Fethiye Deniz Paraşütü
 1. Anasayfa
 2. Fethiye

Fethiye Deniz Paraşütü

0

Günümüzde tatil deyince tabii ki akla ilk gelen şey deniz olmaktadır. Deniz deyince de Akdeniz ve Antalya gelir. Fakat zamanımızda alternatif tatil arayışları arttığı için turizm firmaları da farklı arayışlar içine gitmektedirler. Bu bağlamda Fethiye Deniz Paraşütü diye nitelendirilen aktivite tatil cenneti Fethiye’de yapılabilmektedir. Adrenalin dolu anların yaşanmasına vesile olan parasailing fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Deniz paraşütü fiyatları tatil için çok fazla para harcamak istemeyenler. Deniz paraşütü ne kadar, bizler de yapabilir miyiz diye merak edenler için yüz güldürücü bir seviyededir.

Adrenalin İçin Fethiye Deniz Paraşütü

Çılgın ve heyecan dolu bir tatil için bazen 400 bazen 500 metreye kadar çıkabilen deniz paraşütü farklı bir heyecan fırsatıdır. Bu noktada bütçenizi de sarsmayacak olan bu muhteşem sportif aktivite yani deniz paraşütü fiyatları Fethiye bölgesinde oldukça makul seviyelerdedir. Fethiye sahilleri düze ve sığ deniz yapısıyla deniz paraşütü yapmaya çok uygundur. Çok hızlı giden deniz motorunun size sunacağı uçma hissi paha biçilmez bir keyiftir.

Paraşüt aktivitesi alternatif fotoğraf çekmekten keyif alanlar için birbirinden farklı öz çekimler yapmaya fırsat sunar. Bu ile arzuladığı kareleri yakalayabileceklerdir. Eğer deniz paraşütü kazaları sizi ürkütüyorsa. Şunu baştan söylemek lazım ki karayolunda kaza yapma ihtimaliniz deniz paraşütüyle yapma ihtimalinizden çok daha fazladır. Bu sebeple kendinizi bu eğlenceden mahrum etmeyin.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir