İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Fethiye

Ölüdeniz Teleferik Nerededir Nasıl Gidilir

Ölüdeniz Teleferik Nerededir Nasıl Gidilir
+ - 0

Ölüdeniz teleferik hattı, yakın zamanda açılması planlanan 25 yıllık bir projedir. Yapımı uzun bir süre ertelenmiş olan bu hat, 2021 yılında açılacaktır. Ölüdeniz Teleferik Nerededir Nasıl Gidilir sorusu pek çok insan tarafından merak edilmektedir. Özellikle insanlar Babadağ teleferik son durum konusu üzerine araştırmalar yapmakta ve bu teleferiğe nasıl gidilebileceğini merak etmektedir.

Ölüdeniz teleferik hattı başkan değişiklikleri, pandemi süreci gibi pek çok sebepten ötürü yapımı ertelenmiş bir projedir. Ancak projenin el değiştirmesi ve hızlandırılması sayesinde Skywalk Fethiye yakın bir zamanda hizmete açılacaktır. Pandemi normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte açılma çalışmalarına başlanmıştır.

Ölüdeniz Teleferik Nerededir Nasıl Gidilir?

Ölüdeniz teleferik hattına gitmek isteyen bireyler, ilk olarak açılışı beklemelidir. Açılış töreni yakın bir tarihte yapılacak olan Babadağ teleferik hattı, açılış tarihinden itibaren her gün ziyaretçilerini ağırlayacaktır. Skywalk Fethiye adıyla hizmet vermeye başlayacak olan bu tesisin adresi ise,  Ölüdeniz, Ölüdeniz Cd. 48340 Fethiye/Muğla olmaktadır. Bu adrese ulaşım oldukça kolaydır. Zira tesisin bulunduğu alanda otel ve işletmeler mevcuttur.

Ölüdeniz Teleferik İletişim

Ölüdeniz teleferik hattının yakın bir zamanda açılacak olması, insanların kafasında pek çok soru oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle birçok vatandaş Babadağ teleferik iletişim bilgilerini araştırmakta ve aklına takılan soruları sorabilmek için yetkililere bağlanmak istemektedir. Ölüdeniz Teleferik yetkilileri ile iletişime geçmek için tercih edebileceğiniz yöntemler şu şekildedir:

 1. Babadağ teleferik tesisinin sabit iletişim numarasını (+90 (252) 614 11 15) arayabilirsiniz.
 2. Babadağ teleferik hattı yetkililerine direkt olarak ulaşabilmek için +90 (549) 796 43 70 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.
 3. Skywalk Fethiye resmi web sitesine erişebilir ve sitede yer alan iletişim formunu doldurarak tesis ile yazılı iletişime geçebilirsiniz.

Bu yöntemlerden dilediğinizi kullanarak tesis hakkında detaylı bilgi alabilir, sorularınızı yöneltebilir ve destek alabilirsiniz.

Ölüdeniz Teleferik Nerededir, Nasıl Gidilir
Ölüdeniz Teleferik Nerededir, Nasıl Gidilir

Skywalk Fethiye’de Yapılabilecek Aktiviteler

Skywalk Fethiye, bir teleferik hattından daha fazlasını vadetmektedir. Bu sayede bu tesise giden her birey, kendisine uygun aktiviteleri seçerek keyifli zaman geçirebilmektedir. Babadağ teleferik hattı olarak bilinen ancak açılışına yakın bir tarihte Skywalk Fethiye ismini alarak markalaşan bu tesiste yapılabilecek aktiviteler aşağıdaki listede belirtilmektedir.

 • Günbatımı gezilerine katılarak manzarayı ve güneşin batışını seyredebilirsiniz.
 • Gündoğumu gezileri sayesinde sessiz şekilde doğayla iç içe vakit geçirebilir ve gezilere katılabilirsiniz.
 • Tesiste bulunan kafe ve restoranlara giderek mola verebilir ve manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz.
 • Teleferiğe binerek tüm beldeyi yukarıdan görebilirsiniz.
 • Yamaç paraşütü yaparak eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 • Yelken kanat ile hem aksiyon hem de eğlence dolu anlar yaşayabilirsiniz.
 • Doğa gözlemi yaparak eşsiz manzaralara şahit olabilirsiniz.

Tüm bu etkinlikleri gerçekleştirmek için tercih edebileceğiniz Babadağ teleferik hattı, açılışından sonra milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlamayı planlamaktadır. Siz de Skywalk Fethiye’ye gitmek için belirtilen iletişim numaralarını ve adresi kullanabilirsiniz.

Ölüdeniz Plajı Hakkında Tüm Bilinmeyenler

Yorum Yap