Starpark Lunapark Zincirleri
 1. Anasayfa
 2. Gezilecek Yerler

Starpark Lunapark Zincirleri

0

1960’lı senelerden bu yana Türkiye’nin çeşitli lokasyonlarında Starpark Lunapark zincirleriyle karşılaşabilirsiniz. Çocuklara eğlenceli ve keyifli zamanlar sunan marka lunapark zincirlerinden olan Starpark’ın küçüğünden büyüğüne kadar her yaş grubuna hitap ettiğini söyleyebiliriz. Ülkemizin çeşitli yerlerinde hizmet veren bu lunapark markası, her sene çok fazla kişiyi misafir ediyor.

Arenapark AVM – Starpark Lunapark

İstanbul Küçükçekmece’de Atakent Mahallesi içinde Arenapark AVM yer alıyor. Arenapark AVM’ye ulaşımı sağladıktan sonra lunaparka gitmeniz mümkündür.

Torium Alışveriş Merkezi – Starpark Lunapark

Esenyurt ilçesinde yer alan Torium AVM’de ünlü lunapark markası olan Starpark hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 3500 metrekarelik alana sahip lunapark, İstanbul’un önemli eğlence merkezleri arasında yer alıyor. Macera ve eğlence severlerin mutlaka uğraması gereken yer olduğunu söyleyebiliriz. Çarpışan arabalar, gondol, korku tüneli, zero gravity, roller coaster tarzından birbirleriyle farklı oyun türlerine burada binebilirsiniz.

Sevdiklerinizle ve ailenizle burada doyasıya eğlenip, unutulmaz anlar yaşamanız mümkün. 3.300 metre kare alanda tam 21 tane makine ünitesiyle tesis hizmet veriyor. 35 atari, basketbol oyunları bölümleri, Air Hockey, korku tüneli alanlarıyla da eğlence merkezi dikkat çekiyor. Torium AVM içinde yer alan Starpark lunapark, Turgut Özal Mahallesi’nde ki E-5 yolu üzerinde Haramidere’de bulunuyor.

Starpark Lunapark Zincirleri Ücreti

Korupark Alışveriş Merkezi – Starpark Lunapark

Bursa’da yer alan Korupark AVM, Osmangazi ilçesinin sınırlarındadır diyebiliriz. 1997’de Bursalılara hizmet vermeye başlayan Korupark AVM içinde ki bu lunapark, kentin önemli eğlence ve oyun merkezlerindendir diyebiliriz. Parka ulaşımın Bursa kent merkezinden oldukça kolay olduğunu söyleyebiliriz.

Perlavista Alışveriş Merkezi – Starpark Lunapark

Bilindiği üzere Starpark markası lunapark sektörüyle ilgili çalışmalarından dolayı adından fazlaca söz ettiriyor. Çocukların eğlenceli aynı zamanda da keyifli vakit geçirebilmeleri adına farklı farklı oyuncakların olduğu markanın bir lunaparkı da Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor.

Başta Beylikdüzü ilçesinde ki halk olmak üzere tüm İstanbulluları misafir eden Starpark Lunapark, 10.00 ile 22.00 saat dilimlerinde açıktır. İstanbul’un lunaparkları içerisinde çocuklar tarafından en çok tercih edilen eğlence merkezi olarak dikkat çekiyor. Bu parkta sadece çocuklarınız değil aynı zamanda sizde muhteşem bir gün geçireceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir