Ekincik Koyu

Ekincik Koyu
PAYLAŞ

Belki ilk defa ismini duyarak Ekincik Koyu Nerede diye sorabilirsiniz. Ancak eğer burada bir yaz tatili geçirirseniz buranın yeryüzündeki cennet olduğunu anlarsınız. Çok uzun zaman kendini gözlerden gizlemeyi başarmış olan Ekincik sadece ülkemizin değil dünyanın en farklı ve güzel mekânlarından birisi. Zira bu koy çok farklı bir yapıya sahip olan dağlar arasında size güzel bir tatil fırsatı sunmak için sessizce bekliyor. İlk gördüğünüzde hemen fotoğraf makinenize sarılıp bu anları ölümsüzleştirmek isteyeceksiniz.

Ekincik Koyu

Ekincik Koyu ve El Değmemiş Tabiat

Ekincik Köyceğiz yakınlarında olan bir tatil köyü olarak son yıllarda artan bir ilgiye sahip olmaktadır. Muhteşem bir denize ve kumsala sahip olan Ekincik Plajı kendi yerel halkı ile mutlu bir hayat sürmektedir. Bin kişi civarında olan köy buna rağmen turizmin etkisiyle çok kaliteli oteller sahip. Ekincik koyu otelleri her türlü konforu sunabilen tesisler iken çok lezzetli yemekler yenebilecek restoranlar bulmak da mümkün.

Ekincik koyu pansiyonları da çok şirin mekânlar ve size yetecek hizmet kalitesine sahipler. Ekincik kamp tutkunları için Türkiye’deki en gözde yerlerden birisi. Zira tamamen doğal olan yapısı kampçılar için bulunmaz bir hazine. 50 civarında teknenin ve yatın demirlediği tertemiz suları olan ekincik plajı muhteşem bir tatil için her türlü aktiviteye müsaade eden harika bir yer.


PAYLAŞ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR