İlginizi Çekebilir
Çalış Plajı
 1. Ana Sayfa
 2. Gezilecek Yerler
 3. Kiralık Villa Tatili Rehberi

Kiralık Villa Tatili Rehberi

Kiralık Jakuzili Villalar

Ailenizle, dostlarınızla kısacası sevdiklerinizle büyükşehirlerin sebep olduğu yorgunlukları atmak adına son dönemlerde villa tatili popülerlik kazanmıştır. Özellikle; Tam donanıma sahip konfor ve genişlik açısından son derece memnun tatilcinin kalacağı birçok sahibinden kiralık villa seçenekleri olduğunu söyleyebiliriz. Kiralık villalar özellikle kalabalık gruplar açısından çok iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Ekonomik olmasının yanında birde sevdiklerinizle konaklama şansına sahip olmanız nedeniyle tatiliniz daha da keyifli geçebiliyor. Otel odalarında kesinlikle bulamayacağınız rahatlığı özellikle kiralık villalarda bulma şansına sahipsiniz. Hem ekonomikliğiyle hem de lüks oluşuyla dikkat çeken kiralık villalar, ülkemizin gözde tatil beldelerinde yer alıyor.

Kiralık Villa Seçenekleri

Ülkemizde çok popülerlik kazanan turizmin de can damarı olan kiralık villa kavramı çok çeşitli özelliklerden oluşması nedeniyle tatilcileri fazlasıyla memnun ediyor. Hem uygun hem de kaliteli fiyatlandırma seçenekleriyle tüketicilerden çok fazla övgüler alıyor.

Kiralık villalar, tatilciler tarafından daha çok ekonomik olması ve muhafazakâr ailelere göre tasarlanması nedeniyle tercih ediliyor. Aynı zamanda tatilcinin isteği doğrultusunda; günlük, haftalık kiralama olanaklarının da villalar da olması memnuniyeti daha da artırıyor.

Kiralık Balayı Villaları
Kiralık Balayı Villaları

Balayı Villaları

Yorucu bir düğün organizasyonu arkasından doğal olarak gelinle damat dinlemek ister. Gelinle damadın dinlenmeleri için son dönemlerde balayı villaları popülerlik kazandı. Balayı villaları; yeni evlilerin birbirleriyle güzel vakit geçirmeleri, gözlerden uzak olmaları kısacası sessizliği ve huzuru hissetmeleri açısından çok önem kazanmıştır. Yeni evli çiftlere özel tasarlanan balayı villalarında genellikle aşağıdaki olanaklar bulunuyor;

 • Mahremiyete en üst seviyede önem verilir.
 • Havuz korumalıdır dışarıdan görünmez.
 • Huzurlu, aynı zamanda sakin bir ortam vardır.
 • Çiftlerin kafasını dinleyecekleri bir ortam vardır.
 • Balayı çiftine özel villalar genellikle manzaralıdır.
 • Hem iç hem de dış tasarımıyla dikkat çeker.
 • Çiftler ömür boyu hatırlayacakları anılara imzasını balayı villaları sayesinde atarlar.

Balayı villaları, kişiye özel tasarlandığı için başkaları tarafından kesinlikle rahatsız edilme gibi bir durum ortaya çıkamaz. Korunaklı havuzuyla, romantik manzarasıyla ve yüksekçe duvarlarıyla müşterilerin memnun kalmasına neden olan bir villa türü olarak balayı villaları karşımıza çıkıyor.

Yeni çiftlere hitap eden balayı villaları, genel olarak 1+1 şeklinde tasarlanmıştır. Balayı villaları yoğunlukla, kentin en güzel yerlerinde konumlanırlar.

Balayı villalarının en dikkat çekici tarafıysa; dış ile iç tasarımının son derece mükemmel olmasıdır. Tüm bu özellikleri içerisinde barındıran balayı villalarında sadece yeni evli çiftlerin kalmadığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda mahremiyeti ön planda tutan gizliliğe önem veren kişilerde balayı villalarını tercih edebilirler.

Balayı villalarının daha çok Akdeniz ile Ege kıyılarında yoğunlaştığını söyleyebiliriz. Bilindiği üzere; düğün mevsimi ülkemizde genel olarak ilkbahar ile yaz dönemleridir, o nedenle balayı villaları güney ile batı kıyı şeritlerinde daha çok konumlanmışlardır.

Kiralık Çocuk Havuızlu Villa
Kiralık Çocuk Havuızlu Villa

Çocuk Havuzlu Villalar

Villa kiralama yaparken, çocuklarınıza özel havuzu olanları tercih edebilirsiniz. Bu bağlamda çocuk havuzlu villalar da bir tür olarak karşımıza çıkmaktadır. Villa tatili, uzun dönem önce Avrupa başta olmak üzere Kuzey Avrupa ülkelerinde ilk olarak önem kazanmaya başlamıştır. Son yıllardaysa ülkemizde de çok fazla tercih edilir hale gelmiştir.

Yadsınamaz bir gerçektir ki, yorucu çalışma hayatında, tatil lüksten daha çok ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla buna bağlı olarak da, tatilin yapıldığı yerlerin özellikleri de önem taşıyor. Özellikle tatil yapacak kişilerin çocukları varsa etkenlerin önemi daha da artıyor.

Çocuklu aileler daha çok havuz konusuna doğal olarak dikkat ediyorlar. Özel havuz tasarımlı villalarda hem yetişkinlere hem de çocuklara özel havuz vardır. Çocuklar ebeveynlerinin kontrollerinde havuzlara istedikleri gibi girme şansı bulabiliyorlar.

Küçücük korunaklı havuz tasarımları sayesinde ailelerin de içi rahat oluyor. Çocuk havuzuna sahip villalarda aynı zamanda masa tenisi, oyun parkı ve langırt gibi pek çok eğlence araçlarıyla da karşılaşabilirsiniz.

Kiralık Deniz Manzaralı Villalar
Kiralık Deniz Manzaralı Villalar

Deniz Manzaralı Villalar

Kiralık yazlık villa denildiğinde deniz manzarası tabi ki tatilciler için en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bu nedenle genelde deniz manzaralı villalar daha çok tercih edilmektedir. Türkiye’de yer alan çoğu yazlık villanın denize karşı manzarası olduğunu söyleyebiliriz.

Sabah uyanır uyanmaz karşınızda deniz manzarasını görmek ne kadar iyi olurdu değil mi? Sizin için özel tahsis edilen yüzme havuzunda sevdiklerinizle güzel vakit geçirirken bir taraftan da villa bahçesinde deniz manzarasına karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Deniz manzaralı villalar genellikle kent merkezinden uzak, sakin yerlerde konumlanmışlardır. Denize karşı manzarası olan villalar; hem muhteşem mimari yapısıyla hem de özel dekorasyonuyla çoğu tatilcinin memnuniyetini kazanmıştır. Deniz manzaralı villalar sayesinde tatil anlayışınız bambaşka bir boyut kazanacak.

Kiralık Lüks Villa
Kiralık Lüks Villa

Lüks Villalar

Lüks villalar da ülkemizde, özellikle son dönemlerde çok fazla tercih edilir hale gelmiştir. Ege ve Akdeniz Bölgeleri yaz dönemlerinde çok fazla tatil için seçilirler. Buna bağlı olarak da o bölgelerde çok fazla lüks tatil villaları olduğunu söyleyebiliriz.

Lüks villaların en önemli özelliği, mekâna dair tüm özelliklerden yararlanılmasıdır. Konforlu tatilin adı olarak geçen lüks villalar, son derece modern olarak dizayn edilmişlerdir. Lüks villaların tüm odalarının kendilerine özel detayları bulunuyor. Muhafazakâr ailelerle, balayı çiftleri tarafından çok tercih edilen lüks villalarda gizlilik konusuna çok önem veriliyor.

Ayrıca sadece yaz dönemlerinde değil aynı zamanda kış aylarında da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hijyen kuralları baz alınarak, aileler için özel hazırlanmış mekanlar olarak dikkat çekiyor.

Lüks villaların içerisinde; ailenizle, dostlarınızla kısacası sevdiklerinizle bir arada çok iyi dilediğiniz gibi bir tatil geçirebilirsiniz.

Tamamıyla detaylı ve lüks şekilde tasarlanan, döşenen bu villaların havuzunda rahatlıkla sevdiklerinizle yüzüp, eğlenebilirsiniz. Lüks villaların en temel özelliği tabi ki deniz manzarasına konumlanmış olmalarıdır.

Akşam saatlerinde güneşin batışını sevdikleriniz ile birlikte izleyebilirsiniz. Hatta sabah erken kalkarak güneşin doğuşunu da izleyebilirsiniz. Lüks villaları genellikle evlerindeki konfordan vazgeçemeyenler tercih ediyor.

Lüks villaların içerisinde sizin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar yer alıyor. Bu yüzden de dışarıdan ayrıyeten tekrar eşya getirmenize hiç gerek yoktur.

Lüks günlük ve haftalık kiralık villa seçenekleri sizlere son teknolojilerle sunuluyor. Villaların girişlerinde bulunan güvenlik kameralarıyla tam donanımlı korumanız sağlanıyor. Lüks villaların çevresi aynı zamanda yüksek duvarlar ile örülmüştür. Bütün bu unsurlar birleştiğinde dışarıdan görüntü alınma gibi bir durumda asla ortaya çıkamaz.

Günümüz koşullarında tatilciler adına en iyi konaklama türünün lüks villalar olduğunu söyleyebiliriz. Lüks villalar aynı zamanda fiyat açısından da çok büyük avantajları kullanıcılarına sunuyorlar. Plaja gitmekten çekinen muhafazakâr aileler tarafından çok tercih edilen lüks villalarda tamamen dışarı ile izole olarak konaklama imkânına sahip oluyorsunuz.

Kiralamış olduğunuz lüks villanın bahçesi, görevliler tarafından daima temizlenerek, bakımı yapılıyor. Yeşilliğin ve huzurun tadını çıkaracağınız bu bahçede, lezzetli mangallar eşliğinde keyifli sohbetlerde yapabilirsiniz.

Kiralık Kış Aylarına Uygun villa
Kiralık Kış Aylarına Uygun villa

Kış Aylarına Uygun Villalar

Tatil için tercih edilen villalar sadece yazın değil aynı zamanda kış aylarında da tercih edilebilir. Kış aylarına uygun villalar da konaklayarak kış güneşinin altında, gri bulutlar içerisinde ve yağmurda romantik bir tatil geçirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Bu olanağa sahip olabilmek içinde kış aylarına özel villaları seçmeniz gerekiyor. Son dönemlerin trendlerinden olan tatil villaları içerisindeki havuzlarda, ısıtma özellikleri de yer alıyor.

Isıtma özelliği olan havuzlar sayesinde kış döneminde dahi yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Havuzun suyunu istediğiniz şekilde ayarlayarak dilediğiniz gibi eğlenebilir ve yüzebilirsiniz.

Haftalık ve günlük kiralık villa seçenekleri ayrıca kış aylarına özel şekilde de dizayn edilmiştir. Kapalı havuza sahip villalar özellikle ülkemizde son dönemlerde popüler olmuştur. Kapalı havuza sahip villaların çeşitli özellikleri de bulunuyor.

Bunların içinde en çok dikkat çekeniyse, ebeveyn yatak odasında tasarlanan ısıtmalı havuz olduğunu söyleyebiliriz. Çeşit çeşit ebatlarda yerleştirilmiş olan havuzlar sayesinde muhteşem konfora kavuşabilirsiniz. Odanızdan çıkmadan da istediğiniz gibi havuzun keyfini çıkarma şansına kış aylarına özel villalarda sahip olabilirsiniz.

Hatta ortopedik, eklem rahatsızlıkları ile birlikte ameliyat arkasından yaşanan nekahet zamanlarında da ısıtmalı havuzu olan villalar kişilere çok iyi geliyor. Kişi bu sayede yürümek zorunda kalmadan havuzun keyfini çıkarıyor.

Tüm yukarıda saydığımız etkenlerin dışında kış dönemlerine özel tasarlanan kiralık villa çeşitlerinin ebeveyn odalarında jakuzilerde bulunuyor.

Ayrıca terasın olduğu kata yerleştirilen ısıtmalı havuzlarda tatilciler tarafından tam not alıyor. Görüntü bakımından oldukça otantik havuzların teraslarında da olağanüstü manzaraların olduğunu söyleyebiliriz. Genişçe camların panellerden oluşan teraslarına konuşturulmuş havuzlarında yüzerken kar yağışını da izleyerek harika zaman geçirebilirsiniz.

Kısacası, tezatlıkların içinde muhteşem bir tatil geçirme şansına sahip olacaksınız. Kış dönemlerinde kapalı, ısıtmalı havuzlara sahip villalarda tatil yaparken; yaz dönemlerindeyse açık havuzu olan villada tatil yapabilirsiniz. Isıtmalı şekilde tasarlanan kışa uygun villaların iç dekorasyonları da çok fazla dikkat çekiyor.

Villa içerisinde evinizin konforunun aynısını bulabileceksiniz. Premium ve kaliteli mobilyalara sahip bu villalar ekstrem özellikleri ile dikkat çekiyor. İnternetten tutunda modern televizyonlara kadar tüm teknolojik ürünleri villalarda bulabilirsiniz.

Villa tatili denildiğinde özellikle balkon ve teras bölümlerinde barbekü vb. etkinlikleri yapma şansı da bulabileceksiniz. Doğanın içinde kar manzarasının oluşturduğu atmosferde huzurla ve neşeyle tatilinizi yapabileceksiniz.

Kiralık Evcil Hayvan İzinli Villa
Kiralık Evcil Hayvan İzinli Villa

Evcil Hayvan İzinli Villalar

Evladınız gibi benimsediğiniz evcil hayvanlarınızın konforu da çok önemlidir. Onların ve çevrenin rahat edebilmesi adına evcil hayvanlarınıza özel dizayn edilen çeşitli villalar bulunuyor. Evcil hayvan izinli villalar sayesinde küçük dostunuz için tatile çıkmadan evvel yer ayarlama derdine kesinlikle girmeyeceksiniz.

Siz havuzun, deniz manzarasının, villa konforunun özetle tatilin tadını çıkarırken küçük dostunuzda size eşlik edebilecek.

Kiralık Muhafazakar Villalar
Kiralık Muhafazakar Villalar

Korunaklı Muhafazakâr Villalar

Tatilde de mahremiyeti önemseyen aileler adına, son dönemlerde turizm sektörü korunaklı muhafazakâr villalarla gündeme geliyor. Korunaklı muhafazakâr villalar da kesinlikle havuzu dışarıdan kimse göremiyor. Çiftlerin ve ailelerin mahremiyeti açısından çok önem arz eden korunaklı muhafazakâr villalar, farklı farklı hizmetleriyle de aynı zamanda dikkat çekiyor.

Havuz haricinde villanın bahçesi de dışarıdan hiçbir şekilde görünmüyor. Kapsamlı şekilde tasarlanan lüks mutfağıyla ve yepyeni mobilyalarıyla da muhafazakâr villalar takdir topluyor. Şehirden uzak, oksijen depolanabilecek yerlerde konumlanan korunaklı muhafazakâr villalar, muhteşem güzellikleriyle sizleri kendine hayran bırakıyor.

Korunaklı şekilde tasarlanan muhafazakâr villa tatili dönüşünüzde, kendinizi kuş gibi hafif hissedeceksiniz. Tüm stresinizi tatilde atarak ikamet ettiğiniz kente geri döneceksiniz. Tatil amaçlı dizayn edilen kiralık villaların tümü genellikle doğayla iç içe olur.

Korunaklı muhafazakâr villalardan; yeni evlenen balayı çiftleri ya da geniş ailesi ile tatil yapmak isteyen kişiler yararlanabilir. Hatta kadınlar için hem cinsleriyle güvenli tatil yapacakları seçeneklerin arasında korunaklı muhafazakâr villalar geliyor.

Korunaklı şekilde tasarlanan muhafazakâr villalarda, aileler tatillerini yaparken kendilerini gizlilik konusunda daha güvenli hissedebilecekler.

Kiralık Jakuzili Villalar
Kiralık Jakuzili Villalar

Jakuzili Villalar

Tatil, deniz ve doğa tüm yıl içinde yaşanan stresin atılıp, insanın ruhunu dinlendirmesi açısından çok önemlidir. Bu yüzden de tatilinizi dilediğiniz gibi doyasıya geçirebilmek adına villa kiralayabilirsiniz. Balayı çiftleri tarafından daha çok tercih edilen jakuzili villa çeşitlerini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Jakuzili villalar; masmavi gökyüzünde, bembeyaz bulutların içinde ve tertemiz havasının yanında yeşil ormanlara sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.

Doğa ile iç içe bir ortamda unutulmayacak tatil geçirmek adına mutlaka jakuzili villaları tercih etmelisiniz. Jakuzili villaların en büyük özelliğiyse, doğanın içerisinde yer almasıdır.

Jakuzili villalar, oldukça lüks derecede tasarlanmıştır. O yüzden de jakuzili villaların içinde dilediğiniz tüm unsurları bulmanız mümkündür. Masa tenisi, çift banyo, fırın, jakuzi, desenli mobilya, çamaşır makinesi, bilardo, buzdolabı, çiftli tuvalet ve gösterişli dekorlarıyla jakuzili villalar dikkat çekiyor. Jakuzili villaların havuzlarında genellikle ısıtma sistemlerinin de olduğunu söyleyebiliriz.

Villa kiralama çeşitlerinden olan jakuzili villaların havuzlarındaki ışıklandırma sistemi, akşamları da bahçede havuzun kenarında keyif yapmanıza olanak tanıyor. Jakuzili villaların, teras bölümündeyse olağanüstü görünüme sahip olan denizi izleyebilirsiniz.

Jakuzili villalar hem kullanımlarındaki kolaylıklarıyla hem de lüks özelliklerden oluşmalarıyla da dikkat çekiyorlar. Jakuzi ile banyo yapmanın tadını da doyasıya yaşayabileceksiniz.

Kiralık Isıtmalı Havuzlu Villa
Kiralık Isıtmalı Havuzlu Villa

Isıtmalı Havuzlu Villalar

Herkesin kendine göre tatil anlayışı vardır. Bazı insanların tatil anlayışında deniz, güneş ve kum varken bazılarınınsa sadece havuz odaklıdır. Tatilcilerin bir kısmı kumsalda güneşlenirken kitap okumayı tercih eder. Bazı insanlarsa havuzun başında barbekülü keyif yapmayı tercih ederler.

Özellikle havuz odaklı ve kışın tatil yapmayı amaçlayanlar için ısıtmalı havuzlu villalar çok iyi seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Isıtmalı havuzlu villaların diğerlerinden farkıysa, özel hazırlanmış ısı pompasıyla donatılmasıdır.

Kış döneminde tatile çıkanlarda aynı yaz aylarında olduğu gibi havuzun tadını çıkarabiliyorlar. Isıtma sistemli villaların havuzları da kapalı şekilde dizayn edilmiştir. Yaz ve kış demeden her dönemde bu villa türleri sıcak su hizmetlerini kesintisiz misafirlerine sunuyorlar. Isıtmalı sisteme sahip havuzlu villalarda, su sıcaklığı da 30 dereceye kadar çıkabiliyor.

Tabi ki bu özelliğinden dolayı da kışın en dondurucu soğuklarda dahi havuzda eğlenme ve keyif yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Isıtmalı havuzlu villalar kendi içlerinde çeşitlere ayrılmışlardır. Bunlardan en bilineniyse; villanın içinde yer alan havuzlar olduğunu söyleyebiliriz. Kış döneminde kullanıma kapalıdır ve özel havuz odalarıyla misafirlere sunulurlar.

Villaların bazılarının yatak odalarındaysa havuz vardır. Böylelikle odanızdan çıkmadan dahi havuz keyfi yapabilirsiniz. Isıtmalı havuzlu villalar, ısıtma ve kapalı şekilde tasarlanmıştır. Bu villalardaki havuzlar kesinlikle dışarıdan görüntülenemezler.

Havuzların çevresiyle beraber üst bölümleri tamamen kapatılmıştır. Buradaki amaç gizlilik olmakla birlikte birde kar, dolu ve yağmur vb. doğa olaylarından da misafirlerin etkilenmemesini sağlamaktır. Isıtmalı sistem olması sebebiyle istediğiniz sıcaklığa ayarlayarak havuz suyunu ayarlamanız mümkündür.

Kiralık villa ısıtmalı havuz özelliğinde aynı zamanda havuzların etrafının açık olanları da vardır. Dışarıdan görünmesi imkânsız olan ısıtmalı havuz villalarında su sıcaklığı da diğerleri gibi 30 dereceye kadar çıkabiliyor.

Kiralık Geniş Aileye Uygun Villa
Kiralık Geniş Aileye Uygun Villa

Geniş Aileye Uygun Villalar

Geniş ailelerin, kalabalık arkadaş ve dost gruplarının bir arada tatil yapması adına villalar tasarlanmıştır. Çocuk havuzlu, 4’ten çok yatak odalı, jakuzili, masa tenisi ve oyun parkı olan villalar geniş aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Geniş aileler için tasarlanan bu villaların içinde çocuk havuzunun da bulunduğunu ve böylelikle çocuklarınızla birlikte tüm ailecek tatil yapma şansınız vardır.

Bu villa türlerinin mutfakları da tam donanıma sahip şekilde tasarlanmıştır. Teraslarında yer alan barbeküde geniş ailelerin memnuniyetini çok fazla artırıyor. 16-20 kişiye kadar bu villa çeşitlerinin misafir ağırladıklarını söyleyebiliriz. Geniş aileye uygun villalarda, tam olarak tatil severlerin sevdikleriyle vakit geçirmeleri amaçlanmıştır.

Kiralık Ekonomik Villa
Kiralık Ekonomik Villa

Ekonomik Villalar

Son günlerde ekonomik villa tatili, çok talep görmeye başladı. Her ne kadar imkânsız gibi kulağa gelse de aslında ekonomik villa tatilleri ile tüm yılın yorgunluğunu atma olanağı bulacaksınız. Tatil için dizayn edilen kiralık villalar, insanlar tarafından pahalı olarak düşünülse de aslında hiçte abartıldığı gibi olmadığını söyleyebiliriz.

Diğer tatil seçenekleriyle kıyaslandığında hizmet kapsamı adı altında alınan ücretler ekonomik villalarda kesinlikle alınmıyor. Kalabalık aile, arkadaş gruplarıyla uygun fiyatlı şekilde konaklama imkânına sahip olabiliyorsunuz.

Kişiye özel tasarlanan havuz ve bahçenin de olduğu villalarda, gizlilik konusu da son derece önem kazanmıştır. Ekonomik villalar, Türkiye’nin geneline bakıldığında kapsamlı şekilde hizmet verdiklerini görebilirsiniz.

Popüler Villa Kiralama Bölgeleri

Kalabalık ile stresten uzaklaşmayı düşünenler için kiralık villa seçeneğinin ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Popüler fakat sakin tatil bölgelerinde villa kiralayarak tüm senenin yorgunluğunu atabilirsiniz. Gizlilik konusu ön planda tutularak tasarlanan villalarda, havuzun tadını çıkarırken bir taraftan da sevdiklerinizle doyasıya vakit geçirme şansı bulacaksınız.

Ülkemizde ki gözde villa kiralama bölgelerini şöyle sıralayabiliriz: Bodrum, Fethiye, Marmaris, Antalya, Çeşme, Ayvalık, Sapanca, Göcek, Kaş, İzmir, Kuşadası, Didim, Muğla, Ölüdeniz ve Datça.

Kiralık Bodrum Villaları
Kiralık Bodrum Villaları

Bodrum Kiralık Villa

Muhteşem bir tatil geçirebilmek adına, Bodrum’u tercih edebilirsiniz. Bodrum, ülkemizin gözde tatil cennetleri içerisinde yer alıyor. Otel haricinde Bodrum kiralık villa seçenekleriyle de tatilinizi muhteşem geçirebilirsiniz. Genel olarak Bodrum’da yazlık çeşitleri villa tarzında oluyor.

Bodrum tatil villası içerisinde konaklarken kesinlikle evinizin konforundan uzaklaşmayacaksınız. Evinizdeki rahatlığı aynı şekilde Bodrum tatil villalarında da görebileceksiniz.

Yaz tatillerinde en çok tercih edilen şehir olarak bilinen Bodrum balayı villası ile de yeni evli çiftlerin güzel tatil geçirmesini sağlıyor. Bodrum şehri, geniş coğrafyada yer alması nedeniyle gezilecek yerler bakımından da aynı zamanda çok zengin olduğunu söyleyebiliriz.

Bodrum’un plajlarında denizin tadını çıkarmak istiyorsanız, villa tatili yapmanızı öneriyoruz. Bodrum’da tatil için yer alan villa seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Bodrum günlük kiralık villa
 • Bodrum haftalık kiralık villa
 • Bodrum muhafazakâr villa
 • Bodrum lüks villa
 • Bodrum ekonomik villa

Yukarıda saydığımızın içerisine birde, Bodrum’da deniz manzaralı villa seçeneğini de ekleyebiliriz. Uygun fiyatlı bir tatil yapmak adına tercih edebileceğiniz Bodrum villalarında, kafanızı da dinleme imkânını aynı zamanda bulacaksınız.

Bodrum’un muhteşem köylerinde gezebilme ya da denizinin lezzetli mahsullerini de tatma imkânı bulabilirsiniz. Muğla ilimizin ilçesi olan Bodrum, her sene yaz dönemlerinde milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlıyor.

Muğla kentimizin en fazla nüfusa sahip ilçelerinden birisinin Bodrum olduğunu söyleyebiliriz. Herkesin bütçesine ve isteğine uygun villa çeşitlerini Bodrum’da bulabilirsiniz. Otellere kıyasla da uygun bir tatil istiyorsanız Bodrum’da kesinlikle villadan yana hakkınızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kiralık Fethiye Villaları
Kiralık Fethiye Villaları

Fethiye Kiralık Villa

Fethiye kentimiz sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyada da tatil cenneti olarak ünlenmiştir. Her sene çok sayıda yerli ve yabancı turist Fethiye’de yazlık tutarak tatilin tadını doyasıya çıkarıyorlar. Bağlı olduğu Muğla iline kıyasla daha büyük bir konuma Fethiye’nin sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Hatta Muğla’ya göre daha çok bilinen bir şehir olarak da dikkat çekiyor. Günümüzde Fethiye Villa Kiralama tatil anlayışıyla daha çok popüler olmuştur. Fethiye günlük kiralık villa, Fethiye haftalık kiralık villa, Fethiye balayı villası, Fethiye muhafazakâr villa, Fethiye lüks villa, Fethiye’de deniz manzaralı villa ve Fethiye ekonomik villa, seçenekleriyle çok fazla popülerlik kazanmıştır.

Maviyle yeşilin dans ettiği insana fazlasıyla huzur veren Fethiye tatil villası çeşitleriyle turizm sektörüne daima canlılık veriyor.

Tarihi anlamda çok fazla medeniyeti ağırlayan Fethiye kentimiz; Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Dalyan, Saklıkent, 12 Adalar, Çalış Plajı, Kayaköy gibi gezilecek yerleriyle de çok ilgi çekiyor. Hem denizin, güneşin hem de kumun tadını çıkarırken birde Fethiye’nin güzel yerlerini dilediğiniz gibi gezmek adına villa tatili yapabilirsiniz. Fethiye’de kiralık villa tutarak, eşinizi dostunuzu da çağırarak birlikte güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Kiralık Marmaris Villaları
Kiralık Marmaris Villaları

Marmaris Kiralık Villa

Marmaris, ülkemizde yaz turizminin çok geliştiği şehirlerin başında geliyor. Özellikle yaz tatili denildiğinde akla gelebilecek ilk destinasyonlar içerisinde bulunan Marmaris kiralık villa seçenekleri ile revaçtadır.  Benzersiz bir güzelliğe sahip olan Marmaris’te yazlık kiralama olanaklarınızın da olduğunu söyleyebiliriz.

Yaz dönemini; Marmaris haftalık kiralık villa, Marmaris günlük kiralık villa seçeneklerinden programınıza uyanı tercih ederek geçirebilirsiniz. Otel, apart ya da pansiyon haricinde villa kiralayarak tatilinizi uyguna getirebilirsiniz. Kiralık villa tatillerinin en önemli özelliğinin, hem esnek hem de özgür olması olduğunu söyleyebiliriz.

Mahremiyete önem verenler için; Marmaris muhafazakâr villa çeşitlerini önerebiliriz. Yeni evli çiftler yalnız gürültüden uzak bir tatil geçirmek adına, Marmaris balayı villası tercih edilebilir.

Maddi durumunuza göre de; Marmaris ekonomik villa ya da Marmaris lüks villa çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Kiralık villalarla, tam anlamıyla tatilin tadını doyasıya çıkarmış olacaksınız. Türkiye’nin tatil cennetinde huzurlu ve eğlenceli vakit geçirebilmek için kesinlikle villa kiralamanızı öneriyoruz.

Böylelikle kendi evinizdeymiş gibi rahatça hareket ederek tatilinizi güzel geçirebileceksiniz. Marmaris tatil villası çeşitlerinde; denize yakın, havuzu olan ya da olmayan ve daha birçok alternatifin karşınıza çıkacağını söyleyebiliriz. Her ne kadar çoğu tatilci, Marmaris’te deniz manzaralı villa tercihini yapsa da aksi alternatiflerinde olduğunu söyleyebiliriz.

Antalya Kiralık Villa

Yeni evlendiniz ve tatiliniz için Antalya balayı villası arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Yeni evlenenler için birbirinden muhteşem villa çeşitleriyle Antalya kentimiz ön plana çıkıyor. Her sene milyonlarca turisti ağırlayan Antalya birbirinden güzel ve farklı tatil seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Kaş, Manavgat, Alanya ve Kemer gibi gözde tatil beldeleriyle Antalya 7’den 70’e herkes tarafından seviliyor. Türkiye’de ve dünyada tatil destinasyonları denildiğin de ilk akla Antalya kentimizin geldiğinizi söyleyebiliriz. Antalya’da yazlık olarak daha çok villalar kullanılıyor. Tatilinizin gün sayısına göre; Antalya günlük kiralık villa ve Antalya haftalık kiralık villa tercihlerinden birini seçme şansına sahipsiniz.

Hatta maddi durumlar göz önüne alındığında; Antalya ekonomik villa ya da Antalya lüks villa seçenekleri de mevcuttur. Eğer gizlilik ve İslami kurallar kapsamında tatil yapmayı düşünüyorsanız da, Antalya muhafazakâr villa çeşitlerine bakabilirsiniz.

Genel anlamda tatilini Antalya kiralık villa içerisinde konaklayarak yapacaklar için birçok seçeneğin olduğunu söyleyebiliriz. Bu seçenekler içerisinde en çok tercih edilenlerse; Antalya’da deniz manzaralı villa olduğunu söyleyebiliriz.

Sadece Akdeniz Bölgesi’nin değil aynı zamanda dünyanın da önemli tatil beldelerini Antalya içerisinde barındırıyor. Antalya kentimiz özellikle, plajlarıyla çok ünlenmiştir. Antalya Maldivler’e benzer kumsallarıyla ve benzersiz güzelliğe sahip deniziyle çok dikkat çeken bir şehir haline gelmiştir.

Antalya’nın hemen hemen tüm beldelerinde tatil yapma şansına sahipsiniz fakat genellikle günümüzde popüler olan yeri daha çok Kaş ve Alanya taraflarıdır. Antalya gezilecek yerler açısından oldukça geniş alanda konumlanmıştır. Bu yönden her tatilciyi memnun etmektedir. Konyaaltı plajındaki tertemiz suya, Toros dağlarındaki huzur veren çam kokusuna ve Kaleiçi’ndeki tarihi sokaklara hayran kalacaksınız.

Tüm bu bilgiler ışığında özellikle Antalya tatil villası tuttuğunuzda asla pişman olmayacaksınız. Aksine tatilinizin hiç bitmemesini ve Antalya’dan ayrılmamayı isteyeceksiniz.

Kaş Kiralık Villa

Antalya’nın önemli tatil beldeleri içerisinde yer alan Kaş, il merkezinin en batı tarafında yer alıyor. Bu yüzden de il merkezine çok uzak mesafede bulunuyor. Son zamanlarda ilçe; Kalkan ve Gelemiş Mahalleleri ile gündeme gelmeye başladı. Kaş’a bağlı Gelemiş ve Kalkan’da dilediğiniz gibi tatil yapma şansına sahip olabileceksiniz. Turizm açısından çok gelişen Kaş kiralık villa seçenekleriyle de aynı zamanda dikkat çekiyor.

Tarihi dokusuyla, doğal güzellikleriyle insana huzur veren Kaş’ta yazlık tutarak tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. Mis kokan zeytin ağaçlarıyla bilhassa şehir insanların ilgisini çekiyor. Kaş villa kiralama, günlük kiralık villa, Kaş haftalık kiralık villa olanakları sayesinde tatilinizi dilediğiniz kadar yapabiliyorsunuz. Mahremiyete ve gizliliğe önem veren aileler içinde Kaş muhafazakâr villa seçenekleri bulunuyor.

Akdeniz’in muhteşem manzarasını Kaş tatil villaları önünüze seriyor. Mavinin doyumsuz güzelliğini Kaş’ta bulabileceksiniz. Yeni evlenenler içinde Kaş balayı villası seçenekleri tercih edilebilir. Muhafazakâr villaların tüm özelliklerini aynı şekilde Kaş’ta yer alan balayı villalarında da bulabilirsiniz.

Ayrıca herkes cebine göre; Kaş lüks villa ve Kaş ekonomik villa olmak üzere tercih yapabilir. Kaş’ta yer alan lüks villaların içi tam donanımlı olarak tasarlanmıştır.

Ekonomik Kaş villalarıysa tatilcinin cebine uygun ve lükse göre tasarımıyla içerisindeki donanımlar bir tık eksiktir. Kaş kentimiz yumuşak bir iklime sahip olması nedeniyle; muz ile limon bahçelerinin olduğu villalara daha çok rastlayabilirsiniz.

Kaş’ta deniz manzaralı villa tercih ederek te yine bahçenizin tadını çıkarabilirsiniz. Kaş şehrimiz, balıkçı kasabasına ait bütün güzellikleri ziyaretçilerine sunuyor. Kaş’a gelen turistler; doğanın, denizin tadını doyasıya çıkarabiliyorlar.

Kaş aynı zamanda doğa ile su sporlarının revaçta olduğu bir tatil yöresi olarak da biliniyor. Kaş’ın tatil villalarının geneli; dik yamaçlı eteklerde konumlanmışlardır. Rengârenk begonviller içinde tutmuş olduğunuz villada muhteşem tatil geçirebilirsiniz.

Kiralık Kalkan Villaları
Kiralık Kalkan Villaları

Kalkan Kiralık Villa

Antalya kentimizin önemli tatil cennet yerleri arasında olan Kalkan; havasıyla, dünyada ünlenen plajlarıyla ve doğasıyla çok ilgi çekiyor. Kalkan’da yazlık tutarak beldeye ait tüm güzelliklerden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Özellikle her yaz çok sayıda yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilen Kalkan, 1920 senesine kadar Güzel Koy isimli balıkçı köyü olarak biliniyordu.

Tarihte de her daim Kalkan, güvenilir liman olarak biliniyordu. Hatta Kalkan’ın çevre köylerinden gelen orman ile tarım ürünleri de bu limanda yüklenirdi ve pazarlanırdı. Kalkan beldesinde günümüzde bile hala tarihi doku korunuyor.

Son dönemlerde özellikle Kalkan turizmde önemli bir merkez haline gelmiştir. Ünlü düşünür Heredot’un tabiriyle, “Dünyada yıldızlara en yakın yer” olarak geçen Kalkan’da çok sayıda villalarla karşılaşabilirsiniz. Osmanlı döneminden kalan eski evler haricinde; butik oteller ile Kalkan’da deniz manzaralı villa seçenekleri de çok fazla olduğu söylenebilir.

Kalkan kiralık villa bahçelerinde yer alan begonvil çiçekleriyle tatilinizi daha da renklendirebilirsiniz. Akdeniz kasabası olan Kalkan tatil villası çeşitleriyle çok dikkat çekiyor. Kalkan balayı villası ve Kalkan muhafazakâr villa çeşitleriyle de aynı zamanda ailenizle rahat tatil yapabileceksiniz.

Deniz manzaralı ve balayı villaları, gizlilik ile mahremiyet konusuna önem veren kişiler için tasarlanmıştır. Eğer tam donanımlı her materyalin ayağınızda olmasını istiyorsanız, Kalkan’da lüks villa tercihi yapabilirsiniz. Maddi anlamda uygun yerler arayanlarda, Kalkan ekonomik villa seçebilirler.

Tatilin trendi haline gelen kiralık villa olgusu son zamanlarda Kalkan’ın da vazgeçilmezleri arasındadır. İşlerinizin durumuna göre; Kalkan haftalık kiralık villa ve Kalkan günlük kiralık villa tercihleriyle de karşılaşabilirsiniz. Kalkan’da sevdiklerinizle bölük pörçük şekilde ve kurallar dahilinde tatil yapmaktansa kiralık tatil villaları tutarak özgürce, rahat tatil geçirmenizi öneriyoruz.

Kiralık Ayvalık Villaları
Kiralık Ayvalık Villaları

Ayvalık Kiralık Villa

Balıkesir’e bağlı Ayvalık, Türkiye’nin ünlü tatil yöreleri arasında bulunuyor. Tam anlamıyla tatilcilerin uğrak yeri olarak bilinen Ayvalık kiralık villa olanaklarıyla dikkat çekiyor. Ülkemizde de yurt dışında olduğu gibi yaygınlaşan villa tatilleri daha çok Ayvalık’ta yazlık şeklinde oluyor.

Ayvalık günlük kiralık villa, Ayvalık haftalık kiralık villa haricinde şehirde oldukça tatlı Rum evlerine de rastlayabilirsiniz. Villa tatili denildiğinde akla ilk Ayvalık gelmese de hemen 2. 3. sıralarda geldiğini söyleyebiliriz.

Villa kiralayarak tatilinizin daha iyi tadını çıkarabilirsiniz. Hatta kalabalık şekilde tatil yapacaklar doğal olarak birden çok odaya ihtiyaç duyarlar. O yüzden otellerde parça parça kalacağınıza ve hizmet adı altında birde para ödeyeceğinize kesinlikle villa kiralama yöntemine başvurmanızı tavsiye ediyoruz.

Dilediğiniz şekilde Ayvalık’ta pek çok villa seçenekleriyle karşılaşabileceksiniz. Örneğin; Ayvalık’ta deniz manzaralı villa çeşitlerine çok fazla rastlayabilirsiniz. Onun haricinde herkesin tatil yapması için; Ayvalık lüks villa ve Ayvalık ekonomik villa şeklinde olanaklarında bulunduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki mahremiyet ve İslami kurallara göre yaşayan vatandaşlar içinde, Ayvalık muhafazakâr villa seçeneklerini sunuyor.

Jakuzili, çocuk havuzlu ve ısıtmalı sistemlerle donatılan villalarla da Ayvalık’ta karşılaşabilirsiniz. Şehir yaşamının gürültüsünden uzaklaşmayı çoğunlukla yeni evlenen çiftler istiyorlar. Bu istek doğrultusunda şehirde, Ayvalık balayı villası şeklinde yapılarında tasarlandığını söyleyebiliriz.

Çocuklarıyla rahat ev ortamında tatil yapmayı amaçlayan ebeveynler için turizm sektörü birçok seçenekler geliştirmiştir. O seçeneklerin en başında da, tatil villaları geliyor.  O seçeneklerden biri de Ayvalık tatil villası olduğunu söyleyebiliriz.

Ayvalık’ta villa kiralayarak, evinizdeymiş gibi rahat tatil yapabileceksiniz. Ayvalık kiralık tatil villalarının çoğunda; özel ebeveyn banyoları, deniz manzarası, klima, bahçe, hem büyüklere hem de çocuklara havuz, tam donanımlı mutfak yer alıyor.

Kiralık Çeşme Villaları
Kiralık Çeşme Villaları

Çeşme Kiralık Villa

İzmir’e bağlı olan Çeşme, tamamen turizme odaklı bir kent olarak karşımıza çıkıyor. Ekonomik yapısı Çeşme’nin tamamen turizme dayalıdır. Yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmezi olan Çeşme birçok tatil olanaklarıyla karşımıza çıkıyor. Çeşme’de yazlık kiralayarak tatilinizi ailenizle özel geçirebilirsiniz.

Tarihi dokularıyla dikkat çeken Çeşme’de deniz manzaralı villa yapılarını da çok fazla görebilirsiniz. Çeşme’deki deniz manzaralı villalar daha çok şehirden uzak yerlerde konumlanmışlardır. Osmanlı dönemine ait çok fazla eser Çeşme’de yer alıyor. O yüzden şehir hem deniz hem de tarih turizmi açısından insanları kendine çekiyor.

Çoğu tatil yöresinde olduğu gibi Çeşme’de de çok fazla turizm olanaklarının olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Çeşme kiralık villa çeşitleri bakımından çok zengindir. Tatilcilerin kalmak istedikleri süre doğrultusunda; Çeşme haftalık kiralık villa ve Çeşme günlük kiralık villa olanakları bulunuyor.

Ailesinin ve kendisinin mahremiyetine önem veren kişilere göre; Çeşme muhafazakâr villa ile Çeşme balayı villası seçeneklerinin dizayn edildiğini söyleyebiliriz. Çeşme ekonomik villa ve Çeşme lüks villa özelliklerinin bulunması da tatilcinin cebine göre hareket etmesini sağlıyor.

Özellikle bu bilgiler ışığında belirtmeliyiz ki, tüm insanlara Çeşme şehrinde villa tatili yapma olanakları sunuluyor. Çeşme tatil villası kiralayarak, bölgedeki tüm güzellikleri görme şansına sahip olabileceksiniz.

Çeşme denilince akla gelen Alaçatı’da huzurlu ve eğlenceli zaman geçirebileceksiniz. Rüzgâr sörfü eğlenceli sporları yapma şansına sahip olduğunuz Çeşme’de; yazlık veya villa tuttuğunuz takdirde kesinlikle hizmet parası adlı ücret ödeyemeyeceksiniz. Böylelikle villa kiralama olayında hesaplı bir tatil yapmış olacaksınız.

Hatta seçtiğiniz villaların içerisinde gayet rahat, konforlu bir tatil yapmış olacaksınız. Evinizde olan rahatlığı kiraladığınız villada da bulacaksınız. Kiralık villaları genellikle tatilde özgür ve esnek olmak isteyen kişiler seçiyor. Giriş- çıkış saatlerine, yemek saatlerine vs. takılmayı sevmeyenler içinde villa kiralama iyi bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

Kiralık Sapanca Villaları
Kiralık Sapanca Villaları

Sapanca Kiralık Villa

İstanbul’a yakınlığıyla bilinen Sapanca, aslında önemli kaçış noktaları içerisinde yer alıyor. Haftanın yorgunluğunu atmak şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler genellikle, Sapanca’da yazlık tutmayı tercih ediyorlar. Sakarya ilimizin en fazla turist çeken yeri olarak bilinen Sapanca günlük kiralık villa ve haftalık kiralık villa şeklinde konaklama tercihlerini ziyaretçilerine sunuyor.

Kartepe, Sapanca Gölü ve Maşukiye gibi gezilecek yerleriyle de ünlenen Sapanca’nın çok sayıda yerli ve yabancı turist çektiğini söyleyebiliriz. Gezilecek yerleriyle ünlü olan Sapanca kiralık villa hizmetleri çeşitleriyle de aynı zamanda dikkat çekiyor.

Hemen hemen 7’den 70’e herkesin talebine göre, Sapanca tatil villası kiralamak mümkündür. Jakuzili, çocuk havuzlu, ısıtmalı özellikler yanında; Sapanca’da deniz manzaralı villa seçenekleriyle de karşılaşabilirsiniz.

Aynı zamanda gizliliğin ve mahremiyetin en üst düzeyde tutulduğu, Sapanca muhafazakâr villa ile Sapanca’da balayı villası olanaklarına da sahip olabileceksiniz. Sapanca ekonomik villa ve Sapanca lüks villa seçenekleriyle de cebinize uyan bir yerde konaklama imkânı bulabileceksiniz.

Doğanın tüm güzelliklerinin yer aldığı Sapanca’da dillere destan bir tatil yapabilirsiniz. Sapanca şehrimiz, hem gezilecek yerler hem de doğasının güzelliğiyle çok dikkat çekiyor. O yüzden her sene çok fazla yabancı ve yerli turisti misafir ediyor. Gözlerden uzak, sakin bir tatil yapmayı düşünenler için Sapanca’da villa kiralamak en doğru tercih olduğunu söyleyebiliriz.

Kuşadası Kiralık Villa

Popüler hale gelen villa tatili olgusu, Aydın ilimizin Kuşadası ilçesinde de çok fazla bulunuyor. Tatil için Kuşadası’nı tercih edenler için çok fazla kiralık villa seçeneklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’nin önemli tatil destinasyonları içerisinde yer alan Kuşadası’nda; doğanın ve denizin tadını fazlasıyla çıkarabileceksiniz. Kuşadası daha çok kiralık yazlık villa seçenekleriyle dolu olduğunu söyleyebiliriz.

Her kesimin bütçesine göre Kuşadası’nda yazlık çeşitlerine rastlayabilirsiniz. Kuşadası ekonomik villa ve Kuşadası lüks villa seçenekleriyle cebinize göre hareket edebileceksiniz.

Aydın kentimizin parlayan incisi olan Kuşadası’nda, muhteşem tatil deneyimlerini yaşayabilirsiniz. Yeni evlendiyseniz mutlaka seçeneklerinizin arasında, Kuşadası balayı villası olmalıdır.

Eğer eşinizin, çocuklarınızın, kendinizin, annenizin, babanızın kısacası ailenizin mahremiyetine önem veriyorsanız size Kuşadası muhafazakâr villa seçeneklerini de aynı zamanda önerebiliriz. Kuşadası muhafazakâr villaları seçtiğiniz takdirde ayrıca İslami kurallar çerçevesinden dışarı çıkmadan tatil yapmış olacaksınız.

Muhteşem doğaya sahip Kuşadası tatil villası içerisinde huzurlu, keyifli, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Kuşadası kiralık villa bakımından yukarıda da belirttiğimiz üzere, önemli turizm potansiyeline sahip olduğu için çok zengindir.

Tatilcilerin isteklerine göre; Kuşadası günlük kiralık villa ile Kuşadası haftalık kiralık villa olanakları da mevcuttur. Tatilciler müsaitlik durumlarına göre Kuşadası’ndan istekleri sürelerde villalar kiralayabilirler.

Muhteşem plajlara sahip olan Kuşadası’nda deniz manzaralı villa seçenekleri de doğal olarak çok fazladır. Kiralamış olduğunuz Kuşadası’nda ki villada bahçenin tadını çıkarırken, akşamları da deniz manzarasını izleyebilirsiniz.

Etrafı duvarlarla örtülü olan villanın havuzunda dilediğiniz gibi yüzebilirsiniz. Villanın içinde yer alan tam donanıma sahip mutfakta muhteşem lezzetlerde hazırlayabilirsiniz. Villa da yer alan barbeküde balık pişirebilirsiniz. Ayrıca villanın süit odalarında huzurlu uykuya da dalabilirsiniz.

Kiralık Datça Kiralık Villa
Kiralık Datça Kiralık Villa

Datça Kiralık Villa

Otel yerine artık günümüzde tatilciler villa tutmayı daha çok tercih ediyorlar. Ege’yle Akdeniz ortasında yer alan yarımada şeklindeki tatil beldesi Datça, Muğla’ya bağlıdır. Muğla ilimizin güneybatı tarafında yer alan Datça, dünyada da nam salmış bir tatil beldesi olarak dikkat çekiyor.

Hem doğal hem de tarihi güzellikleri nedeniyle Datça çok fazla ziyaretçi akınına uğruyor. Oksijen bakımından da hem dünyada hem de ülkemizde, çok önem taşıyan belde konumuna gelmiştir.

Turizm sektöründe popülerlik kazanan villa kiralama olgusu Datça’da da çok fazlalaşmıştır. Datça günlük kiralık villa, Datça haftalık kiralık villa, Datça balayı villası, Datça muhafazakâr villa gibi seçeneklerle tatilinizi şekillendirebilirsiniz.

Bunların yanı sıra Datça ekonomik villa ve Datça lüks villa çeşitleriyle de tatilinizi cebinize göre ayarlayabilirsiniz. Lüks villalarda genel anlamda aradığınız her materyali, hizmeti bulabilirsiniz. Ebeveyn odalarında ki havuzlardan tutunda, jakuzilere kadar tüm detaylar lüks villaların içerisinde bulunuyor.

Ekonomik villalarsa, lükslere göre bir tık daha az konfora sahiptir. Fakat ekonomik lüks villalarda da tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Datça kiralık villa açısından çok iyi seçeneklere sahip bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. Konaklama bakımından Datça’da tatil yaptığınıza asla pişman olmayacaksınız. Havasıyla, koylarıyla, doğasıyla, mavisiyle, yeşiliyle insanları kendine hayran bırakan Datça’da deniz manzaralı villa olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

Villalar genel olarak Datça’da yazlık şeklinde kullanıldığını da söyleyebiliriz. Datça tatil villası içinde yer alan bahçe sayesinde hem çocuklarınız hem de siz rahat edebileceksiniz. Çocuklarınız bahçede oynarken sizde elinize kitabınızı ve kahvenizi alıp keyif yapabilirsiniz. Hem ebeveyn odasında hem de villa bahçesinde ki havuzda oldukça keyifli zamanlar geçirme şansına da sahip olabilirsiniz. Şehir gürültüsünden uzak yerlerde konumlanan Datça tatil villalarında; gözlerden uzak, sessiz ve sakin bir tatil geçirebilirsiniz.

İzmir Kiralık Villa

Ege’nin baş tacı 3. Kalabalık kenti olan İzmir kiralık villa konusunda da her konuda olduğu gibi avantajlı bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. Tatil ya da iş seyahatleriniz için İzmir’e yolunuz düşerse bu şehri mutlaka detaylı şekilde gezmenizi tavsiye ediyoruz.

Dünyada ve ülkemizde gezilecek yerler açısından ilk sırada olan İzmir, lezzetleriyle de aynı zamanda ünlüdür… Genel olarak büyük şehirlerde; kalabalıktan kaynaklı kargaşalar vardır. O kargaşaları kesinlikle İzmir’de bulamazsınız. İzmir tüm kalabalık şehirlerin aksine, huzur ve sakinliğin simgesi haline gelmiştir.

Her sene yaz ve kış fark etmeksizin İzmir çok fazla turist akınına uğruyor. Kültür, iş ve tatil gibi pek çok amaç için İzmir ziyaret edilebiliyor. İnsanlar bu ziyaretlerinde otellere çok yüksek fiyatlar ödemek yerine artık villa kiralama tercihinde bulunuyorlar. İzmir tatil villası adı altında konakladıkları yapılarda insanlar daha rahat bir zaman geçiriyorlar.

Özellikle iş gezintilerinde dahi insanlar konaklamak için villalardan yana tercihlerini kullanıyorlar. Hatta iş için İzmir’e gitseler bile insanlar, ailelerini de bazen götürmeyi tercih ediyorlar. Gezme ve tatil karışımı olan gezintide, İzmir muhafazakâr villa çeşitlerini daha çok kullanan kişiler mevcuttur. İzmir muhafazakâr villalarda, ailenizle tatil yaparken aynı zamanda gizlilik konusuna da dikkat edebilirsiniz. Muhafazakâr yanında sizlere yine gizlilik ve mahremiyetin önemsendiği, İzmir balayı villası seçeneğini de sunabiliriz.

Cebinize göre İzmir ekonomik villa ile İzmir lüks villa çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz. Lüks villalar dahi otellere göre daha hesaplı size gelecek. Konfor bakımından hayran kalacağınız lüks villalarda dillere destan şekilde konaklayabileceksiniz. Aynı zamanda ekonomik villaların içerisinde de aradığınız tüm kavramlar, hizmetler yer alıyor.

Ekonomik villaların lüks villalardan farkı örneğin; ebeveyn odasında havuz ya da jakuzi olmaması gibi küçük detaylardır. Konaklama gayet uygun tasarlanan villalar; İzmir günlük kiralık villa ile İzmir haftalık kiralık villa seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Çok kalabalık gruplarla gelerek İzmir tatil villası adı altındaki yapılarda konaklayabilirsiniz.

Tatil yapacağınız kişi sayısına bakarak, o doğrultuda istediğiniz sayıda odaya sahip villalar kiraya bilirsiniz. Full eşyayla donatılan villalar, hem kışlık hem de İzmir’de yazlık olarak kullanılıyor. Ayrıca İzmir’de deniz manzaralı villa seçenekleri de çok fazladır… Kentten uzak yerde tamamen doğayla iç içe bir alan da konaklayacağınız villayı, denize karşı manzarası olan şekilde seçebilirsiniz.

İzmir’in Alsancak, Buca, Gaziemir, Karşıyaka, Bornova, Torbalı, Urla, Foça, Çeşme ve Güzelyalı gibi ünlü ilçelerinde çok fazla villalar kategorilere göre konumlanmışlardır. Eğer lüks bir villadan yana tercih yapacaksanız da, rezidans tarzı yapılar tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Villaların tümünde lüks ve ekonomik ayırt etmeksizin; , havuz, bahçe, otopark gibi alanlar mutlaka bulunuyor. Sahibinden kiralık villa hizmetleri İzmir’in hemen hemen her bölgesinde mevcuttur. İzmir’de villa kiralama olanakları her ne kadar tatil yörelerinde yoğunlaşsa da, yine de şehrin genelinde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. İzmir ve Türkiye’nin tüm şehirlerinde, villa kiralama fiyatları; evin olduğu konuma, imkânlarına, manzarasına vb. tüm özelliklere göre de değişken olabiliyor.

Didim Kiralık Villa

İncirin diyarı Aydın ilimizin gözde turizm cenneti Didim, her sene milyonlarca misafiri ağırlıyor. Türkiye’de ki güney sahiller arasında en ünlü tatil beldesi olarak biliniyor. Akbük, Altınkum plajı, Manastır koyu ve Saplı Ada lokasyonlarıyla Didim ünlenmiştir.

Tatil yerleriyle ve plajlarıyla ünlü Didim’de yazlık anlamında yapılarında doğal olarak fazlalığı dikkat çekiyor. Didim’ de benzersiz güzellikleri keşfederken bir yandan da, villa tatili yapabilirsiniz. Priene Antik Kenti, Herakleia Antik Kenti, Didyma Antik Kenti, Faustina Hamamı ve Myus Antik Kenti gibi görkemli yerleri Didim’de gezebilirsiniz.

Didim antik kentleriyle ünlenmiş bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. Antik kentlerinin yanında plajlarının güzelliğiyle de Didim dikkat çekiyor. Sarı renkli kumlarıyla, berrak ve tertemiz sularıyla Didim’e hayran kalabilirsiniz. Tüm sene büyükşehirlerin gürültüsünü ve yoğun iş temposunu fazlasıyla çektiniz.

Bütün bu olumsuzluklardan uzaklaşmak adına, Didim’de deniz manzaralı villa tutabilirsiniz. Didim’de deniz manzarasına sahip villalar, kentin uzak yerlerinde doğayla iç içe alanda konumlanmışlardır. Didim kiralık villa çeşitleri çok olması sebebiyle tatilinizde konaklayacağınız yeri de kara kara düşünmeyeceksiniz. Çünkü tatil kavramında, konaklanacak yerde çok önem taşıyor.

Özellikle özgür, esnek ve kuralların olmadığı tatil yapmayı düşünüyorsanız, kesinlikle Didim tatil villası seçeneklerine bakmanızı öneriyoruz. Evliliğe yeni adım attıysanız, eşinizle baş başa rahat tatil yapmayı düşünüyorsanız, Didim balayı villası tercihini yapmalısınız. İslam dinine göre bir yaşam tarzınız var fakat denizin, havuzun, güneşin tadını da çıkarmak istiyorsunuz.

O zamanda Didim muhafazakâr villa çeşitlerini gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Maddi durumunuza ve konakladığınız yerde olmasını mutlaka istediğiniz özelliklere göre de; Didim ekonomik villa ile Didim lüks villa seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Didim’de tatilciler için tasarlanan villalar; geniş ve korunaklı havuzlu aynı zamanda jakuzili şekilde tasarlanmışlardır. Restoranlara, marketlere de yakın şekilde konumlanmalarıyla villalar dikkat çekiyor.

Doğanın içerisinde huzur dolu tatil geçirebilmek adına, villa kiralamanızı kesinlikle öneriyoruz. Düğününüzün akabinde balayı tatilinizi villa da yapabilirsiniz. Ya da çok kalabalık gruplarla bir arada dilediğiniz gibi eğleneceğiniz, keyifli zamanlar geçireceğiniz tatile imza atmak adına fazla odaya sahip villa kiralayabilirsiniz. İşlerinizin durumuna göre; Didim günlük kiralık villa ve Didim haftalık kiralık villa özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

Alanya Kiralık Villa

Antalya’nın ilçesi olan ünlü tatil beldesi Alanya, güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Ülkemizin turizm potansiyelinin önemli miktarını, Alanya oluşturuyor. Akdeniz sahillerinin yükselen değeri olarak dikkat çeken Alanya milyonlarca turisti özellikle yaz aylarında çok fazla ağırlıyor.

Tatilciler tarafından çok fazla tercih edilen yer olarak dikkat çeken Alanya kiralık villa çeşitleriyle de dikkat çekiyor. Alanya’ya tatil için gelen kişiler, kesinlikle konaklama açısından hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Huzurlu ve rahat bir ortamda tatil yapmayı düşünüyorsanız, kesinlikle Alanya’da yazlık kiralamanızı öneriyoruz.

Alanya’da tatil amaçlı çok fazla villa ve yazlığın olduğunu söyleyebiliriz. Villa kiralamak, otellere göre daha hesaplıdır. Özellikle kalabalık topluluk halinde gelen kişiler için villa tatili maddi açıdan daha uyguna gelir. Herkes için otel odaları tutulduğunda fiyat önemli ölçüde artıyor. Onun yerine kişi sayısı göz önünde bulundurularak, villa kiralamak daha mantıklı olur.

Otellerde temizlik personelleri, garsonlar vb. tüm hizmetler adına belirli ücretler konaklama haricimde tatilciden alınıyor. Bu durumda önemli ölçüde konaklama giderinin artmasına neden oluyor. O yüzden maliyetli tatil yapmayı düşünenlerin mutlaka villa kiralama konusunu ciddi ciddi düşünmelerini tavsiye ediyoruz. Eğer Alanya’da villa tatili yapmayı düşünüyorsanız, sizlerin karşısına birkaç seçenekte çıkıyor.

Örneğin; Alanya ekonomik villa ve Alanya lüks villa olarak bu seçenekleri belirtebiliriz. Alanya’da lüks ve ekonomik villalar birkaç nokta da birbirlerinden ayrılıyorlar. Bazılarında çok fazla havuz olmasından tutunda, ısıtma sistemlerine kadar her etken tam tasarlanmışken; bazılarındaysa birkaç özellik ya da unsur eksik olabiliyor. Villa içerisinde yer alan donanımlar, materyaller kısacası detaylar fiyatı da önemli ölçüde etkiliyor.

Ayrıca kalacağınız gün sayısına göre, Alanya haftalık kiralık villa ve Alanya günlük kiralık villa gibi seçimlerde yapabilirsiniz. Şehrin kalabalığından uzaklaşmak adına Alanya’da deniz manzaralı villa çeşitleri de çok fazladır.

Düğünden sonra balayına çıkacak çiftler içinde çok sayıda villalar Alanya’da dizayn edilmiştir. Rahat, huzurlu ortamda yeni evlenenlere tatillerini yapabilmeleri için; Alanya balayı villası ile Alanya muhafazakâr villa seçeneklerini sunabiliriz. Alanya tatil villası içerisinde havuzun, bahçenin ve doğanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Muğla Kiralık Villa

Muğla tatil villası seçenekleri sayesinde yapacağınız tatilin tadını tam anlamıyla çıkarmış olacaksınız. Yaz tatilinin vazgeçilmez şehirlerinden olan Muğla hem Ege hem de Akdeniz Bölgesi sınırlarında yer alıyor. Muğla topraklarının çoğunluğu Ege’de ufak kısmı da Akdeniz’de bulunuyor.

Bodrum, Fethiye, Datça, Marmaris gibi önemli tatil ilçelerini içerisinde Muğla barındırıyor. Bundan dolayı da normal olarak, Muğla’da yazlık seçeneklerinin çok fazla olduğu söylenebilir. Turizmin kalbinin attığı yer olarak dikkat çeken Muğla kiralık villa çeşitleriyle tatilcilerin yüzünü güldürüyor. Otel gibi giriş, çıkış saatlerine önem verilmeyen villalar daha çok esnek özelliklere sahip oldukları için tercih ediliyorlar.

Ayrıca kalabalık gruplar, ayrı ayrı odalar tutup da otellerde olduğu gibi büyük meblağlar kesinlikle ödemiyorlar. Villa tatili, kişilerin özgür istedikleri gibi zaman geçirmelerine olanak tanıyor. Muğla günlük kiralık villa ve Muğla haftalık kiralık villa olanaklarından birini de tatilci kendi seçmekte özgürdür. Muğla’da deniz manzaralı villa türlerinin de çok fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Bunlar haricinde; Muğla balayı villası ve Muğla muhafazakâr villa gibi özelliklere sahip yapılarda kentte çok fazla bulunuyor. Aynı zamanda tatilcilerin bütçelerine göre; Muğla ekonomik villa, Muğla lüks villa seçenekleri de çok fazladır… Tatilcilerin dostu olan şehir olarak geçen Muğla’da herkesin isteğine göre villalar bulunuyor.

Göcek Kiralık Villa

Mavisiyle ve yeşiliyle çok dikkat çeken Göcek kiralık villa seçenekleriyle de aynı zamanda tatilcilerin beğenisini kazanmıştır. Şirin mi şirin bir tatil beldesi olan Göcek, masmavi koylarıyla özellikle dikkat çekiyor. Göcek tatil villası kiraladığınız takdirde, beldenin tam anlamıyla tadını çıkarabileceksiniz. İnsanın kafasını dinlendiren aynı zamanda da huzur veren bir belde olarak Göcek dikkat çekiyor.

Göcek ekonomik villa ile Göcek lüks villa gibi seçeneklerle de belde de herkesin tatil yapma imkânı oluyor. Bunlar dışında; Göcek haftalık kiralık villa ya da Göcek günlük kiralık villa tercihlerinden birini de seçmekte özgürsünüz. Böylelikle tatilinizi yapacağınız villayı seçerken işlerinizi de göz önünde bulundurabiliyorsunuz. Aynı zamanda Göcek’te yazlık tutarak da, tatilinizi özgürce işletmelerin kurallarına bağlı kalmadan geçirebilirsiniz.

Yeni evlenen çiftlerin sakin, huzurlu tatil geçirmeleri adına, Göcek balayı villası seçenekleri de son zamanlarda popüler olmuştur. Ailesinin ve kendisinin mahremiyetine önem veren kişilerde daha çok Göcek muhafazakâr villa tercihinde bulunuyorlar. Mavinin tadını çıkarmak istiyorsanız da, Göcek’te deniz manzaralı villa olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Ölüdeniz Kiralık Villa

Turkuaz renge sahip plajlarıyla ünlenen Fethiye’de yer alan Ölüdeniz etrafında muhteşem bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Muğla’nın en ünlü tatil yörelerinden olan Fethiye, Ölü Denizi ile adından çok söz ettiriyor. Hem eşsiz güzelliğiyle hem de doğasıyla dikkatleri üzerine çeken Fethiye aynı zamanda Likya Uygarlığına ait çok fazla kalıntılara sahip olmasıyla da önemli bir yere sahiptir.

Kültürel mirasa ve doğal güzelliklere sahip olması nedeniyle Fethiye her yaz çok sayıda turisti ağırlıyor. Bu kadar güzelliğe sahip olan yöre doğal olarak konaklama olanaklarıyla da dikkat çekiyor. Fethiye için önemli olan Ölüdeniz kiralık villa çeşitleri bakımından da tatilcilerin yüzünü güldürüyor.

Tatilciler ceplerine göre; Ölüdeniz lüks villa ya da Ölüdeniz ekonomik villa tercihlerinde bulunabiliyorlar. Aynı zamanda işlerini ayarlayarak, yıllık tatilini yapmak için Fethiye’ye gelen misafirler; Ölüdeniz günlük kiralık villa ve Ölüdeniz haftalık kiralık villa seçeneklerinden kendilerine uygun olanını seçmekte özgürler.

Ölüdeniz tatil villası tutarak, turistler şehirde tam anlamıyla keyifli zamanlar geçirebilirler. Ölüdeniz çevresinde kiraladığınız villalarda, evinizdeki konforun aynısı bulabileceksiniz. Villalar genellikle tatilciler tarafından Ölüdeniz’de yazlık olarak kullanılıyor. Yaz sezonlarında Fethiye’nin her tarafı dolup taştığı gibi Ölüdeniz çevresi de insan kaynıyor.

Ölüdeniz’de deniz manzaralı villa seçerek, bahçenin tadını da çıkarabilirsiniz. Akşam güneşin doğuşunu sabahta batışını Ölüdeniz deniz manzaralı villa içerisinde izleyebilirsiniz. Evliliğe yeni adım attıysanız, huzurlu ve sakin bir yerde düğün sonrasında tatil yapmak istiyorsanız da, Ölüdeniz balayı villası olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Hem mahremiyet duygusuna önem veriyorsunuz hem de ibadetlerinizi tatil yaparken dahi eksiksiz yapmak istiyorsanız o zaman; Ölüdeniz muhafazakâr villa olarak tasarlanan yapılardan yararlanabilirsiniz.

Villa Kiralama Firmaları

Hepsi Villa

Hepsi Villa firması, Fethiye ve Kaş-Kalkan bölgesi başta olmak üzere; birçok bölgede villa kiralama hizmetleri vermektedir. Yine Fethiye ve Kalkan olarak iki farklı şube ile hizmet vermektedir. Firma misyon olarak; her bütçeye ve zevke uygun lüks villalar ile iyi villa tatil deneyimini yaşatmayı benimsemiştir. Sektörde en güvenilir ve çok tercih edilen firmalar arasında uzun yıllardır faaliyet gösteriyor.

Güncel bilgilere göre 5 farklı ilde ve 17 bölgede bulunan yüzlerce villa ile misafirlerine geniş bir portföy yelpazesi sunmaktadır. Portföyleri ağırlıklı olarak, Ege ve Akdeniz’in popüler villa kiralama bölgelerinde yer almaktadır.

Tatil Villam

Ülkemizin birçok tanınan ya da henüz hiç tanınmayan turizm beldelerinde Tatil Villam; villa, dağ evi, çiftlik evi ve apart konaklama hizmetleri sunuyor. 2006 senesinde tatilcilerin hizmetine açılan Tatil Villam firması; ülkemizin en seçkin aynı zamanda da büyük apart ve villa kiralama portföy işlemlerini gerçekleştiriyor.

Apartların ve villaların kiralanması noktasında Tatil Villam öncü oluyor. Baransel Gruba bağlı olarak Tatil Villam, Fethiye ve Kaş’ta ofisler açarak turizm sektöründe hizmetler veriyor.

Kiralık Villada Tatil

Kalkan bölgesinde hizmet veren Kiralık Villada Tatil firması, 2017 yılından bu yana turizm sektöründe faaliyet gösteriyor. Kiralık Villada Tatil firması; tatilcilerin karşısına güzel villa portföyü seçenekleriyle çıkıyor. Firma; insanlara güvenilir şekilde diledikleri tatili yaşatma imkânı tanıyor.

4 dönümlük arazide konumlanan Kiralık Villalada Tatil firması; turizm sektöründe en büyük tesisleri elinde barındırıyor. Çocuk parkı ve dinlenme alanlarıyla tesis dikkat çekiyor.

Villa Sepeti

Tek ülkemizde değil aynı zamanda Rusya, Orta Avrupa, Azerbaycan gibi pek çok ülkede Villa Sepeti faaliyet gösteriyor. Firma Akdeniz ve Ege’de yer alan seçkin, kaliteli yapıları misafirlerine sunuyor. Firma villa tatili yapacak kişilere; güvenli ve kaliteli hizmetler sunuyor. Villa Sepeti; 2005 senesinden bu yana kiralık villa hizmetlerini tatilcilere en iyi şekilde sunuyor.

Akdeniz Villa

2014 yılında faaliyete başlayan Akdeniz Villa, güvenli aynı zamanda doğru hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor. 400’den fazla müstakil villa seçenekleri, firma bünyesinde bulunuyor. Akdeniz Villa’da sadece villa kiralama hizmetleri değil aynı zamanda; araç kiralama ve araç transferi gibi işlemlerde gerçekleşiyor. Akldeniz Villa, Antalya’nın Kaş lokasyonunda hizmet veriyor.

Hello Villam

Hello Villam güvencesi altında, ülkemizin en gözde coğrafyaların da bulunan villalarla dilediğiniz gibi tatil yapma şansına sahipsiniz… Hello Villam firması sayesinde dilediğiniz hayalinizde ki villayı bulabilirsiniz. Tatil danışmanlarının yardımlarıyla istediğiniz villayı kiralayabilirsiniz.

Hello Villam firmasına bağlı, Türkiye’nin gözde yerlerinde farklı farklı yüzlerce villa bulunuyor. Hello Villam’da isteğinize uygun; doğayla iç içe ya da kent merkezine yakın villalar kiralayabilirsiniz. Balayı çiftlerine, ailelere ve her mevsime özel şekilde dizayn edilen villalarla Hello Villam firmasında karşılaşabilirsiniz.

Ege ile Akdeniz’in büyüleyen güzelliği eşliğinde, Hello Villam firması hizmet veriyor. Tatilcilere firma; şehir gürültüsünden, trafik lambalarından uzak bir tatil anlayışı sunuyor.

Villa Ekstra

Kalkan, Marmaris, Fethiye, Bodrum, Kaş ve Kuşadası bölgelerinde Villa Ekstra firması; villa kiralama, villa inşaatı ve villa satışı işlemleri gerçekleştiriyor. Villa Ekstra tatilcilere, alışılmışın dışında tatil anlayışı sunuyor. İnsanlarla aynı ortamda yemek yemek, aynı havuza girmek, her aktivite için sıraya girmek, saat sınırlarına göre hareket etmek gibi durumlardan uzaklaştıracak bir tatil anlayışını Villa Ekstra sunuyor.

Avrupa’da özellikle son birkaç yıldır en fazla tercih edilen villa tatili, artık ülkemizde de çok fazla tercih edilmeye başladı. Balayı çiftleri diledikleri gibi baş başa sakin bir ortamda müstakil havuza girme imkânına Villa Ekstra ile sahip olabiliyorlar. Geniş aileler ve kalabalık gruplar içinde; Villa Ekstra firması birçok villa seçenekleri sunuyor.

Müstakil Villam

Şehrin bunaltıcı kalabalığı başta olmak üzere hava kirliliği, trafiği gibi pek çok olumsuz durumlardan tatilcileri kurtarmak adına Müstakil Villam, turistik daireler ile villa kiralama hizmetleri veriyor. Fethiye, Kalkan, Bodrum, Gökova, Kaş, Antalya ve Marmaris gibi gözde tatil yerlerinde Müstakil Villam, villa kiralama hizmeti turistlere veriyor.

Villa Kalkan

Kalkan’da 2015 yılında; Villa Kalkan firması hizmet vermeye başlamıştır. Fethiye, Kaş ve Kalkan bölgelerinde Villa Kalkan; özel havuza sahip villalar kiralıyor. Mutlak müşteri memnuniyetini benimseyen firma bünyesine; yeni Balayı Villası ile İngiltere’de kurmuş olduğu Lycian Escapes adlı firmalarla da turizm sektöründe hizmet vermeye devam ediyor.

Villa Kalkan; güven, kalite ve dürüstlüğü benimsemiş bir firma olarak dikkat çekiyor. Apart/villa kiralama hizmetlerini firma müşterilere uygun portföyde sunuyor.

Villa Gezegeni

2016 senesinde turizm sektörüne Villa Gezegeni adım atmıştır. Ülkemizin çoğu keşfedilmiş ve keşfedilmemiş tatil yörelerinde; villa ve apart kiralama hizmetleri firma veriyor. Firma turizm sektörüne sunduğu hizmetlerle, portföyünü de önemli ölçüde genişletmeyi amaçlıyor. Antalya, Kalkan ve Kaş’ta yer alan merkez ofisiyle turizme Villa Gezegeni hizmet sunuyor.

Birebir Villa

2012 senesinde Fethiye’de villa kiralama hizmetlerini, Birebir Villa vermeye başlamıştır. Hem yurt dışında hem de yurt içinde yer alan güvenli turizm acenteleriyle iş birliği yaparak,  Birebir Villa turizmi canlandırmayı hedefliyor. Firma kiralama işlemlerini gerçekleştirirken çok titiz davranıyor. Web sitesinde yer alan tüm kiralık apartları ve villaları şirket bizzat kontrole tabi tutarak öyle ziyaretçilerin huzuruna sunuyor.

Kiralık Villa Tatili Rehberi başlıklı yazımız ilginizi çektiyse Tatil Bölgeleri kategorimizi de inceleyerek diğer tatil bölgeleri ve tatil ipuçları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca bizi İnstagram üzerinden @yaz_tatilii adresinden takip edebileceğinizi unutmayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap