Ailecek Gidilecek Tatil Yerleri Nerelerdir?
 1. Anasayfa
 2. Genel

Ailecek Gidilecek Tatil Yerleri Nerelerdir?

0

Ailecek gidilecek tatil yerleri için güvenle tatil yapabileceğiniz birçok turizm merkezleri mevcuttur. Bu yönde daha düşük bir masraf üzerinden keyifli bir tatil dönemi geçirebilirsiniz. Ülke olarak adeta bir tatil cenneti olarak kabul edilecek şehirlere sahibiz.

Konforlu 5 yıldızlı oteller ve tatil merkezleri geçmişten günümüze dek yurtdışı üzerinden de yoğun bir şekilde turistlerin uğrak yeri haline gelmesine sebep olmuştur. İş hayatınızdaki tüm streslerinizden kurtulmak açısından mutlaka yıllık izinlerinizde tatil merkezlerinde tatil yapmanız önerilir. Bu doğrultuda bir sonraki mesai dönemini daha pozitif ve verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

ailecek gidilecek tatil yerleri
ailecek gidilecek tatil yerleri

Bodrum

Tatil merkezi denildiğinde hiç kuşkusuz ki akla ilk gelen yer Bodrum’dur. Muhteşem otelleri ve konaklama bölümleriyle ilgi çeken bu bölgede ailecek huzurlu bir şekilde tatil yapabilirsiniz.

Bodrum aynı zamanda ucuz hediyelik eşya çarşısıyla da dikkat çekiyor. İlçeyi ziyaret ettiğinizde merkezindeki renkli hediyelik eşya mağazaları üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz.

Marmaris

2022 yılında ailecek gidilecek tatil yerleri listesin de ikinci sırasında ise, Marmaris yer alıyor. Bu gözde turizm merkezi geçmişten bugüne dek yabancı turistler tarafından da tercih ediliyor. Marmaris bol oksijenli havası ve birbirinden modern otelleriyle sizlere kusursuz bir tatil dönemi sunar.

Bu ilçemiz üzerinden ayrıca keyifli sağlık yürüyüşleri yapabilir ve birbirinden eğlenceli otel spor organizasyonlarında yer alabilirsiniz. Marmaris’in birçok oteli bugün indirimli fiyat tarifeleri sunar. Bu doğrultuda çok daha düşük bir ödeme yaparak uzun süreli olarak kaliteli bir tatil yapabilirsiniz.

Antalya

Antalya ili en çok tercih edilen tatil merkezleri listesinde yer alıyor. Bu modern ilin birçok özellikleri söz konusudur. Güler yüzlü ve sıcakkanlı insanlarıyla takdir edilen bu ilin birçok bölümlerinde kaliteli 5 yıldızlı oteller yer alıyor. Bu doğrultuda ekonomik bütçenize en uygun olan oteli tercih edebilirsiniz. Antalya otelleri en modern dizayna sahiptir.

Devasa ve şık bahçeleriyle sizlere harika bir tatil süreci sunar. Otelinizde günlük olarak 3 öğün zengin yemek menüsü sunulur. Bu menüler üzerinden de ek hizmet bedeli ödemeniz söz konusu değildir. Bunun haricinde Antalya bölgesinde birçok turizm aktiviteleri de yer alır.

Özellikle Temmuz aylarına doğru doğa içerisinde harika kamp yapılacak yerler mevcut olduğundan ailecek keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Çeşme

İzmir bölgesinin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Çeşme sizlere ailecek gidilecek tatil yerleri için kusursuz bir tatil dönemi sunar. Bu turizm merkezimiz de diğer tatil merkezlerimizde olduğu gibi tatil dönemlerinde oldukça canlıdır.

Çeşme özellikle otelleri ve hijyenik deniz sahilleriyle ünlüdür. Bu ilçemizde tatil süreciniz boyunca sahillerde ailecek turlar atabilirsiniz.

Tüm tatil merkezlerinin ana özelliklerinden biri, tatil dönemleri boyunca sizlere keyifli deniz turları sunmasıdır. Otelinizden bu turlara günlük veya haftalık olarak düzenli bir şekilde katılabilirsiniz. Çeşme aynı zamanda balıkçılık alanında da hızlı bir şekilde gelişmiştir. Bu nedenle Çeşme otelinizin öğlen ve akşam yemek menüsünde birbirinden lezzetli balık türleri de görebilirsiniz.

İzmir

Ege Bölgesi’nin en kaliteli tatil merkezi olan İzmir başlı başına şık otellerin yer aldığı bir bölgedir. Bu ilimizde de birçok farklı bölgeler üzerinden tatil yapabilirsiniz. Şehir merkezinde tatil yapmak istediğinizde Konak ve Alsancak bölgesinde yer alan kaliteli otelleri güvenle tercih edebilirsiniz. İzmir Konak bölgesinde yer alan tarihi saat kulesini ziyaret edebilirsiniz.

Hemen bu bölge içerisinde yer alan Tarihi Kemeraltı Çarşısı ailecek ziyaret edebilirsiniz. Bu çarşıda yer alan birçok mağazalar üzerinden çok düşük fiyattan hediyelik ürün satın alabilirsiniz.

İzmir daha birçok özelliklere sahip olan çok özel bir tatil merkezidir. Bu ilde uzun süreli tatil yapabilir ve aynı zamanda İzmir merkezinde yer alan Kent Müzesi’ni ailecek gezebilirsiniz.

Kemer

Antalya ilimizin en nadide tatil merkezlerinden olan Kemer, sizlere ailecek konforlu bir tatil dönemi sunar. Kemer, başta turizm olmak üzere birçok farklı alanlarda hızlı bir şekilde büyümüştür. İlçede birçok tarihi ve doğal güzellikler yer alır. Özellikle ilçe merkezinde birbirinden kaliteli tarihi cami ve hamamlar yer alıyor.

Bu doğrultuda Kemer oteliniz üzerinden tercihiniz doğrultusunda araç transfer hizmeti de alarak bu alanları ailenizle birlikte gezebilirsiniz. Kemer kusursuz bir dokuya sahiptir. Bol miktarda ormanlık sahaları yer alıyor. Bu doğrultuda tatil süreciniz boyunca bu alanlar üzerinden de keyifli bir şekilde ailecek mangal yakabilirsiniz.

Kaş

Sorunsuz bir şekilde ailecek tatil yapabileceğiniz alanlardan biri de Kaş ilçesidir. Antalya ilimize bağlı olan bu turizm merkezinde de keyifli süreçler geçirmeniz garantilidir.

Kaş, özellikle muhteşem ve modern otelleriyle ünlüdür. İlçe merkezinde aynı zamanda birçok kaliteli butik oteller ve aile pansiyonları da yer alıyor.

Bu bağlamda tercihiniz doğrultusunda bu alanlar üzerinden de Kaş tatili yapabilirsiniz. Kaş denizinin büyüleyici atmosferinde konforlu deniz tekneleri ile deniz turları yapabilirsiniz.

Fethiye

Birçok kaliteli tatil merkezlerinin Antalya ilimizde yer aldığını belirtebiliriz. Bunlardan biri de, Fethiye’dir. Bu ilçemiz de geçmişten günümüze dek birçok yerli ve yabancı aileler tarafından tercih ediliyor. Fethiye bol Güneş ışınları alan ve huzurlu bir tatil dönemi sunan özel bir turizm merkezidir.

Bu ilçemizin çeşitli bölgelerinde de tarihi dokular yer alıyor. Doğa sporları yaparak tatilinizi daha eğlenceli bir hale dönüştürebileceğiniz fırsatlar da bulunur.

Özellikle tarihi Fethiye Kalesi tatil dönemleriniz boyunca en çok ziyaret etmeniz gereken alanlar arasında yer alıyor. Fethiye de bulunan kaliteli tatil merkezlerinde bol oksijenli hava söz konusudur. Bu doğrultuda tatil dönemleriniz boyunca iş hayatınızda biriken tüm vücut toksinlerinizden kolayca arınabilirsiniz. Ayrıca ailecek gidilecek tatil yerleri konusunda ilgili oteller üzerinden erken rezervasyon yaptırılabilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir