Kuşadası Eski Tabakhaneciler

Kuşadası Eski Tabakhaneciler
PAYLAŞ

Bilindiği üzere Kuşadası ülkemizin tatil beldeleri içinde çok ayrı bir yere sahip olan bir kenttir. Enfes denizi ve kumu ile ve doğal plajlarıyla çok farklı bir tatil olanağı sunmaktadır. Doğal yürüyüş parkurları ve tabiatıyla çok beğenilen Kuşadası çok farklı bir proje ile yine tatilcilerin gündeminde. Bu sefer tarihten gelen bir zanaat çevresinde turistik bir mekâna dönüşen Kuşadası Eski Tabakhaneciler görülesi bir yer haline dönüşmüş durumda.

Zira çok büyük ve kaliteli bir otele dönüşen proje dünyanın en büyük otelcilik firmalarının denetiminde hizmet vermektedir. Old town tanneries Kuşadası otelinde çok farklı bir tatil yapabilme fırsatı bulacaksınız. Geçmişte dericilik faaliyetlerinin yapıldığı otel binası günümüzdeki restorasyonu ile muhteşem bir havaya bürünmüş ve müşterilerine enfes hizmet vermektedir.

Kuşadası Eski Tabakhaneciler

Kuşadası Eski Tabakhaneciler ve Yeni Keyifler

Kuşadası’nda yer alan Eski Tabakhaneciler mevkii her kesimden turist için farklı bir deneyim olmaktadır. Yaz sıcaklarında kenti terk etmeden eğlenmek isteyenler için muhteşem aktiviteleri barındıran otel her şeyiyle size yetecek bir mekân olmaktadır.

Taş kesimler içinde yer alan modern odaları ve konfor adına düşünülmüş tüm ayrıntıları ince bir zevki yansıtmaktadır. Kuşadası nezih bir tatil beldesi iken Ege esintileri altında kahve yudumlamak ve hoşça vakit geçirmek için Hayal Kahvesi Kuşadası mekânı da mutlaka gitmeniz gereken yerler arasında bulunuyor.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR