Ege Port

Ege Port
PAYLAŞ

Her insanın tatil anlayışı farklı olabilmektedir. Kuşadası tüm tatilcilerin keyifle vakit geçirebileceği pek çok imkanı bir arada sunmasından dolayı en çok sevilen yerlerden biri olmaktadır. Tarihi ve doğal güzellikleri ile adından her zaman söz ettirmeyi başarmış olan Kuşadası’nda alışveriş severler için de zengin olanaklar bulunuyor. Bunlardan biri de Kuşadası limanı yakınlarında yer alan Ege Port olmaktadır.

Kuşadası manzarasına karşı kurulmuş olan Ege Port içinde yapılan gezilerde birbirinden farklı ürünleri satın alarak alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine Ege Port içinde yer alan pek çok kaliteli restoran sayesinde de Kuşadası manzarasını karşınıza alarak unutulmaz akşam yemeklerini yiyebilirsiniz.

Ege Port

Ege Port Ulaşım

Karşısına Güvercinada’yı bir yanına tarihi surları bir yanına da Kuşadası şehir merkezini alan kuşadası limanı özellikleri ile buraya gelenleri hayran bırakan bir yer olmaktadır. Kuşadası merkezden sahil kenarındaki yolu takip ederek bölgeye kolaylıkla ulaşmak mümkün olmaktadır. Ancak bu noktaya şahi araçları ile gelen kişiler zaman zaman araçlarını koyacakları yer bulmakta zorluk yaşayabiliyorlar.

Bu tür durumlar için kuşadası limana yakın otopark yerlerinde araçlar bekletilerek bölgeyi en iyi şekilde gezme fırsatına sahip olabilirsiniz. Son yapılan kuşadası egeport yenileme çalışmaları ile birlikte çok daha zengin bir yer haline gelmiştir. Araçlarını buraya koymak isteyenler artık kuşadası belediye otoparkı da kullanabiliyorlar.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR