Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları
 1. Anasayfa
 2. Akdeniz

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları

0

Havaların ısınması ve yaz tatilinin gelmesi ile beraber nüfus yoğunluğunun yaşandığı önemli yerlerden birisi de Fethiye’dir. Fethiye Muğla’ya bağlı önemli bir tatil yeridir. Burası her yıl yurtiçi ve yurtdışından gelen binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. İlçenin bu kadar çok ilgi görmesinin ve tatilciler tarafından tercih edilmesinin en önemli nedeni doğal ve tarihi güzellikleridir. Fethiye Yamaç Paraşütü aktivitesi de tatilcilerin bölgeye geliş sebeplerinden birisidir. Hal böyle iken Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları konusu da önem arz etmektedir.

Bölge geçmiş medeniyetlerin izlerini taşımakla birlikte modern şehir hayatı ile de tatilcilerin dikkatini çekiyor. Masmavi denizi ve yeşili ile büyüleyici bir manzara ortamı yaratıyor. Turistlerin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü etkinlik ve aktiviteler burada maksimum düzeyde gerçekleşir. Yapılan etkinliklerden birisi de yukarıda bahsettiğimiz gibi yamaç paraşütüdür.

Yamaç paraşütü gökyüzü ile keyifli anlar yaşamak ve adrenalin tutkunları için vazgeçilmez bir spor dalıdır. Eğitmenler ile birlikte gerçekleştirilen yamaç paraşütü fiyatları gökyüzünde geçirilen vakit doğrultusunda belirlenir.

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları
Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları

Yamaç Paraşütü Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Adrenalin tutkunlarının vazgeçilmez sporları arasında yer alan yamaç paraşütü Fethiye Ölüdeniz bölgesinde Babadağ üzerinde gerçekleşir. Burası yamaç paraşütü yapmaya oldukça elverişli bir şekilde hazırlanmıştır. Firmamız yerli ve yabancı turistlerin daha kaliteli bir hizmet almaları açısından yamaç paraşütü konusunda sizlerin en büyük yardımcısıdır. Yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konuların başında fiyatları gelir. Fiyatların belirlenmesinin en temel noktası, uçuşların ne kadar süre içerisinde gerçekleştiği, pilotların profesyonel ve deneyimli olmaları, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi etmenler fiyatların belirlenmesinde büyük role sahiptir.

[alert-warning]Güncel Yamaç Paraşütü Fiyat Bilgileri için Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları yazımızı ziyaret ediniz.[/alert-warning]

Yamaç Paraşütü İçin Babadağların Önemi

Babadağlar 1900 kilometre yüksekliği ile yamaç paraşütü için son derece elverişli bir bölgedir. Yamaç paraşütü için hazırlanan bölgede üç farklı pist bulunmaktadır. Hava şartlarının müsait olduğu ve rüzgârın bulunduğu her an burada yamaç paraşütü yapılabilir. Babadağlar mevkiinin yamaç paraşütü için bu kadar önemli olmasının en önemli sebebi burası yamaç paraşütü yapılan ilk yerdir. Bu nedenle bölgede tüm şartlar yamaç paraşütü için elverişli hale getirilmiştir. Yamaç paraşütü yapmak isteyenler burada bulunan eğitmenlerle beraber profesyonel bir uçuş gerçekleştirebilirler. Ayrıca sertifikası bulunan kişilerde burada bir dedikleri gibi uçuş yapabilirler.

Fethiye Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü İçin Sağlık Koşulları

Yamaç paraşütü tutkunlarının bu spor yapabilmesi için sağlık koşullarının elverişli olması gerekir. Bunun için öncelikle kişilerin kesinlikle kronik rahatsızlığı yani kalp ve solunum gibi rahatsızlıklarının olmaması gerekir. Özellikle astım hastaları metrelerce yüksekten ani hareketlerle solunum sıkıntısı çekebilirler. Hamile bayanların da kesinlikle yamaç paraşütü yapmaması tavsiye olunur.

Kişilerin vücut ağırlıkları da yamaç paraşütü için oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle 100 kilo üzerinde bulunan kişiler yamaç paraşütü yapmamalıdır. Yamaç paraşütü yapmak isteyen bireylerin 16 yaşından küçük olmaması küçük olması halinde ise velisinin izni zorunludur.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet Anlayışı

Yamaç paraşütçüleri için birçok firma ve acente bulunur. Buralardan alınan profesyonel yardımlarla yamaç paraşütü oldukça keyifli ve eğlenceli bir hale gelir. Önemli başarılara imza atan firmamız yamaç paraşütü için her konuda size yardımcı oluyor. Firmamız sizleri bulunduğunuz yerden alarak Babadağlar mevkiine getirir ve burada sizler için hazırlanan pistlerde sizleri eğitmenler bekler. Uçuş için eğitmenler sizleri hem bilgilendirir hem de sizi uçuşa hazır hale getirir.

Gökyüzünde Özgür kuşlar gibi uçmanın keyfini yaşarken aynı zamanda tüm manzaranın fotoğrafını ve videosunu da çekebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda fotoğrafçılarımız sizlerin her anını ölümsüzleştirebilir. Kaliteli ve güvenilir bir yamaç paraşütü hizmeti almak için firmamıza başvurabilirsiniz. Çünkü firmamız müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterinin sağlığına gereken her türlü önemi veriyor.

[alert-note]Fethiye Yamaç Paraşütü Firmaları, En İyi Firma Önerisi[/alert-note]

[alert-note]Fethiye Yamaç Paraşütü Yaş Sınırı Nedir?[/alert-note]

[alert-note]Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları[/alert-note]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir