Kınalıada Plaj Fiyatları 2024 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?
 1. Anasayfa
 2. İstanbul

Kınalıada Plaj Fiyatları 2024 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

0

Kınalıada plaj fiyatları 2024 yılında gitmek isteyenler tarafından araştırılmaya başlandı. İstanbul’un Marmara Denizi açıklarında bulunan bu eşsiz yer, Prens adaları olarak bilinen ada topluluğu içerisinde yer almaktadır. Bu 4 adada içerisinde en küçüğü olan Kınalıada, aşırı yoğunluktan hoşlanmayan sessiz sakin plaj deneyimi yaşamak isteyenlerin ilk tercihi olacaktır.

Kınalıada Plaj Fiyatları 2024 Listesi

Kınalıada Plaj Fiyatları 2022 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

İstanbullulara bir vapur mesafesinde olan Kınalıada’da tatilciler tarafından ziyaret akınına uğramaktadır. Doğası, manzarası ve denizi ile beklentiyi karşılayan Kınalıada, özellikle yaz aylarında diğer pek çok adadan sakin olacaktır. Bu anlamda en güzel hangi adada denize gidilir diye sorgulayan, kalabalıktan sıkılanlar, sakin ve keyifli bir gün deneyimlemek isteyenler bu bölgeyi tercih edebileceklerdir.

Bilindiği üzere pek çok plajda denize girebilmek; şemsiye, şezlong ve benzeri ihtiyaçları karşılamak için belirli bir ücret ödemek gerekecektir. Her yıl güncellenen plaj fiyatları, 2022 yılı içinde belirlenmiştir. İşte, bu kapsamda sizler için hazırladığımız Kınalıada plaj fiyatları 2024 listesi…

1- Kınalıada  Ülker Halk Plajı

Kınalıada Plaj Fiyatları 2022 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

Kınalıada ücretsiz halk plajı seçeneklerinin de bulunduğu söylenmelidir. Kınalıada plaj fiyatları 2024 listesinde yer alan Ülker Halk plajı diğer plaja göre daha çok ziyaretçi alacaktır. Güzel sahili, yeme ve içme ihtiyaçları bakımından tatmin edici olan bu plaj, sığ ve kum denizi ile bilinmektedir.

Ücretsiz tekneler ya da Kınalıada iskelesinden yürüyüş ile ulaşabileceğiniz halk plajının giriş ücreti bulunmamaktadır. Ancak şezlong ile şemsiye için ortalama 150-200 TL bir ödeme yapılması gereklidir.

2- İskele Halk Plajı

Kınalıada Plaj Fiyatları 2022 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

Kınalıada plaj fiyatları 2024 listesinde yer alan bir diğer yer ise İskele Halk plajıdır. Vapur iskelesinin hemen yanında bulunan bu plaj oldukça uzundur. Yeme, içme konusunda pek çok imkanı bulunduran bu plajda birde büyük restoran bulunmaktadır.

Manzarası, denizi ile adeta tatilcileri kendisine hayran bırakan plajın giriş ücreti bulunmamaktadır. Ancak şezlong ve şemsiye için ortalama 150-260 TL aralığında ödeme yapılmalıdır.

3- Kınalıada Teos Beach

Kınalıada Plaj Fiyatları 2022 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

Kınalıada’da güzel manzarası ve temiz denizi ile dikkat çeken Teos Beach, oldukça tercih edilen bir plajdır. Denizi sakin, berrak ve tertemiz olduğundan yüzmek tatilcilere keyif verebilecektir. Restoranı, deniz mahsulü ürünleri ve yeme içme anlamındaki pek çok seçeneğe sahip olması da dikkat çekicidir.

Gün içerisinde deniz ve restoran hizmeti sunan bu plajda, akşamları da eğlenceyi doruklara çıkaran etkinlikler düzenlenmektedir.

Kınalıada plaj fiyatları 2024 listesinde yer alan Teos Beach’e hafta içi 150 TL, hafta sonu ise 270 TL ücret ödeyerek giriş yapılabilecektir. Giriş ücretine şezlong ve şemsiye fiyatı dahildir. Aile plajı olan bu plajda ücretsiz Wi-fi hizmeti de mevcuttur.

4- Kınalıada Kamos Beach Club

Kınalıada Plaj Fiyatları 2022 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

Kınalıada plaj yorumları incelendiğinde Kamos Beach’in geri bildirimlerinin çok iyi olduğu belirtilebilecektir. Doğal güzelliği ve denizi ile dikkat çeken bu plaj belki de adanın en sevilen yeridir. Bu plaj yerinde denizden farklı olarak havuz seçeneği de mevcuttur. Deniz suyu ile doldurulan havuz, özellikle çocukları olan aileler için büyük bir konfor olacaktır.

Denizin plajı bir miktar taşlık olup, denizi çok temiz ve berraktır. Diğer pek çok plaja göre imkan ve olanakları fazla olan bu yerin, ziyaretçi akınına uğradığı da belirtilmelidir. Bu nedenle özellikle hafta sonları Kamos Beach telefon numaraları üzerinden kalabalık durumu araştırılmalı ve öyle gidilmelidir.

Bu Beach Club’da yeme, içme, restoran ve etkinlik ihtiyacı giderilebilecektir. Kınalıada plaj fiyatları 2024 listesinde yer alan bu plajın giriş ücreti hafta içi için 50 TL, hafta sonu için ise 70 TL olarak belirlenmiştir. Şemsiye ve şezlong ücretleri girişe dahildir. Ayrıca gün içerisinde sınırsız internet hizmeti de sunulmaktadır.

5- Kınalıada Kumluk Plajı

Kınalıada Plaj Fiyatları 2022 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

Kınalıada’nın en popüler plajlarından bir tanesi hiç kuşkusuz Kumluk plajıdır. Aile plajı olarak hizmet veren bu yerde, erkeklerin partnersiz girilmesine izin verilmemektedir. Taşlık plajı bulunan bu yer, kum plajdan hoşlanmayanlar için tercih edilebilirdir.

Yaklaşık 30 yıldır hizmet veren bu işletmenin bulunduğu yerde deniz oldukça temiz ve berraktır. Cankurtaran, ilkyardım, yeme, içme, restoran ve benzeri etkinliklerin yer aldığı bu plajda hafta içi giriş ücreti 50 TL, hafta sonu giriş ücreti ise 70 TL’dir.

Bu ücrete şemsiye, şezlong, duş, soyunma kabini, wc ve iskeleden ulaşım imkanı da dahil edilmektedir. Kınalıada plaj fiyatları 2024 listemizde bulunan bu plajda 7 yaşın altı çocuklar içinde ücret alınmamaktadır.

6- Onur Beach

Kınalıada Plaj Fiyatları 2022 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

Kınalıada’da kum plaj yerine taş plaj tercih ediyorsanız, Onur Beach sizin için ideal bir konum olabilecektir. Kınalıada iskelesine yalnızca 5-6 dakikalık bir yürüme ile ulaşabileceğiniz bu plaj, diğer plajlara nazaran çok daha sakin ve sessizdir.

Ayrıca denizi diğer pek çok plaja göre sığ olduğundan çocukların girebilmesi adına da avantaj sağlamaktadır. 19:30’a kadar açık bulunan bu plajda yeme, içme ve benzeri ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Kınalıada plaj fiyatları 2024 listesinde yer alan ve girişi ücretsiz olan bu Onur Beach’te şemsiye ile şezlong kiralamak için 50 TL ödeme yapmanız gereklidir.

Kınalıada Nerede? Kınalıada Denize Girilir mi?

Kınalıada Plaj Fiyatları 2022 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

Kınalıada Marmara Denizinde bulunan 4 büyük adanın en küçüğü olarak bilinmektedir. Kınalıada ve diğer üç ada İstanbul’un denize girmek için tercih edilen en popüler yerlerinden biridir. Bu nedenle denize girilmesinde hiçbir sakınca bulunmamaktadır.

İstanbul’da Gezilecek Adalar hangileri merak ediyorsanız bu yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

En Güzel Hangi Adada Denize Girilir? Kınalıada Denize Girmek İçin Tercih Edilmeli mi?

Kınalıada Plaj Fiyatları 2022 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

İstanbul’da Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada olmak üzere 4 büyük ada bulunmaktadır. Bu adaların tamamında denize girilmesi mümkündür. Ancak diğer 3 ada, daha büyük olduğundan daha fazla ziyaretçi akınına uğrayacaktır.

Sakin, sessiz ve daha az tercih edilen bir plaja gitmek isteniyorsa, Kınalıada tercih edilebilecektir. Pek çok imkanı bulabileceğiniz Kınalıada, hafta içi ve hafta sonu diğer adalara nazaran daha az kişiye ev sahipliği yapmaktadır.

Kınalıada Denizi Temiz mi? Kınalıada Nasıl Bir Yer?

Kınalıada Plaj Fiyatları 2022 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

Kınalıada plajları ağırlıklı olarak kum plaj olsa da çakıl plaj olan yerleri de bulunmaktadır. Denizi son derece temiz ve berrak olduğundan gelen tatilcilerin büyük bir kısmı memnun kalmaktadır.

Son derece küçük olan Kınalıada’da plajlara ulaşabilmek için iskele kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra Kınalıada’da yeme, içme, restoran ve benzeri ihtiyaçların tamamı karşılanabilecektir.

Hangi Adada Ücretsiz Halk Plajı Var? Kınalıada Halk Plajı Ücretli mi?

Kınalıada Plaj Fiyatları 2022 | Kınalıada’da Hangi Plajlar Var?

Kınalıada da tam üç farklı halk plajı bulunmaktadır. Bu plajların girişi diğer özel plajlar gibi ücretli değildir. Fakat giriş yapıldıktan sonra şezlong ve şemsiye için ödeme yapılması gereklidir.

Ayrıca yeme, içme, restoran ve benzeri ihtiyaçların karşılanabilmesi içinde ücret ödemesi yapılmaktadır. Kınalıada plaj fiyatları 2024 listesinde yer alan özel plajlar ile halk plajları arasında uçurum rakamların olmadığı söylenebilecektir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 2
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir