Fethiye Su Sporları
 1. Anasayfa
 2. Fethiye

Fethiye Su Sporları

0

Fethiye tatil kelimesi ile özdeşleşmiş muhteşem bir coğrafya. Bu coğrafyada tatil yapmak için birçok sebebiniz var. Bunlardan birisi de güzel denizi ve tabiatı. Ancak bu harika denizi yukarılardan seyretmek istiyorsanız mutlaka fethiye parasailling yapmalısınız. Çok hızlı bir tekneye bağlı olarak havalanan paraşüt ile çok heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz. Fethiye Su Sporları içinde bulunan bu aktivite ile birlikte hem adrenalin dolu anlar yaşayacak hem de çok güzel olan Fethiye’yi yukarılardan seyretmiş olacaksınız. Bu yönüyle hizmet veren çok kaliteli parasailling firmaları bulunan Fethiye her türlü adrenalin ihtiyacınıza cevap veriyor.

Fethiye Su Sporları

Heyecan Dolu Fethiye Su Sporları

Ege tatili için en güzel belde olan Fethiye’de yapabileceğiniz ekstrem etkinlikler sadece bununla sınırlı değil. Fethiye su sporları içinde yer alan tüplü dalış da sizin için çok farklı bir tecrübe olacaktır.

Fethiye Su Sporları 2

Fethiye tüplü dalış ile bu muhteşem denizi bu sefer de alttan görme şansına erişeceksiniz. Özel olarak belirlenen dalış sahalarında yer alan batıklar ve deniz altı canlılar çok hoşunuza gidecek. Bin bir çeşit balığın ve canlının yaşadığı su altı aynı zamanda bir renk cümbüşü olarak üstteki dağlara ve manzaralara nazire yapar. Bununla birlikte fethiye rafting için de uygun yerleri barındırıyor. Rafting ile yazın sıcak günlerinde çok serin bir aktivite yaparak adrenalini zirvede yaşama şansına erişmiş olacaksınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
Sidyma Antik Kenti 3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir