Datça Yat Limanı
 1. Anasayfa
 2. Datça

Datça Yat Limanı

0

Eğer denizde mavinin tüm tonlarını görmek istiyorsanız mutlaka Datça’ya gitmelisiniz.  Datça nereye bağlı, tabii ki Muğla’ya bağlıdır. Çünkü Datça denizi ile herkesi büyülüyor. Bunu bilen denizciler ve yat tutkunları için de Türkiye’nin uğrak yeri olan belde datça marina projesi ile daha farklı bir anlam kazanmakta. Harika koyları ile yatları kendine çeken belde yat tatili için çok uygun. Datça yat limanı son durum itibariyle bitmemiş durumda. Datça marina inşaatı devam ediyor. Bittiğinde yatçılar için harika bir Datça Yat Limanı olacak. Ancak şu an için datça körmen marina mutlaka görülmesi gereken harika bir yer. Bu limanda birçok yat demirleyerek yatçılar için çok güzel bir lokasyon olmaktadır.

Datça Yat Limanı

Datça Yat Limanı ve Çevresindeki Güzellikler

Datça gökyüzü ile ve sessiz tabiatı ile yerli yabancı herkes için büyüleyici bir tatil fırsatı sunuyor. Hafif esen bir meltem ile sıcak yaz günlerinde rahatlatıcı bir iklim oluşturan datça gezilecek yerler bakımından da çok zengin.

Datça Yat Limanı 2

Datça Yat Limanı bittikten sonra beldeye yerli yabancı daha fazla turist geleceği muhakkak. Bununla birlikte datça yat limanı bakımından çok güzel koylara sahip. Bu koylar yeşil ile maviyi bir araya getirirken sizler için de suyun en güzelini barındırıyor. Harika kumsalları olan Datça çok şirin bir tatil beldesi olarak sükûnet içinde güzel bir tatil vaat ediyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
bodrum-bitez-resimleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir