Köyceğiz Gölü

Köyceğiz Gölü
PAYLAŞ

Tatil için büyük denizler ve kalabalık yerler yerine sakinlik arayanlardansınız mutlaka köyceğiz gölü harita üstünde aranmalıdır. Muğla’nın bu harika beldesi sakinlik ve sessizlik için yaratılmış gibidir. İnanılmaz bir tabiata sahip olan Köyceğiz Gölü çok farklı bir tatil için kaçırılmayacak bir fırsat sunmaktadır.

Hemen yanı başında bulunan Ege’nin sıcak kumlarından bu gölün serin sularına girmek çok hoş olacaktır. Köyceğiz gölünde balık avı için de çok uygun alanlar mevcuttur. Göl birçok balık türünü barındırmaktadır. Bu bakımdan balıkçılar için çok ideal bir yerdir. Böylece extrem bir tatil yapma fırsatı bulacağınız bu şirin beldede tabiata da hayran kalacaksınız.

Köyceğiz Gölü

Köyceğiz Gölü ve Yapılabilecekler

Göl tüm bunlara ek olarak farklı etkinliklere de sahne olmaktadır. Bunlar arasında yer alan köyceğiz gölü kamp etkinlikleri de çok beğenilmektedir. Yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan bu beldede kamp yapacak doğal alan sayısı bir hayli çoktur. Ayaklı göl nedir diye araştırdığınızda en iyi örneği Köyceğiz’dir cevabını alırsınız.

Burada deniz ve göl arasında bir kanal bulunmaktadır. Böylece tekne turları yapılmasına da fırsat veren bu tabii şekil burada en güzel haliyle karşınızda durmaktadır. Bu yönüyle de Köyceğiz her sabah yapılan tekne turları vasıtasıyla muhteşem bir tatil olanağı sunmaktadır. Köyceğiz gölü efsanesi çevresinde oluşan bir tatil için Köyceğiz’e gelmek ve eşsiz tabiatı görmek gerekir.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR