Dağmaran
 1. Anasayfa
 2. Rize

Dağmaran

0

Dağmaran Yeşil doğası, hırçın denizi ve kendisine has olan doğası ile ünlü olan, Rize’nin il merkezindeki muhteşem güzelliği ile hazırlanmış özel bir restorandır. İl merkezine tepeden bakan bir hakimiyete sahip olan mekanın muhteşem manzarası karşısında adeta büyüleneceksiniz. Doğanın muhteşem yapısı içinde saklı kalmış olarak hazırlanan bu mekandan ayrılmak istemeyeceksiniz. 2004 senesinden günümüze kadar yeni yapılan peyzaj çalışmaları ile de göz zevkinin doruklarına ulaştıran bu mekan Rize tatilinizde unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacaktır.

Gezintiler sırasında Rize iline uğrayanların kesinlikle ziyaret etmesi gereken yerler arasında bulunan dağmaran Ovit dağlarının eteklerinde yer alan bütün yaylaları rahat bir şekilde izlemenize imkan verebilmektedir. Dağmaran tepesi olarak adlandırılan yerin en üst kısmında koşullandırılmış olan bu özel aile tesisinde çayınızı yudumlarken, Rize ilini kuş bakışı seyredebilirsiniz. Ayrıca anılarınıza unutamayacağınız muhteşem görüntüler ekleyebilirsiniz.

Yazlık ve kışlık olarak ayrılmış bölümlerde senenin her ayında hizmet veren doğa harikası bu yeri ziyaretlerinize eklemeyi unutmayın. Gezileriniz sırasında damak zevkine önem veren yerleri arayanlar için mutlaka tavsiyemizdir. Bu mekanda aile şirketi olması dolayısı ile ticarethane olarak değil sanki kendinizi misafirlikte gibi hissedeceksiniz. Kısacası organik ve damak lezzetinin en üst seviyede tutulduğu bu muhteşem mekana uğramalısınız.

Dağmaran 2

Dağmaran Nerededir?

Bu Restoran 2004 yılından günümüze kadar hizmetleri ve doğal manzarasının muhteşem olması ile ünlenmiştir. Bu muhteşem mekan Rize il merkezinin yaklaşık 5 kilometre üstünde yer almaktadır. Bu tür gezilerde saç kavurması gibi lezzeti bilinen en ünlü yemekleri böylesi mekanlarda yemenin tadı tarif edilemez. Siparişlerinizi muhteşem bir lezzet ve sunumla hazırlayan restoranda unutulmaz damak lezzetlerine kavuşabilirsiniz.

Dağmaran’a Nasıl Gidilir?

Rize il merkezinden kalkan özel minibüsler ile tesislere ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile gitmek isteyenler ise şehir içinde merkez caminin önündeki yolu takip ederek tesislere ulaşabilirler. Ayrıca yine tesislerin sunmuş olduğu ücretsiz servis araçları ile de gezintilerinizi yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 4
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir