Bodrum Gündoğan
 1. Anasayfa
 2. Bodrum

Bodrum Gündoğan

0

Huzur köşemizde bugün Bodrum Gündoğan var. Bu yazımızda yine Bodrum’un huzurundan, sessizliğinden, keşfedilmemiş noktalarından, şirinliğinden bahsedeceğiz. Yaslanın arkanıza ve bu yazıyı okurken Gündoğan’da olduğunuzun hayallerini kurarak yazıyı okumaya devam edin. Bodrum’a 28 km’lik uzaklıkta bulunan tarihi güzellikleriyle ve sahiliyle ünlü olan bu mahalle son zamanların gözde tatil merkezlerinden. Genelde balıkçıların ve yatların demir attığı sahili ve yeni yeni merkezlerden göçe gelenlerin bulunduğu bir yerleşime sahip. Göçler olsa da bunlar burayı etkilemedi. Gündoğan hala huzurunu ve sessizliğini korumuş durumda.

Gündoğan’da eskiden beri bulunan tarım arazileri ve ağaçlık bölgeleri şimdilerde de varlığını devam ettirmekte. Doğallığını eskiden beri hiç bozmadı ve mahalle sakinleriyle birlikte bunu korumaya devam ediyor. Rüzgârı hiç eksik olmuyor ve yazın o yakıcı sıcağında esen rüzgâr resmen bir pamuk gibi yüzünüze ferahlık katıyor.

Bodrum Gündoğan Plajı

Bodrum Gündoğan’da satılık ve kiralık evlerde normal tatil köylerine göre daha ucuz durumda. Belki siz de Bodrum Gündoğan’da uygun fiyata bir arsa bulabilir ve geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Güzellikleri yazarak bitmeyecek olan Gündoğan tatil severlerin tercih ettiği Bodrum’a gidenlerin uğradığı nadide yerlerden biri. El sanatlarıyla da meşhur olan Gündoğan, yakalarında bulunan kayalıklarla ve volkanik bölgede bulunan mezarlarda turist çekiyor.

Bodrum Gündoğan 2

Gündoğan’da gezerken yanınızda oraları bilen bir rehber olması sizi daha rahat bir şekilde tatil yapmanızı sağlayacaktır. Trekking yaparak buraları daha güzel şekilde gezebilir ve Gündoğan’ın muhteşem manzarasının keyfini bu şekilde çıkarabilirsiniz. Manzarayı izleme etkinliği gün batımına bırakırsanız daha çok keyif alacak ve Gündoğan daha çok seveceksiniz. Bodrum Gündoğan, diğer bölgelere göre daha doğal kalmış bir yer ve siz de buraya tatile gittiğinizde bu doğallığı bozmanızı istemem o yüzden bilinçli davranmanız gerektiğinizi söylemeliyim.

Gündoğan balıkçıları, sizi akşam olunca balık yemeye çağırıyor ve bende oraya gittiğinizde burada ki balıkçılardan bir ekmek arası yemenizi tavsiye ediyorum. Her zevke, her kesime, her cebe uygun restoranlara sahip yerler var. Bodrum tatilinizde planınıza eklemeniz gereken bir olan Gündoğan sizi huzura, keyfe, mutluluğa davet ediyor.  Ne demiştik Bodrum’da güzellikler bitmek bilmiyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir