Datça Ovabükü Plajı

Datça Ovabükü Plajı
PAYLAŞ

Tatil denince ilk akla gelen yerlerden olan Datça harika bir plaja ev sahipliği yapmaktadır. Datça Ovabükü Plajı enfes tabiatı ile gizli bir yer olarak sessizlik vaat etmektedir. Ovabükü nerede diye soracak olursanız çok farklı koyların arasında saklı kalmış bir yer diye tarif etmek gerekir. Zira Datça Ovabükü harita üstünde küçük bir nokta olarak görülürken Adatepe burnunun kuzeyinde yer alan muhteşem bir tabiat parçasıdır. Ovabükü koyu sessiz ve güzel bir tatil için en ideal yerlerden birisidir.

Datça Ovabükü Plajı

Datça Ovabükü Plajı ve Temiz Havası

Bir ova gibi düz olduğu için bu ad ile anılan Ovabükü plajı çok uzun bir kumsala sahiptir ki birçok koyda böyle bir güzellik bulmak mümkün değildir. Ayrıca koyun yaslanmış olduğu yeşil tepeler koyu daha da gizemli bir havaya sokmaktadır. Bol temiz havası ile ciğerlerinizi bayram ettirecek olan belde tatilcilerin rahatı için de çok kaliteli ve nezih tesisler ile bezenmiştir. Yeşile ve tabiata dost bir anlayış ile konuşlandırılmış olan Ovabükü otelleri sizlere rahat bir tatil vaat etmektedir.

Bununla birlikte datça ovabükü pansiyon firmaları da doğal bir tatil için uygundur. Doğa yürüyüşü yapmak, kumsalda geceleri ateş başında müzik dinlemek çok hoş olacaktır. Beldenin cazibesine dayanamayarak buraya yerleşmeyi düşünenler için Ovabükü Datça satılık yazlık alternatifleri hem ekonomik hem de iyi bir fırsattır.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR