Eski Datça

Eski Datça
PAYLAŞ

Tatil beldesi olarak çok güzel günler vaat eden Datça farklı mekânlarıyla da çok dikkat çekici bir yer. Bunlar arasında yer alan Eski Datça mutlaka gezmeniz gereken bir saklı cennet. Eski datçaya nasıl gidilir sorusu aslında bu harika mahallenin neden saklı bir köşe olduğunu da çok iyi anlatıyor.

Eski Datça

Zira birçok sahil beldesinin aksine bu muhteşem güzellik sahilde değil biraz daha gerilerdeki köşelerde. Bu sebeple çok uzun süre kendisini korumuş olan bu şirin mahalle yaz aylarında da turistlerin akınına uğruyor. Eski datça tarihi evleriyle ve sokaklarıyla çok güzel kareler sunuyor. Bu sebeple birçok fotoğrafçı mutlaka bu sokaklarda gezip fotoğraf çekiyor. Sizde kendi telefonunuz yada fotoğraf makineniz ile bu eşsiz bölgenin fotoğrafını çekebilirsiniz.

Nezih Bir Mekân Eski Datça

Burası sokaklarında gezerken sessizlik ve güzel çiçek kokularını yudumlayabileceğiniz çok güzel bir belde. Eski datçada gezilecek yerler bakımından da çok zengin alternatifler sunuyor. Bademi ile meşhur olan beldede karnınız acıkınca mutlaka bademli köfte yemelisiniz. Bu güzel mahallede yaşayan sokaklar vardır. Bunlardan birisi de can yücel evi ve çevresidir. Datça Can Yücel Evi ile ilgili detaylı bilgi için Buraya tıklayarak ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. Çok güzel restoran ve kafelerin bulunduğu bu beldenin her yeri çok şirin bir yapıya sahiptir.

Eski datça pansiyonları ile de tatilciler için çok fazla alternatif sunuyor. Eski datçada nerede kalınır derdine bu harika pansiyonlar çözüm sunuyor. Siz de çok sessiz bir yaz tatili ve huzur arıyorsanız adresiniz Eski Datça olmalı. Hemen şimdi vakit kaybetmeden Eski Datça bölgesini tatil planınıza ekleyiniz.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR