Fethiye Atv Turları

Fethiye Atv Turları Fethiye
PAYLAŞ


Sakin bir tatil arayanlar olduğu gibi çılgınca eğlencelerin olduğu tatil arayanlar da vardır. Bu tatilciler için bol adrenalin fırsatı sunan aktiviteler ön planda yer alır. İşte tam böyle adrenalin dolu bir tatil planı için sizleri Fethiye’ye davet ediyoruz. Fethiye onlarca güzel koya ve harika bir denize sahip. Ancak ekstrem sporlar ve tatil aktiviteleri için de en güzel mekanlara sahip. Onlardan birisi de Fethiye Atv Turları.

Fethiye Atv Turları Fethiye

Bu dört tekerlekli motosikletler ile heyecan dolu anlar yaşamak çok kolay. Sabahın erken saatlerinde fethiye ölüdeniz atv kiralama firması sizi otelinizden alıyor. Böylece bu yerlere nasıl giderim diye de bir dert yaşamıyorsunuz. Ardından ilk toplanma alanında sizin gibi heyecan arayanlarla bir araya gelip tura başlıyorsunuz.

Fethiye Atv Turları Fethiye

Fethiye Atv Turları ve Ekonomik Fiyatlar

Toplamda 2 saat süren bu atv turları ile birlikte bu eşsiz coğrafyayı ve koyları çok farklı bir şekilde gezmiş oluyorsunuz. Ayrıca bazen çamurlardan bazen sulardan geçerek adrenalin depoluyorsunuz. Fethiye kiralık atv türleri de oldukça bakımlı ve bir sorun çıkartmıyor. Fethiye motorsiklet kiralama fırsatı her gün sunulan bir aktivite.

Fethiye Atv Turları Fethiye

Quad safari fethiye için çok güzel bir tatil etkinliği oluşturuyor. Harika keyifli anların yaşandığı Fethiye atv turları her bütçeye hitap eden uygunlukta. Bu tatil beldesinde denize ve kuma 2 saatlik ara vererek bu turlara katılın.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fethiye
03 Ara, 2017     2

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye Koyları ve Plajları Fethiye
06 Eki, 2017     0

Fethiye Koyları ve Plajları

Fethiye Su Sporları Fethiye
12 Eyl, 2017     0

Fethiye Su Sporları

Yeşil Vadi Fethiye
09 Eyl, 2017     0

Yeşil Vadi

Yakapark Fethiye
04 Eyl, 2017     0

Yakapark

Şuan Çevrimdışısınız :)

Fethiye Atv Turları