İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fethiye
  3. Ölüdeniz Babadağ Teleferik Giriş Ücreti

Ölüdeniz Babadağ Teleferik Giriş Ücreti

featured

Fethiye Ölüdeniz’de yer alan Babadağ teleferik hattı, açılış için son günleri saymaktadır. Skywalk Fethiye ismini alarak kendini markalaştıran tesis, çok kısa bir süre sonra hem yerli hem de yabancı turistleri ağılamaya başlayacaktır. Bu bağlamda Ölüdeniz Babadağ teleferik giriş ücreti gibi pek çok konu araştırılmaktadır.

Babadağ teleferik hattı, 25 yılı aşkın süredir yapılması planlanan, ancak farklı sebeplerden dolayı sürekli ertelenen bir proje olmuştur. Projenin kısa bir süre sonra el değiştirmesi sayesinde Haziran ayında teleferik hizmeti de dâhil olmak üzere pek çok aktivitenin yapılabileceği Skywalk Fethiye hizmete açılacaktır.

Babadağ Teleferik Ücreti

Babadağ teleferik hattı tesisine giderek keyifli zaman geçirmek isteyen bireylerin en çok merak ettiği konular arasında Fethiye Teleferik Kaç Para, Babadağ teleferik ücreti ne kadar gibi konular bulunmaktadır. Bu noktada, tesisi henüz resmi olarak hizmet vermeye başlamadığından ötürü fiyat tarifesi yayını yapılmamıştır. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır.

Babadağ teleferik ücretleri ile alakalı yapılan yönetim açıklamasında Skywalk Fethiye tesisinde teleferiğe binme ücreti 80 TL olacaktır. Öğrenciler için fiyatlar ise İndirimli Tarife ile 60 TL olacaktır. Yamaç Paraşütü aktivitesini yapmak isteyen yolcular için ise pilotları ile birlikte teleferik ücreti 120 TL olacaktır. Ancak bu noktada tesisin hizmete başlayacağı zaman ve talebe bağlı olarak fiyatlarda değişkenlik olabileceğini belirtelim. 

Ölüdeniz Babadağ Teleferik Giriş Ücreti
Ölüdeniz Babadağ Teleferik Giriş Ücreti Ne Kadar?

Babadağ Teleferik Aktiviteleri

Yeni ismi Skywalk Fethiye ile yakın zamanda açılacak olan tesis, yalnızca teleferik üzerine yoğunlaşmamaktadır. Buna ek olarak bu tesiste birbirinden farklı aktiviteler yapmak mümkündür. Bu sayede Skywalk Fethiye’ye giden bireyler, kendileri için en uygun aktiviteyi seçerek keyifli bir şekilde vakit geçirebilmektedir. Babadağ teleferik hattını kapsayan bu tesiste yapılabilecek aktiviteler ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

  • Teleferiğe binerek beldeyi yukarıdan izleyebilir ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.
  • Yelken kanat deneyimi yaşayarak aksiyon dolu bir aktivite gerçekleştirebilirsiniz.
  • Uzmanlar eşliğinde yamaç paraşütü yapabilirsiniz.
  • Gündoğumu ve günbatımı gezilerine katılarak eşsiz manzaranın tadını çıkartabilir ve doğayı keşfedebilirsiniz.
  • Doğa gözlemi yapabileceğiniz alanlara gitmeyi tercih edebilirsiniz.
  • Tesiste yer alan restoran ve kafelere giderek manzara eşliğinde sevdiklerinizle mola verebilirsiniz.

Babadağ Teleferik İletişim

Babadağ teleferik tesisi ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Hizmetine başlamadan önce iletişim ağını geniş tutan Skywalk Fethiye, bireylerin akıllarına takılan soruları yanıtlamaktadır. Babadağ teleferik iletişim yöntemleri birden fazladır. Bu noktada +90 (252) 614 11 15 ya da +90 (549) 796 43 70 telefon numarasını kullanarak yetkililere direkt olarak bağlanabilirsiniz.

Babadağ teleferik hattı tesisi ile iletişime geçebilmek için tercih edebileceğiniz yöntemlerden bir tanesi de Skywalk Fethiye tesisinin resmi web sitesine ulaşmaktır. Bu sitede tesis hakkında pek çok bilgi edinebilir ve “İletişim” sekmesinde yer alan formu doldurarak yetkililere mesajınızı bırakabilirsiniz. Yetkililer, sisteme düşen mesajınızın cevabını e-posta aracılığıyla gönderecektir. Bu sayede fiyat, açılış, hizmetler, adres gibi pek çok detay hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Babadağ Teleferik Kaç Metre

Teleferik zirve noktası 1700 metrede bulunmaktadır. Yaklaşık 15 dakikalık teleferik yolculuğunun ardından zirveye ulaşıyorsunuz. Bu noktada karşımıza 1700 metre yamaç paraşütü pisti ve hemen arkasında yer alan restaurant çıkmaktadır. Buranın devamında ise 1900 metre yüksekliğe kadar çıkan ayrı bir telesiyej hattı yer almaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap