Didim Plajları

Didim Plajları
PAYLAŞ

Yarım ada özelliğine sahip olan bir yer olmasından dolayı Didim Plajları ile ön plana çıkan bir yer olmaktadır. Yaklaşık 80 kilometreyi bulan bir sahil şeridine sahip olması çok sayıda plaja ve koya ev sahipliği yapmasına da yardımcı olmaktadır.

Didim Plajları

Didim Plajları yönünden değerlendirildiğinde istisnasız tüm koylarının ve plajlarının denize girmeye uygun olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir yer olmaktadır. Havasının temizliği ve oksijen bolluğu ile yaşanılası bir yer olan didim akbük plajları ile duyulan bir yerdir.

Didim Plajları ve Koyları

Çok sayıda olmasına rağmen didim plajları ve koyları tamamen temiz, denizi berrak ve hatta çoğu plajında mavi bayrak ödülü alan bir yerdir. Huzurlu tatil geçirmek isteyenler didimde sakin koylar bularak vakit geçirebilir. Bir diğer koy da didim cennet koyu olmaktadır. Bu koyla birlikte didim altınkum plajı yorumları da okunarak kişiler hangi koya ve plaja gitmek istediklerine karar verebilirler. Zengin koylara sahip olan didim akvaryum koyu ile de ziyaretçilerin ilgisini çeken bir yerdir.

Bunlara ek olarak cennetköy plajı da gün içinde yoğunluğun görüldüğü yerlerden olmaktadır. Hemen hemen her plajı ve koyu ziyaretçiler tarafından ilgi gören yerlerden olsa da özellikle altınkum plajı Didim’e gösterilen ilginin çok büyük bir kısmını kapsamaktadır. Yüzerek keyifli vakit geçirmek ve tatili doyasıya yaşamak için Didim en ideal yerlerdendir.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Didim Altınkum Plajı
14 Ağu, 2017     0

Didim Altınkum Plajı

Didim Manastır Koyu
12 Ağu, 2017     0

Didim Manastır Koyu