Bodrum Gece Hayatı
 1. Anasayfa
 2. Bodrum

Bodrum Gece Hayatı

0

Bodrum Gece Hayatı Türkiye’de özellikle yaz aylarında eğlence anlamında listelerin ilk beşinde yer almaktadır. Gün içinde oldukça eğlenceli ve olanaklı aktiviteleri olsa bile Bodrum’da bulundum demek için gün batımından hemen önce oluşan kalabalıkların ilerleyen saatlere doğru artan sesini duymanız gerekir. Bodrum canlı müzik ve canlı müzik restaurantlarıyla Bodrum’un gizemli ve bir o kadar heyecanlı gecelerine adeta gün ışığıdır. Günün her saatinde canlı müzik Bodrum insanının heyecanlı ve eğlenceli yapısını göz önüne sunar.

Bodrum bu söylediklerimiz dışında geceleri apayrı bir Dünya’ya sahiptir. Bu yazımızda herkesin çokça sorduğu, en iyisine gitmek için can attığı Bodrum diskoları ve Gece kulüplerini inceleyip sizlere en doğru kararı verebilmeniz için farklı bir perspektif sunacağız.

Bodrum Gece Hayatı

Bodrum diskoları, burada eğlenmek ve Dünya’nın günlük rutinini bir an olsun unutmak için size yardımı dokunacak yerlerden yalnızca biridir. Yalıkavak gece kulüpleri, Bodrum’da bu alanda ipi göğüsleyen bir merkezdir. Hadi şimdi sizlerle Bodrum gece hayatı ve gece kulüplerini inceleyelim.

Mojitos Bar (Yalıkavak)
Birçok sitede Mojitos Bar’ın dikkat çekici ve eğlenceli oluşuyla dikkat çektiği söyleniyor. Hatta bazı eleştirmenlere göre Yalıkavak’ın en iyisi. Bu mekânda her zaman hoş geldiniz mottosuyla atmosferini ve misafirperverliğini anlatacak en iyi söz olduğunu söyleyebiliriz.

Bodrum Gece Hayatı 2

Marina Yacht Club
Çoksa sevilen ve ziyaretçilerin Bodrumdaysan gitmelisin sözüyle tanıttığı çok şık ve canlı müziğinin epey ünlü olduğu bir mekân. Eğer sizde canlı müzik tutkusuyla yanıp bitiyor, bu tutkunuzu eğlenceyle birleştirmek istiyorsanız Marina Yacht Club tam size göre.

Kule Bar
Yılın her ayı açık olan Kule Bar, canlı müziği ve sıra dışı ortamıyla Bodrum’da Rock müziğin evi olmaya açık ara farkla devam ediyor. Rock müzik dinleyeni ve kafanızı sallamayı seven biriyseniz burası tam size göre.

Karpuz
Son derece hareketli, keyifli ve güzel dekore edilmiş ücretlerin uygun olduğu bir mekân. Canlı müziğinin fark yaratan cinsten olduğunu da söylemeden edemeyeceğiz. Bodrum Kalesi’ne yakınlığı da cabası. Eğer oraya yolunuz düşerse Karpuz kokteylini denemenizi şiddetle öneririz.

Bu yazımızda tatil mekânları arasında en çok ziyaret edilen Bodrum’un gece hayatı hakkında size birkaç yer önerisinde bulunduk. Deniz, Güneş, kum ve gece hayatı işte size Bodrum. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Genç kalın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir