşayabilirsiniz.
 • Özel yılbaşı etkinlikleri ve canlı performanslara yer verilmektedir.

Yurtdışı En İyi Kayak Merkezleri

Yurtdışında uzaklara gitmeden, özellikle yeşil pasaport sahiplerinin İstanbul’dan kendi araçlarıyla dahi kolayca gidebilecekleri, eğlenceli ve unutamayacağınız bir tatil geçirmek için en iyi kayak merkezi alanlarında en yakın Bulgaristan yer almaktadır.

Bulgaristan’da bulunan Bansko kayak merkezi özel seçeneklerle donatılmış, unutmayacağınız bir tatil için ideal kış sporlarıyla etkinlikler oluşturulmuş merkezler arasında yer alır. Kış sporu severler ve farklı bir kültürle tanışmak isteyenler için Bulgaristan’da Pirin dağı eteklerinde özel zaman geçirebilirsiniz.

Unutulmaz aktivitelere ve kar maceralarına ev sahipliği yapacak şık otellerle örülü en iyi kayak merkezleri arasında yer almaktadır.

En İyi Kayak Merkezleri Otel Seçenekleri

Kapsamlı hizmet ve güzel manzaralarıyla Türkiye’nin en geniş kayak merkezi alanlarını bulabileceğiniz Erzurum ve Bursa, tarih, kültür aynı zamanda doğayla bir araya gelmenizi sağlayacaktır. Bulgaristan’da Pirin dağı, Türkiye’de Palandöken ve Uludağ unutulmayacak bir tatil yaşamanız için ideal seçeneklerle doludur.

Sıcak havuz, spa, masaj ve geniş kar pisti bulunan eğlenceli tatil merkezleri kış tatili için sıcak ve samimi zaman geçirmeniz için ideal seçenekleri bir araya getirmiştir. Beş yıldızlı oteller ve kayak merkezi otelleri size göre olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap