Yeşil Vadi
 1. Anasayfa
 2. Fethiye

Yeşil Vadi

0

Fethiye tatili için plan yapanlar mutlaka Yeşil Vadi denilen serin beldeye uğrasınlar. Yeşil vadi nerede dediğinizi duyar gibiyim. Yeşil vadi fethiye nasıl gidilir sorusuna verilecek birçok alternatif yol tarif vardır. Çünkü bu eşsiz mekân tabiatın ortasında bir yerlerde adeta saklı bir kent veya cennet gibidir.

Adından da anlaşılacağı gibi yemyeşil olan bu vadi tabiatın Fethiye’ye armağanıdır. Yazları 40 dereceyi geçen tatil kentinde sıcaktan ve denizden bunalanlar için en iyi alternatif tabii ki Yeşil Vadidir. Fethiye yeşilvadi yol tarifi noktasında bir araç ile gitmek yerine bir tabiat yürüyüşü yaparak göz alıcı güzellikleri seyrederek gitmek daha doğru bir tercih olacaktır.

Yeşil Vadi

En Güzel Kamp Tatili İçin Yeşil Vadi

Yeşilvadi muğla çevresinde bulunan en kaliteli kamp bölgesidir. Bu beldede çok farklı tabii güzellikler bulunur. Her an yeni bir güzelliğin karşınıza çıktığı Yeşilvadi salıncak kurup soğuk suların üstünde serinleyebileceğiniz yerdir. Fethiye yeşilvadi doğa park içinde birçok canlı türü yaşamaktadır. Tabiat tutkunları için vazgeçilmez olan bu belde aynı zamanda doğa yürüyüşleri için de çok idealdir.

Yeşil Vadi 2

Yeşilvadi fethiye kamp alanları içinde Türkiye’nin en iyileri arasındadır. Çadırınızı kurarak harika bir tatil yapabilirsiniz. Tabiatı ve sessizliği yudumlarken çok güzel kareler çekebilirsiniz. Farklı bir etkinlik olarak fethiye yeşilvadi festival organizasyonunu da kaçırmamak gerekir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir