Didim Manastır Koyu

Didim Manastır Koyu
PAYLAŞ

Yaz tatilinin en gözde mekânlarından olan Didim enfes bir tabiata sahiptir. Ege’nin sıcak yazlarına rağmen kendine has yumuşak iklimiyle güzel bir tatil vaat eder. Ayrıca sürekli olarak esinti olan kumsallarında çok fazla bunalmadan yüzebilir ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Didim Manastır Koyu da bu güzelliklerden birisidir.

Didim Manastır Koyu

Koy enfes kumu ve ipek gibi denizi ile çok büyüleyicidir. Çok uzak mesafelere kadar diz boyu olan denizi de her yaş için uygundur. Beyaz olan kumu da sıcak yaz günlerinde güneşlenmek için idealdir. Didim manastır koyu harita üstünden takip edilerek gidilebilecek kolaylıkta bir erişime sahiptir.

Didim Manastır Koyu

Didim tatili için Didim Manastır Koyu kadar başka güzel koylar da vardır. Muhteşem havası ile ve yirmi dört saat içinizi ferahlatan esintisi ile imbat koyu Didim için büyük bir değerdir. Zira burada tatil yapanlar bir daha unutamamaktadır. Tertemiz denizi ve güzel tesisleri ile Didim akvaryum koyu size ve sevdiklerinize tatil için yetecektir. Kumsalda yürüyüş yapmak ve akşam serinliğinde gezmek yapılması gerekenlerdendir.

Didim doğa yürüyüşü için de uygundur ve bu koylar arasında harika manzaralar da bulunmaktadır. Yine enfes olan kumsallardan Didim cennet koyu adından da anlaşılacağı gibi cennetten bir köşe kadar güzel bir yer. Tüm bu koylarla birlikte Didim deniz tatili için bulunmaz bir belde.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Didim Plajları
16 Ağu, 2017     0

Didim Plajları