Saklıkent Kayak Merkezi
 1. Anasayfa
 2. Antalya

Saklıkent Kayak Merkezi

0

Saklıkent Kayak Merkezi hiçte saklı kalmayan güzelliği ile Antalya turizmine farklı bir ivme kazandırmaktadır. Sıcağıyla meşhur olan Antalya, sahip olduğu doğal güzelliğin yanı sıra Saklıkent Kayak Merkezi ile de “yok yok” dedirtmektedir. Apayrı bir öneme sahip olan ve özellikle maceraperestlerin yapmaktan büyük bir keyif aldığı kayak, Saklıkent’te daha keyifli bir hal almaktadır.

Aynı zaman diliminde dört mevsimin yaşandığı Antalya’ya farklı bir kimlik ve statü kazandıran Saklıkent Kayak Merkezi turizmin ve turizmcilerin tam olarak ne istediklerinin bilincinde olarak hareket etmektedir. Her yeni yıl hız kazandırılmış temposuyla yoluna devam etmekte ve turistleri için yeni imkânlar oluşturmaktadır. Tüm olanakların seferber edildiği bu kayak beldesinde statülerin üstünde bir atmosfer yakalanmaktadır.

Turizmciler yoğun iş temposuyla Saklıkent Kayak Merkezi’ne birçok işletme ve eğlence merkezleri kazandırmıştır. Aynı zamanda turistlerin doğa ile baş başa kalmaları açısından doğaya hassas davranılmıştır. Gündüz Antalya’nın muhteşem havasında kayak yapan insanlar akşam da enerjilerini eğlence merkezinde atmaktadır. Bir tatilden beklenilen her şeyi tam olarak almaktadırlar. Saklıkent Kayak Merkezi’nde yer alan otellerde, hizmet ve servis edilen ürünler sınırsızdır. Hemen hepsi kaliteli bir tatil için tasarlanmıştır. Açık büfe kahvaltılardan tutulup, odalarda yer alan mini dolaplara varana kadar her şey turistler için düşünülmüştür.

Saklıkent Kayak Merkezi

Saklıkent Kayak Merkezi’nde yer alan ve insanın gözlerini kamaştıran harika pisti, başta yabancı turistler olmak üzere bütün turistlerin içini kıpır kıpır etmektedir. Şehir merkezine yaklaşık bir saat uzaklıkta yer alan Saklıkent Kayak Merkezi, ulaşıma açık ve hizmet eden birçok ulaşım aracıyla ziyaretçilerin gitmesine imkân tanımaktadır. Şüphesiz ki bu güzel kayak merkezinde tatil yapmanın bedelini çoğu insan merak ediyordur. Birçok tatil yöresine nazaran çok çok uygun fiyatlarla tatil yapma olanağı sunan Saklıkent Kayak Merkezi müşterilerine sunmuş olduğu ödeme kolaylığı ile de cazip gelmektedir.

Saklıkent Kayak Merkezi 2

Keşif merakı olan insanlara alternatif bir seçenek niteliğinde olan Saklıkent Kayak Merkezi, standartların gelişmesi ile birlikte bir kayak merkezinden beklenilen hizmetin en üst seviyeye ulaşmasından ötürü gayreti elden bırakmadan dur durak bilmeden çalışmaktadır. 2550 m yükseklikte olan bu kayak merkezi Beydağları’nda bulunmaktadır. Kayak merkezlerinde yer alan platformların ise yüksekliği 400 ile 2000 metre aralığında değişmektedir. Tatilcilere çok güzel bir avantaj olan “teleski” de 300 kişi kapasiteli bir hizmet sunmaktadır.

Pistlerde 7/24 hazır bir şekilde hizmet veren, alanında uzman eğitmenler sayesinde hemen herkes rahatlıkla kayak yapabilecektir. Pistte tatilcilerin kayak yapabiliyor olma seviyesine bağlı olarak “düşük, orta, yüksek” seviyede bölümler bulunmaktadır. Sabah saat 09:00 sularında Antalya merkezde yer alan servisler aracılığıyla ulaşımın sağlanması da bir diğer güzelliktir. Migros’un karşısında yer alan Lunapark’ın önünden kalkan servis sayesinde Saklıkent Kayak Merkezi’ne gidilir ve eşsiz bir tatil yapılır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir