Bodrum Günlük Tekne Turları
 1. Anasayfa
 2. Bodrum

Bodrum Günlük Tekne Turları

0

Bodrum, Türkiye’nin turizme gelirine katkısı en yüksek olan yerlerden biridir. Akdeniz’in serin sularında en güzel kıyıları barındıran, gece hayatından, günlük yaşama her türlü aktiviteyi en keyifli şekilde yapmanıza imkan tanıyan, sanki cennetten dünyaya düşmüş bir kara parçasını andıran doğal güzellikleriyle insanları mest eden, Bodrum günlük tekne turları ile bölgede görülmesi gereken her türlü doğal güzelliği keşfetmenizi sağlayan harika bir şehirdir.

Bodrum’da geçirilecek şekilde planlanan bir tatil, zamanınızın diğer bütün tatil planlarında yer alan aktivitelerden bile daha keyifli geçeceğine işaret eder. Çünkü Bodrum, sadece orada bulunsanız bile sıkılamayacağınız kadar güzel bir yerdir. Bodrum’da eğlenmek için yapılacak şeyler asla bitmez. Bu yüzden Bodrum tatili için yapacağınız planlar, gezmek istediğiniz yerler eksik kalabilir, zamanınız bunlar için yetmeyebilir.

Ancak benim size önemli bir tavsiyem; Bodrum’a gittiğinizde ne olursa olsun Bodrum Orak Adası tekne turu ve diğer tekne turlarından en az birine katılmanızdır. İmkanınız varsa mutlaka birden fazla tekne turuna katılın derim. Bodrum tekne turu rotası farklı olan turları keşfedebilirsiniz. Yalıkavak tekne turu da bu turlardan alternatif olanlar arasındadır.

Bodrum Özel Tekne Turları

Bodrum günlük tekne turları sayesinde sadece Bodrum şehir merkezine yakın yerleri keşfetmek zorunda kalmazsınız. Bodrum’un asıl güzellikleri deniz açıklarında bulunur. İrili ufaklı onlarca ada, koy ve burun sizlerin keşfetmesi için orada duruyor. Tek yapmanız gereken Bodrum tatiliniz sırasında, günlük tekne turunu da planlarınıza dahil etmektir.

Bunun için çeşitli organizasyon şirketleri ve tekne sahipleri vardır. Fiyatlar imkanlara ve teknenin kriterlerine göre değişebilir. Ancak ortalama bir tekne turu 25-50 TL arasında fiyatla gerçekleşebilir. Tur ücretine dahil olan hizmetler olmakla birlikte, ekstra ücret talep edilen hizmetler de bu turlarda mevcuttur. Bu hizmetler tercih ettiğiniz tur şirketine ya da tekneye göre değişebilir. Fiyatlarda da farklılıklar olabilir.

Bodrum Günlük Tekne Turları Saatleri

Bodrum günlük tekne turları sabah erken saatlerde ve öğlen saatlerinde başlayacak şekilde mevcuttur. Sabah 9 itibariyle başlayan turlar olmakla birlikte, öğlen 11 ya da 12 çıkışlı turlar da mevcuttur. Bu turlar akşam 18, 19’a kadar devam eder. Bodrum çevresindeki güzellikleri ziyaret eden teknelerin gittiği yerler de tur şirketleri ve teknelere göre farklılık gösterebilir.

Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri, günlük tur ayarlarken yetkili kişilerle koşulları detaylı şekilde konuşup, fiyatı imkanlara göre kesinleştirmektir. Aksi durumda sizden fazla para talep edebilecek kişiler olabilir.

Son olarak vakit bulursanız, Bodrum Turgutreis tekne turuna da katılmanızı öneririm. Bodrum, geçirilecek bir yaz tatili için çok ideal bir şehirdir. Bodrum’un güzelliklerinden nasibinizi almak ve tatilinizi oldukça keyifli bir şekilde zaman geçirerek bitirmek isterseniz sizleri Bodrum’a bekliyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir