İlginizi Çekebilir
Fethiye Atv Turları1
  1. Ana Sayfa
  2. Fethiye

Ölüdeniz Teleferik Hattı

Ölüdeniz Teleferik Hattı
+ - 0

Ölüdeniz, ülkemizin en güzel tatil beldelerinden bir tanesidir. Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı olan Ölüdeniz’de bulunan teleferik hattı, pek çok yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmektedir. Ölüdeniz teleferik hattı, hem aktivite yapmak isteyen hem de tüm beldeyi yukarıdan görmek isteyen bireyler için idealdir. Bu nedenle Ölüdeniz teleferik hattı adlı bu projenin turizme katkısı yadsınamayacak kadar fazladır.

Ölüdeniz teleferik hattının günümüzde tüm yapım aşamaları sona ermiştir. Yapılan açıklamalara göre ise Babadağ teleferik projesi Haziran ayında hayata geçecektir. Bu sayede yaz ayında hizmet vermeye başlayacak ve tüm insanların kullanımına açılacaktır.

Ölüdeniz Babadağ Teleferik Hattı Projesi

Babadağ teleferik projesi son zamanlarda sıkça araştırılan konular arasında yer almaktadır. Hem Fethiyelilerin hem de turistlerin ilgisini çeken bu proje, uzun yıllardır planlanan ancak bir türlü hayata geçirilemeyen bir proje olarak kalmıştır. Ancak son dönemde projenin bitirilmesiyle alakalı yürütülen işlemler sayesinde Haziran ayında Ölüdeniz teleferik hattı hizmet vermeye başlayacaktır.

Yıllardır beklenen Babadağ teleferik projesi, 1700 metrelik bir pist alanına sahiptir. Üstelik tamamlanan projede toplam 16 dakika içerisinde yükseğe çıkılmaktadır. Hem manzara hem de eğlence amaçlı tercih edilebilecek bu teleferiğin çevresi de tesisleştirilerek keyifli bir alana dönüştürülmüştür.

Ölüdeniz Teleferik Hattı Projesi
Ölüdeniz Teleferik Hattı | Fethiye

Babadağ Teleferik Açıldı Mı?

Milyonlarca insanın sabırsızlıkla beklediği projenin tamamlanmış olması, Babadağ teleferik açıldı sorularının meydana gelmesine sebep olmuştur. Pek çok tesis ile hizmet vermeye hazırlanan Fethiye teleferik hattı, kısa bir süre içerisinde büyük bir tören ile açılışını gerçekleştirecek ve herkes tarafından kullanılmaya başlayabilecektir.

Babadağ teleferiğin açılıp açılmadığını merak eden bireyler, 2021 yılının Haziran ayında açılışın yapılmasının planlandığını bilmelidir. Bu doğrultuda yakın bir zamanda Skywalk Fethiye hizmet vermeye başlayacaktır.

Babadağ Teleferik İletişim

Açılışı yakın bir tarihte yapılacak olan teleferik hattı ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen bireyler, Babadağ teleferik iletişim konusunu araştırmaktadır. Skywalk Fethiye ile ilgili detaylı bilgi almak için teleferik hattının resmi internet sitesine ulaşabilmektedir.

Babadağ teleferik hattı tesisi ile iletişime geçmek için ise tercih edilebilecek birkaç yöntem bulunmaktadır. Aşağıda yer alan listeye göz atabilir ve istediğiniz yöntemi kullanarak tesis yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.

  1. +90 (252) 614 11 15 numarasını arayarak tesisin sabit hattı ile direkt olarak iletişim kurabilirsiniz.
  2. Babadağ Teleferik Hattı yönetimine ait olan cep telefonu olan +90 (549) 796 43 70 numarasını kullanarak iletişim kurabilmeniz de mümkündür.

Sıkça merak edilen Babadağ teleferik projesi ile ilgili bilgi almak, açılış tarihini öğrenmek ve fiyat tarifesini sorgulamak için bu yöntemleri kullanabilmeniz mümkündür. Buna ek olarak Skywalk Fethiye sitesi üzerinden proje ve etkinlikler ile alakalı tüm sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.

Ölüdeniz Plajı Gezi Rehberi

Yorum Yap