Muğla’da En Ucuz Bungalov Evleri
 1. Anasayfa
 2. Ege

Muğla’da En Ucuz Bungalov Evleri

0

Bungalov evler, tabiat içerisinde tatil yapmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri evlerden biridir. Bu evler, doğal görünümleri nedeniyle en çok tercih edilen ev türlerinin başında geliyor. Özellikle, doğanın içerisinde huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin tek katlı ya da iki katlı minik bungalov evleri tercih ettikleri görülüyor.

Otel sistemini sevmeyen veya daha sakin ve gürültüsüz bir tatil yapmayı planlayanlar bungalov evleri tercih etmektedir.  Muğla, Ege Bölgesi’nin bitiminde ve Akdeniz Bölgesi’nin başladığı yerde bulunan şirin illerimizden biridir. Tarihi, tabiatı ve denizi ile farklı tatil seçenekleri sunan illerimizin başında gelir.

Batı Torosların başladığı bu yerde yemyeşil çam ormanları ile tabiatın içinde huzur duymak söz konusudur. İsteyenler için masmavi koyları ile deniz tatili imkânları da bulunur.

bungalov evler
bungalov evler

Dinlendirici Tatil Seçenekleri

Muğla’da en ucuz bungalov evler, ekonomik tatil seçeneklerinin başında gelir. Marmaris ve koylarında, Köyceğiz civarında bu evlere sıklıkla rastlanır. Yerden iki, üç basamakla çıkılan tek katlı bu evler, yayvan tahta çatılara sahiptir.

Tahta direkler üzerinde kurulu olan evlerin sundurma ve balkonları son derece estetiktir. Görünümü bile iç ısıtan bu evler, müstakil ev rahatlığını misafirlere sunacaktır. Kendine ait küçük bir bahçesi de bulunan evlerin balkon ve bahçelerinde salıncaklar, sevimli bahçe mobilyaları da yer alır.

Pek çoğunda hamak gibi salıncakları da bulmak mümkündür. Buralarda kalan kişilerin rahatı için her türlü detay düşünülmüştür. Gökova, Saklıgöl, Akyaka ve Datça’da bu evler kiralanabilir.

Tatil planlarında bungalov evde kalmayı düşünenler diledikleri kadar bir süre için kiralayarak kalma şansına sahiptirler. Kuş sesleri, çam ağaçları arasında tabiatın türlü renklerini görerek yapılacak bir tatil için harika bir seçenek olmaktadır.

Uygun Fiyatlı Tatil Seçenekleri

En ucuz bungalov arayanlar için mutlaka uygun fiyatlı seçenekler bulunur. Özellikle, çocuklu aileler için bungalov evler son derece ekonomik seçeneklerdir. Bu evlerde yemek yapma imkânı da bulunması, çocuklu ailelerin tercih etme seçeneklerinin başında gelir.

Otellerde yemek saatlerinin süreli olması, kişilerin özgürce tatil yapmalarını kısıtlayıcı faktörlerdir. Küçük çocuklu ve bebekli ailelerin, otellerde biraz zorlandıkları için bu evleri tercih etmeleri doğru bir karar olacaktır.

Meyve püreleri, sebze çorbaları gibi farklı yiyeceklerin evlerde anneler tarafından yapılması gerekir. Bu sebeple çocuklu ailelerin en çok tercih ettikleri, bungalov ev stilleri olur.

Her şey dahil tatil seçenekleri, bungalov evlere nazaran daha pahalı olan tatil seçenekleridir. Bu yüzden de hem ekonomik hem de özgür ve rahat bir tatil süreci düşleyenlerin tercihi bungalov evlerden yana olacaktır.

Rahat ve Huzurlu Tatil

Rahat ve huzurlu tatil seçeneklerinin ilk sıralarında yer alan bungalov evler, deniz ve kumsala yakın olarak da konumlanabilir. Muğla’nın eşsiz tabiatı hem yeşili hem de maviyi bir araya getirir. Bu nedenle, sırtını yeşil tepelere dayamış, önü masmavi denize bakan bungalov evler de son derece fazla sayıdadır.

Bungalov evler her yaştan ve her kesime hitap edecek türde evlerdir. Bazı bungalov evler son derece  lüks yapıda da olabilir.

Daha küçük metrekareli ve mütevazi evler son derece uygun fiyat seçenekleri sunacaktır. Tüm bir yaz sezonu kiralanarak, çok sayıda kişinin ekonomik olarak tatil yapma imkânını da sunar. Bungalov evlerin pek çoğunda mutfak araç ve gereçleri bulunur.

Bu nedenle, gelen kişinin evinden herhangi bir mutfak gereci getirmesine gerek kalmaz. Rezervasyon öncesinde detaylı şekilde temizlenen evler, ziyaretçilerini ağırlamaya uygun hale gelir. Muğla ve ilçelerinde bu türde tatil seçenekleri oldukça fazladır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir