Fethiye At Turu
 1. Anasayfa
 2. Fethiye

Fethiye At Turu

0

Tatil anlayışını deniz ve güneşlenmenin ötesine taşıyan bir takım aktiviteler bulunmaktadır. Sürekli olarak yüzmek ve güneş altında durmaktan çok daha farklı hazlar yaşamanıza olanak sunacak olan bu tatil aktivitelerinden birisi olan Fethiye At Turu mutlaka denenmeli.

Fethiye At Turu

Yine denizi ve tabiatı ile meşhur olan bu beldede farklı bir heyecan aradığınızda Ölüdeniz ve Kayaköy çevresinde sunulan bu etkinlik sizin çok hoşunuza gidecek. İki farklı parkurda hizmet veren firmalar toplamı 2 veya 3 saati bulan atlı gezi olanağı sunuyor. Acemi biniciler için de her türlü kolaylık ve rehberlik düşünülmüş bu gezilerde. Fethiye at safari ile bu muhteşem coğrafyayı farklı bir açıdan seyretmek mümkün olmaktadır.

Fethiye At Turu 3

Fethiye At Turu İle Coşun

Ormanlık araziler ve güzel ağaçlar arasında atla gezilebileceğiniz bu safariler için firmalara başvurmanız yeterli. Ardından başlayacak Fethiye at turu ile kendinizi dinlenmek ve stres atarak dinlenmek için fırsat bulacaksınız.

Fethiye At Turu 4

Çok güzel dostluklar da kazanabileceğiniz ölüdeniz at safari hizmeti ile güzel bir gün geçireceksiniz. Ayrıca bu safari turlarının bitiminde Ölüdeniz’e inerek suya girmek ve güneşlenmek de mümkün olacak. Safari sırasında hem dinlenmek hem de yerel tatlardan yemek için güzel bir yerde mola veriliyor. Molanın ardından tur kaldığı yerden devam ediyor. Başka bir safari güzergâhı olan kayaköy at turu da çok güzel anlar vaat ediyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir