Aşı Koyu

Aşı Koyu
PAYLAŞ

Deniz tatili yapmak isteyenler için çok farlı bir alternatif tatil planı vaat eden Aşı Koyu mutlaka görülmesi gereken bir yer. Aşı koyuna nasıl gidilir sorusuna ise tekne ile muhteşem denizi görerek cevabı uygun düşecektir. Zira bu koy gözlerden uzak ve tam kafa dinlemek için ideal bir mekân. Adeta saklı bir cennet gibi uzayan kumsalı bulmak için harita edinmeniz de gerekebilir. Koyun yol tarifi bilgisini edindiğiniz haritadan aldıktan sonra mutlaka tekne turu ile erişim sağlayın. Burada eşsiz bir tabiat parçası sizi bekliyor olacak.

Aşı Koyu

Aşı Koyu ve Sükûnet

Koy hakkında gereken tüm bilgiyi aldıktan sonra gittiğinizde muhteşem bir yeşil sizi karşılayacak. Denizin hemen yanı başında uzanan yeşil tepeler çok farklı adrenalin etkinliği için de müsait.

Aşı plajı yüzme ve güneşlenme ihtiyacınızı karşılamaya fazlasıyla yetecektir. Suyu çok temiz olan bu plajdan aşı koyu konaklama yerine kadar yürüyebilirsiniz. Ayrıca koy kamp için de çok fazla alana sahip. Bir orman içinde denizin hemen üstünde güzel bir kamp yaparken temiz havayı ciğerlerinize çekin. Fotoğraf tutkunları için de çok fazla alternatif manzara barındıran bu yer güzel bir tatil beldesidir. Bu beldede tatil yapmak için aşı koyu otelleri incelenip en uygun olan tutulabilir. Böylece Ege’de muhteşem bir beldede sakin ve güzel bir tatil yapabilirsiniz. E Haydi O zaman Dalyan tatili sizleri bekliyor.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bacardi Koyu Kargıcak
14 Ağu, 2017     0

Bacardi Koyu Kargıcak