Çeşme Resimleri

PAYLAŞ

Her kesimden bireylerin zevklerine uygun bir şekilde yer alan ve oldukça fazla sayıda gezilecek yerleri olan tatil alternatifi olarak Çeşme doğru lokasyonlar arasındadır. Her ne kadar yılın dört mevsimi de oldukça çok ziyaretçi ve turist alan bir merkez olsa da, Mayıs-Ekim dönemlerinde nüfusu 10 kata kadar artmaktadır. Çeşme Resimleri başlığımızda sizde bu mükemmel şehri yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Eğlencenin yaz ayları içinde daha doruklarında geçmesinden dolayı hem yurt dışından olan hem de yurt içinden olan birçok turist burayı tercih etmektedir.

Oldukça çok tercih edilen bu adres sizler için biri birinden farklı seçenekleri de sunarken en büyük avantajları konaklama konusunda sunmaktadır. Sizlerin istediğiniz özelliklerde bir yer bulabilmeniz için çok sayıda turizm tesis var olmasına karşın, tesisler pek de ekonomik değildir. Çoğunlukla yüksek standartlı tesislerin bulunduğu Çeşme fiyat bakımından biraz üst perdede yer almaktadır. Bu nedenle, her gelir grubuna hizmet verir demek çok doğru olmayacaktır.

Çeşme Resimleri

PAYLAŞ


Çeşme Resimleri” için 2 yorum yapılmış

  1. Hilalli dedi ki:

    Alaçatı ve çeşme kesinlikle gidilip görülmesi gereken yerlerden iki tanesi bence. Alaçatı’nın rengarenk capcanlı, yaşanmışlıklar ve tarih barındıran mis kokulu sokakları, dolu dolu canlı müzikli, anason kokulu geceleri görülmeye değer bence. ben bayildimmm…

    1. admin dedi ki:

      güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. çeşme, alaçatı tatil yapmak isteyen turizmcilere şiddetle tavsiye ettiğimiz egenin incisi olarak gördüğümüz tatil beldelerinden bir tanesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

31 Oca, 2018     0

Çeşmede Gezilecek Yerler

24 Ağu, 2017     0

Çeşme Arkeoloji Müzesi

16 Ağu, 2017     0

Çeşme Ilıca

14 Ağu, 2017     0

Çeşme Eşek Adası