Sapanca Jakuzili Bungalow Olan Yerler ve 2021 Ücretleri
 1. Anasayfa
 2. Gezilecek Yerler

Sapanca Jakuzili Bungalow Olan Yerler ve 2021 Ücretleri

0

Konu Başlıkları

Sapanca Jakuzili Bungalow ev gerek tek başınıza, gerekse sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve ailenizle tercih edilebilecek yapılardır.

Tatilinizi göl kenarında otantik bungalov evlerinde geçirmek istiyorsanız, tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. 

Sapanca bölgesinde birçok işletme misafirlerine bu imkânları sunmaktadır. Aralarından bazıları şu şekildedir;

 1. Sapanca Kıyı Bungalov
 2. Sapanca Dağdibi Bungalow
 3. Seyr-i Vadi Dağ Evi Sapanca
 4. Kartal Vadisi Dağ Evleri

Sapanca’nın farklı konumlarında bulunan bu işletmeler, bungalov tecrübesini en iyi şekilde yaşamanıza izin vermektedir. Eğer tatilinizi doğa ile iç içe ve sessiz bir şekilde geçirmek istiyorsanız, bunların hepsi size istediğiniz fırsatı teklif etmektedir.

Sapanca Jakuzili Bungalow Olan Yerler ve 2021 Ücretleri 1

 

Sapanca Kıyı Bungalov

Sapanca Kıyı Bungalov, Sapanca bungalov ev için yapabileceğiniz ilk tercihler arasındadır. Resepsiyonu 24 saat olup, böylece kesintisiz bir hizmet vermektedir. Mangal ve ateş yakmanız mümkün olup ücretsizdir. Göle sıfır olup, gün batımını seyretme fırsatı vermektedir. Fiyatları oda tiplerine göre değişmekle beraber şöyledir;

 1. Göl manzaralı jakuzili suit bungalov: Gecelik konaklama ücreti iki kişilik 1750 Türk Lirası olup buna serpme kahvaltı dâhildir.
 2. Standart bahçe manzaralı bungalov: Gecelik konaklama ücreti iki kişilik 1200 Türk Lirasıdır. Serpme kahvaltı dâhildir.
 3. Standart göl manzaralı bungalov: 2 kişilik gecelik konaklama ücreti 1400 Türk Lirası olup, bu fiyata serpme kahvaltı da dâhildir.
 4. Tiny House 1-2: Gecelik 2 kişilik ücret 1400 Türk Lirası olup, serpme kahvaltı dâhildir.
 5. Göl manzaralı büyük bungalov: Gecelik konaklama ücret 4 kişilik 1750 Türk Lirası olup, serpme kahvaltı dâhildir.

Eğer işletme ile iletişim kurmak isterseniz, https://www.sapancakiyibungalov.com/iletisim/ linkini takip edebilirsiniz.

 

Sapanca Jakuzili Bungalow Olan Yerler ve 2021 Ücretleri 2

Sapanca Dağdibi Bungalow

Sapanca Dağdibi Bungalov, Sapanca’nın merkezine 15 dakika gibi yakın bir mesafede bulunmaktadır. Orman içerisinde, huzur dolu bir yapısı vardır. İsteyenler için göl manzarası da mevcut olup, bungalovları 4 kişiye kadar kalma imkânı sunmaktadır.

Hafta içi ve hafta sonu ücretler 600 Türk Lirası olup, evlerde mutfak da vardır. Böylece kendi yemeğinizi, kendiniz yapma fırsatınız vardır. Ancak işletme kahvaltı servisi sunmakta olup, 30 Türk Lirasıdır.

İletişime geçmek isterseniz, https://sapancadagdibibungalow.business.site/#gallery adresini takip etmeniz yeterlidir.

Seyr-i Vadi Dağ Evi Sapanca

Seyr-i Vadi Dağ Evi Sapanca, merkeze 15 dakika mesafededir. Müstakil bahçeli dağ ve yarı göl manzaralı dubleks Sapanca bungalov ev seçenekleri vardır. Ormanın içerisinde sessiz ve huzurlu bir yapısı mevcut olup, gecelik konaklama ücreti 1250 Türk Lirasıdır.

Sapanca Jakuzili Bungalow Olan Yerler ve 2021 Ücretleri 3

 

Evlerinde 1 tane tek kişilik yatak, 1 tane çift kişilik yatak ve açılabilir kanepe mevcut olup yapı hemen hemen 300 metrekareliktir. Eğer bilgi almak istiyorsanız 0506 661 61 17 numarasını çevirebilirsiniz.

Kartal Vadisi Dağ Evleri

Sapanca merkezine 8 kilometre olan Kartal Vadisi Dağ Evleri, kamp alanı ve dağ evleri ile büyüleyici bir yapıya sahiptir. Eagle 1, Eagle 2 ve Eagle Camping seçenekleri mevcut olup, bunlardan her biri farklı özelliklere sahiptir.  Sapanca sahil Bungalow evleri arasında işletme mangal ve gerekli malzemelere sahip olmakla beraber, mangal yapmayı düşünenlerin kömür alması gerekir. Elektrik enerjisi güneş enerjisi ile sağlanmakta olup mini buzdolabı vardır.

Hafta içi 08:00 ile 22:00 saatleri arasında açık olan işletme, hafta sonları 06:00 ile 02:00 arasında hizmet vermektedir. Adresi Memnuniye, Memnuniye Caddesi No:79  54600 Sapanca/Sakarya olup, sitesinde bir fiyat politikası verilmemiştir. Ancak https://www.kartalvadisidagevleri.com/iletisim adresini takip ederseniz evler hakkında ayrıntıları öğrenebilir ve fiyatları sorabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
hamamlar___kars.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir