Fethiye 12 Adalar Tekne Turu
 1. Anasayfa
 2. Fethiye

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu

0

Deniz deyince yüzmek ve güneşlenmek akla gelir ki bu tatil için yeterlidir. Ancak sadece bununla sınırlı kalmayan bir deniz tatili düşlüyorsanız sizi Fethiye 12 Adalar Tekne Turu yapmaya davet ediyoruz. Zira bu tekne turları ile birlikte muhteşem bir etkinlik yaparak hem denizden hem de eşsiz bir coğrafyanın olanaklarından faydalanmış olacaksınız.  Bu tur konseptini veren birçok firma var. Turdan önce mutlaka fethiye 12 adalar hakkında bilgi almanızı öneririz. Zira bu lokasyonda çok fazla ada var ki 12 adalar fethiye nerede diye soracak olursanız Fethiye’nin çevresinde her yerde diye cevaplamalıyız.

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu

Geçmişte birçok korsana ve denizciye ev sahibi olmuş olan fethiye 12 adalar isimleri ile de dikkat çekicidir. Kızıl ada, Katrancı adası, Akvaryum ada, Göcek adası bunlardan sadece birkaçıdır. Her bir adanın ayrı bir hikâyesi bulunmaktadır.

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu 2

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu ile tüm bu adalar istisna dahi olmadan gezilebilir. Böylece geçmişte Tapınak Şovalyelerinin korsan kovaladığı bu tarihi adalar gezilirken denizin ve eşsiz koyların da tadı çıkartılabilir. Çünkü adaların birçoğu çok gizli harika koylara ev sahipliği yapıyor ki bu tur haricinde o koylara gelmek pek de kolay değil. Bu şekilde harika bir tatil için fethiye 12 adalar turu fiyat 2018 telefon ile firmalardan öğrenilebilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir