Datça Vineyard Winery

Datça Vineyard Winery
PAYLAŞ

Datça Vineyard Winery Yaz tatilinin gezilesi mekânlarından olan Egenin incisinde yer alan 40 dönüm üzerine kurulu bir şarap üretim tesisidir. Ege çok farklı gizemleri ve saklı köşeleri bizler için barındırıyor. Bunlardan birisi olan Datça çok farklı gezi alanlarına sahiptir. Ege’nin standart unsuru olan deniz ve kum burada da çok cömert bir şekilde sizi karşılıyor. Ancak Datça’da ne yapılır sorusunun onlarca cevabı arasında birisi hayli dikkat çekici. Yörenin enfes üzümleri ile yapılan şarapçılık bir gezi alanına dönüşmüş durumda.

Datça Vineyard Winery

Datça bağcılık ve şarapçılık alanında çok özel bir yere sahip. Sadece bunun için yöreye gelen binlerce turist var. Bunların uğrak mekânlarından birisi olan Datça Vineyard Winery 40 dönümlük bir şarap üretim tesisi. Ancak sahipleri tarafından enfes bir tasarım ve doğal görünüm ile muhteşem bir ortama dönüştürülmüş.

Datça Vineyard Winery Bağ Evi ve Mahzeni

Muhteşem bir manzaraya sahip olan bu bağ evi içinde yer alan yel değirmeni ve harika dinlenme yerleri ile aklınızı başınızdan alacak. Üstelik Datça Vineyard & Winery çok lezzetli şaraplar da yaparak tadabileceğiniz bir yer. Datça şarap fiyatları çok cazip iken farklı türde şaraplar bulmakta mümkün. Yakınlardaki Knidos antik kenti de gezi listenize ekleyebilirsiniz.

Çok farklı havası olan bu yerde tarihi kalıntıları inceledikten sonra tatilinize devam edebilir, yine beldenin enfes Knidos şarapçılık ürünlerinden de satın alarak sevdiklerinize hediye götürüp onları sevindirebilirsiniz.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deveboynu Feneri
21 Ağu, 2017     0

Deveboynu Feneri

Knidos Antik Kenti
09 Ağu, 2017     0

Knidos Antik Kenti