Bacardi Koyu Kargıcak

Bacardi Koyu Kargıcak
PAYLAŞ

Bodrum sıklıkla yaz tatillerinin yapıldığı bir merkez olarak her yaz pek çok kişiyi ağırlayan ve kalabalık noktalardan biri olarak biliniyor. Fakat Bodrum’a yakın bölgelerin çok sayıda koya sahip olması bu bölgeyi zengin bir yer haline getiriyor. Böylece farklı tatil zevklerine sahip olan kişiler de keyifle burada vakit geçirebiliyor. Bacardi Koyu Kargıcak da bunlardan biri. Bölgenin biraz daha izole bir yerde bulunması ve yolunun nispeten kötü olması sebebiyle pek çok kişinin gitmediği Bacardi Koyu Kargıcak yolculuğa değecek şekilde güzel karşılıyor. Daha çok Bodrum’a gelen kişilerin uzun bir yolculuktan sonra ulaştığı bir yer olsa da kargıcak koyu ortaca ilçesine bağlı bir yerdir.

Bacardi Koyu Kargıcak

Bacardi Koyu Kargıcak Nasıl Gidilir?

Kargıcak Koyu’na gitmek isteyenlerin takip edebileceği farklı rotalar bulunmaktadır. Bunlardan biri kargıcak koyu antalya rotası oluyor. Antalya’dan Kaş istikametine devam edilerek buradan Fethiye ve Ortaca güzergahlarının takip edilmesinin ardından Kargıcak Koyu’na ulaşmak mümkün oluyor. Daha sık tercih edilen kargıcak koyu bodrum rotasında yine Bodrum Muğla ve Ortaca güzergahı üzerinden bölgeye ulaşmak mümkün oluyor.

Eğer kargıcak koyu izmir üzerinden gelinecekse bu durumda Aydın Muğla yolu takip edilebilir. Ya da Söke ve Milas üzerinden Muğla yolu takip edilerek de bölgeye ulaşmak mümkün olabilir. Bölge aşı koyu da bulunmaktadır. Yine aynı bölgede yer alan ancak Köyceğiz’e bağlı olan ekincik koyu da denizin ve doğanın en güzel haliyle bulunduğu yerlerden biridir.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aşı Koyu
23 Ağu, 2017     0

Aşı Koyu